Pariuri sportive online - mâine

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

Argentina - Liga Profesional

01:00
San Lorenzo CA Platense
03:30
CA Independiente Atletico Huracan

Argentina - Primera B Nacional

03:10
Agropecuario Club Atletico Guemes

Australia - FFA Cup

12:30
Adelaide City Adelaide United
12:30
Melbourne City Wellington Phoenix
12:30
Avondale Heights SC Brisbane Roar
12:30
Oakleigh Cannons Brisbane City

Brazil - Serie B

02:30
Londrina Bahia BA

Chile - Cup

01:00
Audax Italiano Universidad Catolica
03:30
Universidad de Concepcion Magallanes

China - Super League

14:30
Wuhan Zall Beijing Gouan
14:30
Meixian Hakka Guangzhou R&F

Colombia - Torneo Postobon (Primera B)

01:00
Atletico Huila Boyaca Chico
03:15
Real Cartagena CD Real Santander

CONCACAF - League

03:00
CSD Comunicaciones Diriangen

Denmark - 1st Division

19:00
Hillerod FC Fredericia
20:00
Vejle Boldklub Naestved BK

Egypt - Premier League

19:30
ENPPI Club Talaea El Gaish

FIFA - World Cup U20 Women

02:00
Colombia U20 Women New Zealand U20 Women
02:00
Mexico U20 Women Germany U20 Women

Hungary - NB 2

18:30
Szombathelyi Haladas Szeged Csanad Grosics Akademia
18:30
Nyiregyhaza Spartacus Soroksar
18:30
Csakvari TK Tiszakecske
18:30
Mosonmagyarovari TE Kazincbarcikai
18:30
Dorogi FC Szentlorinci
18:45
Gyori ETO BFC Siofok
20:00
Kozarmisleny SE Pecsi MFC
20:00
Diosgyori VTK FC Ajka
20:00
Budafok Gyirmot FC Gyor
20:00
Bekescsaba MTK Budapest

Iceland - 2. Deild

21:00
Volsungur Aegir Thorlakshofn
21:00
Reynir Sandgerdi IR Reykjavik

Japan - J2 League

13:00
JEF United Ichihara Ventforet Kofu

Mexico - Liga de Expansion

01:00
Mineros de Zacatecas CA La Paz
03:05
Pioneros de Cancun Alebrijes de Oaxaca
05:05
Raya2 Expansion Venados

Mexico - Primera Division

03:00
Mazatlan FC Queretaro

Portugal - Liga de Honra

13:00
Benfica II Estrela Amadora

Qatar - Stars League

17:25
Al Sadd SC Al Ahli Doha
19:35
Al Shamal SC Al Gharafa SC

South Africa - Premier League

20:30
Royal Eagles Orlando Pirates

South Korea - K-League Challenge

13:00
Gyeongnam FC Daejeon Citizen
13:00
Gwangju FC Jeonnam Dragons
13:30
National Police Agency Gimpo Citizen FC

UEFA - Champions League

19:45
Karabagh Viktoria Plzen

UEFA - Conference League

19:45
Djurgardens IF APOEL Nicosia

USA - Major League Soccer

05:30
Los Angeles FC Washington DC United
{{notification_msg}}