Pariuri sportive online - mâine

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

AFC - Champions League

12:00
Perth Glory FC Tokyo
12:00
Shanghai Shenhua Ulsan Hyundai
15:00
Melbourne Victory FC Seoul
15:00
Beijing Gouan Chiangrai United

Bahrain - Cup

16:45
Al-Muharraq SC Isa Town
16:45
Busaiteen Al Hala Muharraq

Belgium - Pro League

18:00
Eupen KV Mechelen

Bolivia - Primera Division

01:00
The Strongest Real Santa Cruz

Brazil - Serie A

02:30
Fortaleza Corinthians SP

Brazil - Serie B

00:00
Botafogo SP Juventude RS

Chile - Primera Division

15:30
Curico Unido Audax Italiano

Colombia - Liga Postobon

06:00
Envigado Independiente Medellin

CONMEBOL - Copa Libertadores

00:15
Palmeiras SP Delfin
00:15
Nacional Montevideo Independiente del Valle
02:30
Internacional RS Boca Juniors
02:30
Jorge Wilstermann Libertad Asuncion

CONMEBOL - Copa Sudamericana

02:30
CA Independiente Centro Atletico Fenix

Denmark - 1st Division

20:00
Esbjerg Kolding IF

Estonia - Meistriliiga

18:00
Maardu Linnameeskond Kuressaare

India - Super League

16:00
Mohun Bagan Delhi Dynamos

Italy - Lega Pro

Jordan - 1st Division

14:00
Al Arabi Irbid Al Karmel

Jordan - Premier League

16:00
Al Sareeh Al Jazeera Amman
18:30
Al Salt Shabab Al Ordon

Kuwait - Premier League

15:00
Al-Sahel Al Naser
17:30
Al Kuwait SC Al Fehaheel
17:30
Al Jahra Al Salibikhaet

Mexico - Liga de Expansion

01:00
Tlaxcala Monarcas Morelia
03:00
Mineros de Zacatecas Jaibos Tampico Madero

Mexico - Primera Division

05:05
Guadalajara Chivas Club Leon

Norway - 1st Division

Poland - Division 1

19:00
GKS Tychy 71 Widzew Lodz

Portugal - Cup

16:30
Estrela Amadora Farense

Serbia - Super Liga

17:00
Rad Belgrade Metalac GM

Slovenia - Prva Liga

14:00
Tabor Sezana NK Celje
17:45
Olimpija Ljubljana Maribor

Spain - Segunda Division

20:00
Tenerife CE Sabadell
20:00
Almeria Mallorca
20:00
Real Ovedio AD Alcorcon
22:30
Sporting Gijon Albacete Balompie

Spain - Tercera Division

18:00
CD Huarte Beti Kozkor
18:30
CD Cantolagua Lourdes

UEFA - Europa League

19:55
CSKA Moscow Wolfsberger AC
19:55
Feyenoord Dinamo Zagreb
19:55
Karabagh Maccabi Tel Aviv
19:55
Red Star Belgrade TSG Hoffenheim
19:55
Royal Antwerp Ludogorets Razgrad
19:55
Zorya Lugansk Leicester City
19:55
Sivasspor Villarreal
19:55
AEK Athens Sporting Braga
19:55
LASK Linz Tottenham Hotspur
19:55
KAA Gent Slovan Liberec
19:55
Lille Sparta Prague
22:00
AS Roma Young Boys
22:00
Glasgow Rangers Standard Liege
22:00
Real Sociedad Rijeka
22:00
Slavia Prague Hapoel Beer Sheva
22:00
Omonia Nicosia PAOK Thessaloniki
22:00
Nice Bayer Leverkusen
22:00
Granada CF PSV Eindhoven
22:00
CFR Cluj CSKA Sofia
22:00
Arsenal Rapid Vienna
22:00
Benfica Lech Poznan
22:00
AZ Alkmaar Napoli

Venezuela - Primera Division

02:00
Estudiantes de Merida Mineros de Guayana
{{notification_msg}}