Pariuri sportive online - mâine

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

AFC - Champions League

13:00
Ulsan Hyundai Pohang Steelers

Argentina - Liga Profesional

01:00
Patronato Parana Defensa y Justicia
03:15
Central Cordoba Santiago Velez Sarsfield
20:30
Arsenal de Sarandi Gimnasia La Plata
22:45
San Lorenzo Lanus

Argentina - Primera B Nacional

03:10
Villa Dalmine Ferro Carril Oeste

Australia - Queensland Premier League

12:00
Olympic FC Brisbane Magpies Crusaders

Belarus - First League

18:00
Arsenal Dzyarzhynsk Krumkachy Minsk

Bolivia - Primera Division

00:15
Royal Pari The Strongest
03:00
Bolivar San Jose Oruro

Brazil - Copa Do Nordeste

01:00
Confianca Aracaju Sousa EC

Brazil - Serie B

03:30
Coritiba PR Sampaio Correa MA

Chile - Primera B

01:00
Universidad de Concepcion Barnechea
02:00
Deportes Iquique Union San Felipe

Chile - Primera Division

00:30
Audax Italiano Nublense
03:00
O'Higgins Deportes Melipilla
20:00
Deportes La Serena Colo Colo

Colombia - Torneo Postobon (Primera B)

02:00
Boyaca Chico CD Real Santander
03:40
Bogota FC Real Cartagena

Croatia - 1. HNL

18:00
Rijeka Lokomotiva Zagreb

Czech Republic - League U19

13:15
Slovacko U19 FK Pardubice U19

England - Championship

21:45
Fulham Cardiff City
21:45
Huddersfield Town Birmingham City
21:45
Hull City Peterborough United
21:45
Middlesbrough Barnsley
21:45
Preston North End Coventry City
22:00
Reading Blackpool

Estonia - Meistriliiga

18:00
Parnu Vaprus Jalgpallikool Tammeka

Faroe Islands - Premier League

21:00
HB Torshavn KI Klaksvik

Hungary - NB 2

19:00
Csakvari TK Szolnoki Mav

Hungary - NB 3

14:00
Mosonmagyarovari TE Kelen
14:00
Puskas Akademia U21 Papai Perutz
14:00
Nagykanizsai Budapesti VSC
14:00
Senyo Carnifex Diosgyori VTK II
14:00
ESMTK Budapest Ferencvarosi II
14:00
Debrecin VSC II Putnok VSE
14:00
Kazincbarcikai BKV Elore
14:00
Paksi II Mohacsi TE
14:00
Monori Rakosmenti KSK
19:00
Bicskei Tatabanya

Indonesia - Super League

16:30
Barito Putera PSIS Semarang

Iran - Pro League

15:30
Gol Gohar FC Tractor Sazi
17:30
Sanat Naft Abadan Zob Ahan
17:30
Esteghlal Tehran Persepolis Pakdasht

Italy - Lega Pro

15:30
Albinoleffe Juventus U23
18:30
Messina Vibonese
19:00
Sudtirol Piacenza
19:00
Pro Sesto Padova
19:00
USD 1913 Seregno Virtus Vecomp Verona
19:00
Trento AC Feralpi Salo
19:00
US Fiorenzuola Pergolettese
19:00
Triestina Mantova
19:00
Legnago Salus Pro Patria
20:00
AZ Picerno ASD Monterosi
21:00
Turris Neapolis Campobasso
22:00
Latina Catanzaro
22:00
Catania AS Avellino
22:00
Taranto Fidelis Andria
22:00
Paganese Potenza
22:00
Palermo Virtus Francavilla
22:00
Monopoli Juve Stabia

Italy - Serie D

16:00
Borgosesia AC Bra
16:00
Chieri 1955 Sestri Levante
16:00
ASD Fossano Caronnese
16:00
Gozzano Unione Sanremo
16:00
ASD Imperia Varese
16:00
Lavagnese Vado FC
16:00
USD Pont Donnaz Derthona
16:00
AC Saluzzo Calcio Casale

Japan - J3 League

13:00
Vanraure Hachinohe Nagano Parceiro

Kenya - Premier League

15:00
FC Talanta Kenya Commercial Bank

Lithuania - A Lyga

18:00
Kauno Zalgiris Dziugas Telsiai

Mexico - Liga de Expansion

01:00
Raya2 Expansion Leones Negros
03:05
Venados Mineros de Zacatecas
05:05
Pumas de Tabasco Pioneros de Cancun

Mexico - Primera Division

01:00
Queretaro Monterrey
03:00
Puebla Mazatlan FC
03:05
Club America Santos Laguna

Mexico - U20 League

17:00
Tigres UANL U20 Pachuca U20

Morocco - Botola Pro GNF I

20:15
RS Berkane Olympique Khouribga
22:30
Mouloudia Oujda Raja Casablanca

Norway - 1st Division

19:00
Fredrikstad Strommen
19:00
Raufoss Stjordals Blink
19:00
Sandnes Ulf Asane Fotball
19:00
IK Start Grorud IL
19:00
Ullensaker Kisa Jerv
21:00
Ranheim Aalesund

Norway - 2nd Division

20:00
Kongsvinger Asker

Pakistan - Premier League

13:00
Muslim FC Lyallpur FC

Poland - Division 1

19:00
KS Polkowice Puszcza Niepolomice
21:30
Odra Opole SKRA Czestochowa

Poland - Division 2

16:30
Pogon Grodzisk Mazowiecki Lech Poznan ll

Saudi Arabia - Division 1

18:35
Al Wehda Mecca Al Kawkab
19:45
Al Qadisiya Al Khubar Al-Khaleej

South Africa - Premier League

16:30
Golden Arrows Mamelodi Sundown

Spain - Segunda Division

20:00
Fuenlabrada Amorebieta
20:00
Real Valladolid UD Ibiza
22:00
AD Alcorcon CD Leganes
22:00
CD Lugo Las Palmas

Thailand - Premier League

14:00
Ratchaburi FC Bangkok United

UEFA - Champions League

19:45
Barcelona Dynamo Kiev
19:45
Red Bull Salzburg VfL Wolfsburg
22:00
Benfica Bayern Munchen
22:00
Zenit St. Petersburg Juventus
22:00
Young Boys Villarreal
22:00
Manchester United Atalanta

UEFA - Europa League

17:30
Spartak Moscow Leicester City

Uruguay - Primera Division

16:15
CA Rentistas Villa Espanola
21:15
Centro Atletico Fenix Liverpool Montevideo
23:30
Plaza Colonia CA River Plate

Uruguay - Segunda Division

01:45
Villa Teresa CA Cerro
04:15
Racing Club Montevideo Defensor Sporting
{{notification_msg}}