Pariuri sportive online - ieri

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

AFC - Champions League

12:00
Guangzhou Evergrande Suwon Samsung Bluewings
1 1
12:00
Yokohama F Marinos Jeonbuk Hyundai Motors
4 1
15:00
Shanghai East Asia Sydney FC
0 4

Argentina - Copa Diego Armando Maradona

00:20
Atletico Tucuman Arsenal de Sarandi
3 2
05:30
Estudiantes La Plata San Lorenzo
0 0

Armenia - Premier League

12:00
FC Noah Banants Yerevan
1 1

Bahrain - Cup

18:40
East Riffa Budaiya
2 0

Belgium - Pro League

18:00
Mouscron Peruwelz Sint-Truidense
3 2

Bolivia - Primera Division

21:00
Always Ready Guabira Montero
2 0
21:00
Atletico Palmaflor Bolivar
1 0
23:15
Real Potosi Club Aurora
2 1

Bosnia-Herzegovina - Premijer Liga

18:00
Siroki Brijeg Sloboda Tuzla
3 0

Brazil - Campeonato Brasileiro Serie A1 Women

20:00
America Mineiro MG Women Cruzeiro MG Women

Brazil - Serie A

01:00
Fluminense RJ Bragantino SP
0 0

Brazil - Serie B

01:00
Avai Oeste SP
0 3

Brazil - Serie C

01:00
Jacuipense BA Santa Cruz PE
1 0

Bulgaria - A PFG

17:30
Etar Veliko Tarnovo Tsarsko Selo
1 0

Bulgaria - B PFG

14:30
Gorna Oryahovitsa Ludogorets II
0 2

Chile - Primera B

15:00
General Velasquez Colchagua
1 2
15:00
Deportes Rescoleta AC Colina
1 3
23:00
CSD San Antonio Unido Independiente Cauquenes
3 0

China - FA Cup

09:00
Tianjin Teda Changchun Yatai
5 1
14:00
Zhenjiang Huasa Jiangsu Suning
0 2

Colombia - Liga Postobon

01:00
Boyaca Chico Patriotas FC
1 3

Colombia - Torneo Postobon (Primera B)

01:00
Deportivo Rionegro Cortulua
2 3
03:00
Union Magdalena Santa Marta Atletico Huila
2 3

Egypt - Cup

17:00
El Zamalek Talaea El Gaish
1 3
20:00
Al-Ahly Cairo Al Ittihad Al-Sakandary
2 1

England - Championship

21:00
Cardiff City Huddersfield Town
3 0
21:45
Birmingham City Barnsley
1 2
21:45
Bournemouth AFC Preston North End
2 3
21:45
Derby County Coventry City
1 1
21:45
Queens Park Rangers Bristol City
1 2
21:45
Rotherham United Brentford
0 2

England - Conference North

21:45
Kidderminster Harriers Kettering Town
0 2
21:45
AFC Fylde Bradford Park Avenue
3 3
21:45
Chester Alfreton Town
3 0
21:45
Leamington Brackley Town
1 1
21:45
Spennymoor Town Guiseley
0 2
21:45
Chorley Curzon Ashton
1 1
21:45
Telford United Hereford United
21:45
Gloucester City Boston United
0 0

England - Conference Premier

21:00
Chesterfield Aldershot Town
0 0
21:45
Wealdstone Torquay United
1 2
21:45
Maidenhead United Dover Athletic
21:45
Yeovil Town Eastleigh FC
1 3
21:45
Woking Sutton United
0 1
21:45
Kings Lynn Town Bromley
1 4
21:45
Wrexham Altrincham
0 1
21:45
Solihull Moors Hartlepool United
2 0

England - Conference South

21:45
Tonbridge Angels Concord Rangers
2 0
21:45
Chippenham Town Hampton & Richmond
0 3
21:45
Dorking Wanderers Maidstone United
2 2
21:45
Hungerford Oxford City
1 4
21:45
Billericay Town Chelmsford City
21:45
Dulwich Hamlet St. Albans City

England - League 1

21:00
Sunderland Burton Albion
1 1
21:00
Blackpool Portsmouth
1 0
21:00
Lincoln City Wigan Athletic
2 1
21:00
Crewe Alexandra Swindon Town
4 2
21:00
Oxford United Ipswich Town
0 0
21:45
Northampton Town Fleetwood Town
1 0
21:45
Plymouth Argyle Rochdale AFC
0 4

England - League 2

20:30
Morecambe Barrow AFC
1 0
21:00
Oldham Athletic Tranmere Rovers
0 1
21:00
Harrogate Town Scunthorpe United
2 5
21:00
Grimsby Town Exeter City
1 4
21:00
Bradford City Cheltenham
1 2
21:00
Colchester United Crawley Town
1 1
21:00
Forest Green Rovers Newport County
1 1

England - Professional Development League

15:00
Ipswich Town U23 Watford U23
3 0
15:00
Queens Park Rangers U23 Swansea U23
3 1

France - Ligue 2

20:00
Amiens SC Dunkerque
1 0
20:00
Chambly Thelle Rodez Aveyron
1 0
20:00
Chateauroux Grenoble Foot
0 1
20:00
Guingamp Troyes
1 2
20:00
Le Havre Auxerre
1 1
20:00
Nancy Toulouse
1 3
20:00
Chamois Niortais Clermont
1 0
20:00
Paris FC Sochaux
0 0
20:00
Valenciennes Ajaccio
1 1

Georgia - Umaglesi Liga

13:00
Dila Gori Saburtalo
4 3

Germany - Bundesliga 3

21:00
SC Verl FSV Zwickau

India - Super League

16:00
Mumbai City East Bengal FC
3 0

International - Club Friendlies Men

16:00
B93 Copenhagen Nykoebing FC
1 1

International - Club Friendlies Women

23:30
Chile Women Zambia Women

Iran - Pro League

14:40
Nassaji Mazandaran Naft Masjed Soleyman
1 0
14:45
Paykan Esteghlal Tehran
0 0
15:10
Sanat Naft Abadan Zob Ahan
1 0

Israel - Liga Alef North / South

13:30
Hapoel Azor Maccabi Yavne
0 1
13:30
Shimshon Kafr Qasim SC Dimona
1 0
13:40
Faradis Abdelal Hapoel Kafr Kanna
2 1
13:45
Maccabi Yafo Kabilyo Jaffa Hapoel Bikat Hayarden
0 0
14:00
SC Haifa Robbie Shapiro MS Tzeirey
0 2
14:00
Ironi Tiberias Hapoel Herzliya
1 0
14:00
Maccabi Tamra Maccabi Tzur Shalom
1 0
14:30
Maccabi Herzliya FC Ashdod
0 1
17:00
Maccabi Bnei Reiyne Hapoel Bnei Arrara
1 0
18:00
Hapoel Ashkelon AS Nordia Jerusalem
0 0

Israel - Liga Leumit

19:00
Hapoel Acre Hapoel Jerusalem
0 5
19:00
Hapoel Iksal Imad Beitar Tel Aviv Bat Yam
1 1
19:00
Hapoel Kfar Shalem Hapoel Raanana
2 3
19:00
Hapoel Petach Tikva Hapoel Nof HaGalil FC
0 3
19:00
Sektzia Nes Tziona Hapoel Afula
1 0
19:00
Maccabi Ahi Nazareth Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon
2 0

Japan - J League

12:00
Vegalta Sendai Kashiwa Reysol
0 2

Jordan - 1st Division

14:00
Al Yarmouk Amman Al-Jalil
1 2
14:00
Ethad Al-Ramtha Al Baqaa
1 2
14:00
Mansheyat Bani Hasan Blama
0 1

Mexico - Liga MX Femenil

01:00
Guadalajara Chivas Women Club America Women
2 2
03:00
Tigres UANL Women Pachuca Women
4 1
05:00
Monterrey Women UNAM Pumas Women
4 0

Netherlands - Eerste Divisie

19:45
Go Ahead Eagles Jong AZ Alkmaar
0 1

Northern Ireland - Premiership

21:45
Ballymena United Carrick Rangers
2 0

Panama - Primera Division

23:00
San Francisco FC Atletico Independiente FC
1 1

Paraguay - Primera Division

00:30
Sol de America Nacional Asuncion
2 3

Peru - Segunda Division

20:00
Deportivo Coopsol Comerciantes Unidos
0 0

Poland - Cup

18:40
Podbeskidzie Bielsko Biala Zaglebie Lubin
2 4

Poland - Division 1

14:00
Stomil Olsztyn Gornik Leczna
2 1
21:30
LKS Lodz Miedz Legnica
3 4

Portugal - Liga de Honra

19:00
GD Chaves Casa Pia
1 2

Portugal - Primeira Liga

23:45
Moreirense Pacos Ferreira
0 1

Qatar - Q League

17:00
Muaither Al Bidda SC
1 0

Romania - Liga 2

16:45
Dunarea Calarasi Turnu Magurele
1 1

Russia - League U21

13:00
Chertanovo Moscow U21 Spartak Moscow U21
1 4
16:00
FK Rostov U21 FC Krasnodar U21
0 1

Spain - Segunda Division

20:00
Fuenlabrada Malaga
0 2
22:30
Girona CD Mirandes
1 0

Switzerland - Challenge League

20:00
Neuchatel Xamax FC Stade Lausanne-Ouchy
0 1

Turkey - 1 Lig

12:30
Menemen Belediyespor Osmanlispor FK
2 1

UEFA - Champions League

19:50
Lokomotiv Moscow Red Bull Salzburg
1 3
19:55
Shakhtar Donetsk Real Madrid
2 0
22:00
FC Porto Manchester City
0 0
22:00
Atletico Madrid Bayern Munchen
1 1
22:00
Borussia Monchengladbach Inter Milan
2 3
22:00
Marseille Olympiakos Piraeus
2 1
22:00
Atalanta Midtjylland
1 1
23:00
Liverpool Ajax Amsterdam
1 0

UEFA - European Championship Women

13:00
Georgia Women Bosnia-Herzegovina Women
0 3
16:00
Turkey Women Russia Women
1 2
16:00
Czech Republic Women Moldova Women
7 0
16:30
Israel Women Malta Women
0 2
16:30
Hungary Women Iceland Women
0 1
18:15
Denmark Women Italy Women
0 0
19:00
Slovenia Women Estonia Women
2 0
19:00
Slovakia Women Sweden Women
0 6
19:00
Ireland Women Germany Women
1 3
19:00
Ukraine Women Montenegro Women
2 1
19:30
Austria Women Serbia Women
1 0
19:45
Portugal Women Albania Women
1 0
21:00
Belgium Women Switzerland Women
4 0
21:10
Wales Women Belarus Women
3 0
21:30
Scotland Women Finland Women
0 1

United Arab Emirates - Premier League

16:00
Al Ittihad Kalba Al Nasr Dubai
3 3
16:00
Al Wahda Abu Dhabi Al Dhafra
1 1
19:00
Bani Yas Al Ain FC
4 1

Uruguay - Primera Division

00:15
CA Cerro CA Rentistas
0 2

Venezuela - Primera Division

23:00
Trujillanos Valera Atletico Venezuela
1 0

Wales - Premier League

21:45
Gap Connahs Quay Flint Town United
2 0
21:45
Cardiff Met Unitversity Newtown AFC
2 1
21:45
Haverfordwest County Aberystwyth Town
2 0
21:45
Caernarfon Town Bala Town
1 1
{{notification_msg}}