Pariuri sportive online - ieri

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

Argentina - Liga Profesional

00:00
Argentinos Juniors Union Santa Fe
2 0
00:00
Estudiantes La Plata Talleres De Cordoba
1 0
02:30
Racing Club Boca Juniors
0 0

Argentina - Primera B Metropolitana

21:00
Justo Jose de Urquiza Club Atletico Los Andes
1 0
21:30
Argentino de Quilmes CA Ituzaingo
1 2

Argentina - Primera B Nacional

21:30
Nueva Chicago Deportivo Moron
1 1
22:00
Independiente Rivadavia Gimnasia Jujuy
3 1

Argentina - Primera C Metropolitana

21:30
CA Excursionistas Victoriano Arenas
2 1
21:30
Leandro Alem General Lamadrid
0 0
23:30
Ferrocarril Midland Deportivo Laferrere
2 1

Argentina - Torneo Federal A

00:00
CA Parana Formosa
0 1
02:00
Centro Juventud Antoniana CA Douglas Haig
1 1

Australia - Victoria Premier League Women

13:15
Bulleen Lions Women Alamein United Women
1 1

Australia - Western Premier League

14:30
Perth Glory U21 ECU Joondalup

Austria - Regional Leagues

18:00
SK Bischofshofen SAK 1914
3 0
18:00
SC Schwaz FC Kitzbuhel
3 1
20:00
SV Grodig SV Seekirchen
1 2

Belarus - Premier League

19:30
Dnepr Mogilev Shakhtyor Soligorsk
0 7

Bolivia - Primera Division

00:15
Universitario Sucre Universitario Vinto
2 1
02:30
Oriente Petrolero CD Real Tomayapo
3 0
22:00
Always Ready Blooming
5 0

Brazil - Campeonato Brasileiro U20

22:30
America Mineiro MG U20 Corinthians SP U20
0 2

Brazil - Serie A

00:00
America Mineiro MG Santos SP
1 0
01:00
Internacional RS Fluminense RJ
3 0

Bulgaria - A PFG

18:00
Lokomotiv Sofia Lokomotiv Plovdiv
0 0
20:30
Botev Vratsa Spartak Varna
1 0

Bulgaria - B PFG

20:00
Litex Lovech Ludogorets II
3 1

Chile - Primera B

22:00
Deportes Santa Cruz Deportes Iquique
1 0

Chile - Primera Division

00:30
Colo Colo Palestino
1 0
03:00
Nublense Union Espanola
1 2

China - Super League

15:00
Hebei Zhongji Shandong Luneng
0 7
15:00
Tianjin Teda Changchun Yatai
2 2

Colombia - Liga Postobon

00:00
Jaguares De Cordoba Deportivo Pereira
1 2
02:05
Aguilas Doradas Millonarios FC
0 0
04:10
Deportivo Cali Deportivo Pasto
23:15
Once Caldas Patriotas FC
1 1

Costa Rica - Liga de Ascenso

00:00
AD Aserri Municipal Santa Ana
5 2
00:00
Limon Black Star AD Cartagena
0 1
22:00
Puerto Golfito AS Puma Generalena

Costa Rica - Primera Division

02:00
Deportivo Saprissa AD San Carlos
3 0
03:00
Guadalupe FC AD Guanacasteca
1 0

Denmark - Superliga

20:00
AGF Aarhus Lyngby BK
1 0

Ecuador - Serie A

02:00
LDU Quito Emelec Guayaquil
2 0

Egypt - Cup

21:00
El Zamalek Ismaily SC
1 0

England - Isthmian Premier League

21:45
Aveley FC Billericay Town
1 0

England - Premier League

22:00
Liverpool Crystal Palace
1 1

England - Premier League 2

15:00
Leeds United U23 Norwich City U23
2 2
21:00
Chelsea U23 Fulham U23
0 3
21:00
Sunderland U23 Aston Villa U23
0 4
21:00
Newcastle United U23 Stoke City U23
0 1

England - Professional Development League

16:00
Reading U23 Burnley U23
2 0
16:00
Charlton Athletic U23 Sheffield United U23
5 3

England - Southern Premier Division

21:30
Bracknell Town FC Harrow Borough
4 1
21:45
Barwell Ilkeston Town FC
2 1
21:45
Kings Langley Bedford Town
3 1
21:45
Redditch United Stratford Town
2 2

Estonia - Esiliiga

19:00
Tulevik Viljandi Viimsi MRJK
1 0
19:00
Nomme United Paide Linnameeskond U21
4 1

Estonia - Esiliiga B

19:00
JK Tallinna Kalev II JK Nomme Kalju II
5 2
19:00
Tallinna Charma JK Tammeka Tartu II
2 1

FIFA - World Cup U20 Women

05:00
France U20 Women Canada U20 Women
3 1

Finland - Kakkonen

19:00
Ilves Tampere II Tampere United
1 3

Finland - Veikkausliiga

18:00
HIFK Helsinki Seinajoen JK
0 2

France - Championnat National

19:30
Nancy Bourg Peronnas
1 2

France - Ligue 2

21:45
US Quevilly Rouen Saint Etienne
2 2

Georgia - Umaglesi Liga

19:00
Saburtalo Tiblisi Torpedo Kutaisi
2 4

Germany - Bundesliga 3

20:00
MSV Duisburg SC Freiburg II
3 1

Guatemala - Primera Division

00:00
Deportivo Mictlan Chimaltenango FC
00:00
Deportivo San Pedro Deportivo Coatepeque
20:00
Solola FC Puerto San Jose
3 0

Honduras - Liga Nacional

00:00
Olancho CD Olimpia
0 1
01:00
CD Motagua CD Marathon
4 1

Iceland - Urvalsdeild

21:00
Keflavik KR Reykjavik
0 0
22:15
Breidablik Vikingur Reykjavik
1 1
22:15
Fram Reykjavik Leiknir Reykjavik
4 1

Indonesia - Super League

14:15
Cilegon United PSM Makassar
1 2

International - Club Friendlies Men

20:00
Aguilas Lorca Deportiva
0 0

International - Club Friendlies Women

02:00
Tottenham Hotspur Women Club America Women

Ireland - Division 1

21:45
Cork City Waterford United
0 0

Israel - Toto Cup

19:30
Maccabi Petach Tikva Hapoel Petach Tikva
2 1

Italy - Serie A

19:30
Hellas Verona Napoli
2 5

Latvia - Virsliga

18:00
BFC Daugavpils Riga FC
0 4

Lithuania - 1 Lyga

17:00
Marijampole City Minija Kretinga
2 0

Malaysia - Premier League

11:45
Kelantan United UiTM FC
3 1
16:00
PKNS FC PBDKT T-Team
0 2

Mexico - Liga MX Femenil

01:00
Atletico San Luis Women FC Juarez Women
2 0

Mexico - Primera Division

01:00
Cruz Azul Toluca
2 3
03:05
Tigres UANL Santos Laguna
2 0

Myanmar - National League

11:30
Sagaing United ISPE FC
0 1

Netherlands - Eerste Divisie

21:00
MVV Maastricht NAC Breda
3 1
21:00
Jong PSV Eindhoven Dordrecht
1 0
21:00
Jong Utrecht Heracles Almelo
0 3

Nicaragua - Primera Division

00:00
HYH Export Sebaco FC Managua FC
2 1
00:00
Juventus Managua Walter Ferretti
0 1

Norway - 2nd Division

20:00
Valerenga IF II Eidsvold TF
5 2

Panama - Liga Nacional de Ascenso

01:00
SD Panama Oeste Independiente Chorrera II
03:00
San Martin FC Panama City FC

Panama - Primera Division

00:00
CD Universitario Independiente Chorrera
02:15
Atletico Chiriqui Veraguas CD
1 1

Paraguay - Primera Division

01:30
Guarani Asuncion Nacional Asuncion
1 1
23:00
Sportivo Ameliano General Caballero
2 0

Poland - Division 1

16:00
Puszcza Niepolomice LKS Nieciecza
0 0
19:00
Ruch Chorzow MKS Chojniczanka
1 1

Poland - Ekstraklasa

20:00
Korona Kielce Warta Poznan
0 1

Portugal - Liga de Honra

22:30
Leixoes Trofense
1 0

Portugal - Primeira Liga

17:30
Maritimo Funchal GD Chaves
1 2
20:00
Arouca Gil Vicente
1 0
22:30
Pacos Ferreira Portimonense
0 3

Qatar - Stars League

17:25
Al Sailiya SC Qatar SC
1 2
19:35
Al Wakrah SC Umm Salal
4 0

Romania - Liga 2

12:30
FC Olt Slatina CSA Steaua
1 2

Romania - Superliga

17:00
Voluntari Sepsi OSK
0 0
19:30
Farul Constanta Hermannstadt Sibiu
0 0

Serbia - Prva Liga

Serbia - Super Liga

18:00
Radnicki 1923 Cukaricki Belgrad
1 1

Slovenia - Prva Liga

21:15
Olimpija Ljubljana ND Gorica
2 0

South Korea - K-League Classic

12:00
Gangwon Suwon City
2 3
13:00
Sangju Sangmu Phoenix FC Seoul
1 2

Spain - Primera Division

18:30
Athletic Bilbao Mallorca
0 0
20:30
Getafe Atletico Madrid
0 3
22:30
Real Betis Elche
3 0

Spain - Segunda Division

18:30
Real Ovedio Andorra CF
0 1
20:30
CD Lugo Albacete Balompie
1 2
23:00
FC Cartagena Ponferradina
2 3

Sweden - Allsvenskan

20:00
BK Hacken Mjallby
1 0
20:10
IFK Goteborg Hammarby IF
0 1

Sweden - Damallsvenskan

20:00
Djurgardens IF Women Linkopings Women
1 2

Sweden - Division 1

20:00
BK Olympic IFK Malmo
2 0
20:30
Qviding FIF Trollhattan
1 2

Sweden - Superettan

20:00
IK Brage Landskrona Bois
1 1
20:00
Brommapojkarna AFC Eskilstuna
1 0

Tanzania - Premier League

16:00
Ihefu FC Ruvu Shooting
0 1
19:00
Namungo FC Mtibwa Sugar
2 2

Turkey - 1 Lig

19:00
Adanaspor AS Tuzlaspor
1 1
21:00
Erzurum BB Pendikspor
0 0

Turkey - Super League

19:15
Konyaspor Kulubu Istanbul BBSK
0 0
21:45
Kasimpasa Fenerbahce
0 6

Uruguay - Segunda Division

00:15
Miramar Misiones CA Cerro
4 1

USA - Major League Soccer

04:00
Nashville Minnesota United
1 2
05:00
Seattle Sounders Real Salt Lake
1 2

USA - MLS Next Pro

01:00
Philadelphia Union II Inter Miami II
2 2
01:00
FC Cincinnati II Columbus Crew II
3 3
01:00
Swope Park Portland Timbers II
2 0
01:00
New England Revolution II Chicago Fire II
1 0
04:00
Houston II Colorado Rapids II
1 1

USA - NWSL Women

03:00
Angel City FC Women Chicago Red Stars Women
1 0

USA - USL League One

03:00
LA Galaxy II New Mexico United
2 2

Venezuela - Primera Division

00:00
CD Hermanos Colmenares UCV
2 0
02:15
Deportivo Tachira Carabobo
{{notification_msg}}