Pariuri sportive online

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

AFC - Champions League

17:30
Persepolis Al Wahda Abu Dhabi
18:00
Pakhtakor Tashkent Tractor Sazi
21:00
Al Sharjah Al-Quwa Al-Jawiya
21:00
Al Wihdat Amman Al Nassr Riyadh

Argentina - Primera B Nacional

01:15
San Martin Tucuman Chacarita Juniors
0 1

Armenia - Premier League

15:30
Alashkert Banants Yerevan

Australia - A League

12:35
Adelaide United Macarthur Rams

Australia - FFA Cup

12:30
Mitchelton Surfers Paradise
12:30
Eastern Suburbs Bayside United
12:30
Marconi Stallions Central Coast United
12:30
Rockdale City Suns Rydalmere
12:30
Sydney United Bankstown City Lions
13:00
Hakoah Sydney Sydney University

Australia - NSW Premier League

12:30
Sydney Olympic Wollongong Wolves FC

Austria - Erste Liga

19:30
Grazer AK FC Pasching
19:30
FC Liefering Austria Wien II
21:30
Rapid Vienna II Blau-Weiss Linz

Brazil - Campeonato Brasiliense

21:30
SE do Gama DF Luziania

Brazil - Campeonato Paulista A1

02:00
Santo Andre SP Sao Bento SP
0 0
02:00
Ferroviaria SP Corinthians SP
2 1

Brazil - Campeonato Pernambucano

21:00
Central SC Caruaru Afogados da Ingazeira FC

Brazil - Copa Do Brasil

01:00
Cianorte Santa Cruz PE
1 0
03:30
CS Alagoano Remo PA
6 7

Bulgaria - B PFG

16:00
PFC Minyor Pernik Pirin Blagoevgrad
17:00
PFC Dobrudzha Dobrich Kariana Erden
3 0

Bulgaria - Cup

18:30
Ludogorets Razgrad CSKA Sofia

Cameroon - Elite One

17:00
Dragon Douala Bamenda
17:00
Coton Sport Garoua Canon Yaounde

Colombia - Cup

23:30
Llaneros FC Real Cartagena

Colombia - Liga Postobon

04:00
Patriotas FC Once Caldas
1 1

CONCACAF - Champions League

01:00
Atlanta United LD Alajuelense
1 0
03:00
Portland Timbers CD Marathon
5 0
05:00
Cruz Azul Arcahaie FC
8 0

CONMEBOL - Copa Libertadores

03:30
Santos SP San Lorenzo
2 2

CONMEBOL - Copa Sudamericana

03:30
Penarol Montevideo Cerro Largo
4 1

Croatia - 3. HNL

17:30
NK Hrvace GOSK Dubrovnik
17:30
Neretvanac Opuzen NK Urania
17:30
NK OSK Otok NK USKOK
17:30
RNK Split Zmaj Blato

Croatia - Cup

Cyprus - 2nd Division

16:00
Akritas Chlorakas Agia Napa
16:00
ENTHOI Lakatamias Omonia Psevda
16:00
Digenis Voroklinis Digenis Morphou

Cyprus - Cup

17:00
Anorthosis Famagusta APOEL Nicosia
19:30
Olympiakos Nicosia AEL Limassol

Czech Republic - FNL

17:00
Usti nad Labem Slavoj Vysehrad
17:30
Blansko Graffin Vlasim
17:30
FK Varnsdorf MFK Chrudim
17:30
Hradec Kralove MAS Taborsko
17:30
SK Lisen Dukla Prague

Czech Republic - Synot Liga

17:00
Viktoria Plzen Fastav Zlin
19:00
Baumit Jablonec Sparta Prague

Ecuador - Serie A

01:00
Olmedo Rioramba Deportivo Cuenca
2 2
20:15
Delfin Macara Ambato

Ecuador - Serie B

23:00
LDU Portoviejo CA Porteno
23:00
CD Independiente Juniors Gualaceo
23:00
Chacaritas SC CA Santo Domingo

Egypt - Cup

22:30
El Zamalek Haras El Hodood
22:30
Al-Ahly Cairo Al Nasr Cairo

Egypt - Premier League

22:30
Pyramids FC Misr El Maqasha

Faroe Islands - Premier League

18:00
TB Tvoroyri 07 Vestur Sorvagur
21:00
Vikingur Gota KI Klaksvik
21:00
HB Torshavn IF Fuglajordur

France - Championnat National

19:45
Concarneau Red Star FC
19:45
Le Mans US Creteil Lusitanos

France - Ligue 2

20:00
Clermont Amiens SC

Germany - Bundesliga 2

19:30
Holstein Kiel Hannover 96
19:30
VfL Osnabruck Jahn Regensburg

Germany - Regionalliga Southwest

20:00
SG Sonnenhof Grossaspach Bayern Alzenau

Germany - Regionalliga West

19:00
Wuppertaler SV Borussia Monchengladbach II
20:30
Rot Weiss Essen SV Lippstadt 08
20:30
Straelen FC Koln II
20:30
Fortuna Koln Rot Weiss Ahlen

Greece - Football League

15:00
Thesprotos Kozani
15:00
PO Triglia Nea Kavala
15:00
Aspropyrgos Ialysos 1948
15:00
Kalamata AE Asteras Vlachioti

Guatemala - Liga Nacional

20:00
Coban Imperial Deportivo Iztapa
21:00
Achuapa Xelaju MC
22:00
Deportivo Sanarate FC Antigua GFC

Guatemala - Primera Division

00:00
Deportivo Chiantla Deportivo San Pedro

Hungary - Cup

International - Club Friendlies Men

03:00
Chattanooga FC Los Angeles Force

Italy - Campionato Primavera

12:30
Benevento U19 Frosinone U19

Italy - Lega Pro

Italy - Serie D

15:30
Muravera Afragolese 1944
15:30
Real Hyria Nola ASD Torres Sassari
16:00
Casale USD Pont Donnaz
16:00
USD Castellanzese Chieri 1955
16:00
Caratese ASD Imperia
16:00
Vado FC Sestri Levante
16:00
Breno USD 1913 Seregno
16:00
USD Caravaggio Villa D'Alme
16:00
Crema Brusaporto
16:00
ASD Union Arzignanochiampo San Giorgio Sedico
16:00
Chions Campodarsego
16:00
Cjarlins Muzane Cartigliano
16:00
Trento Vigontiona Calcio
16:00
ASD Clodiense AC Mestre
16:00
Correggese AC Aglianese
16:00
Lentigione Marignanese
16:00
SCD Progresso US Corticella
16:00
Lornano Badesse AS Ostia Mare
16:00
Montespaccato Flaminia Civita Castellana
16:00
San Donato Tavarnelle Sinalunghese
16:00
Scandicci Trastevere
16:00
Felice Gladiator Savoia
16:00
Team Nuova Florida 2005 ASD Lanusei
16:00
Bitonto Sorrento Calcio
16:00
ASD Molfetta Aversa Normanna
16:00
Team Altamura Gravina
16:00
San Nicolo Castelnuovo Vomano
16:00
Recanatese Montegiorgio
16:00
Troina Santa Maria Cilento
16:00
FC Rieti Atletico SFF

Ivory Coast - Ligue 1

18:30
Bassam Sporting Club de Gagnoa
18:30
Academie de Fad Abengourou

Japan - J League

12:00
Cerezo Osaka Tokushima Vortis
13:00
Sagan Tosu Gamba Osaka
13:00
Kawasaki Frontale Avispa Fukuoka
13:30
Nagoya Grampus Sanfrecce Hiroshima

Kazakhstan - Premier League

12:00
Ordabasy Shymkent FC Astana
13:00
Kaspyi Aktau Kairat Almaty
14:00
Tobol Kostanay Kaisar Kyzylorda
15:00
FK Atyrau Zhetysu Taldykorgan

Kuwait - Premier League

Luxembourg - National Division

20:30
Swift Hesperange Una Strassen
20:30
Fola Esch F91 Dudelange
20:30
Mondorf-Les-Bains Jeunesse Esch

Mexico - Liga de Expansion

01:00
Tlaxcala Mineros de Zacatecas
2 1
03:05
Jaibos Tampico Madero Dorados de Sinaloa
0 0
05:05
Cimarrones de Sonora Correcaminos UAT
2 0

Panama - Liga Nacional de Ascenso

01:00
San Martin FC CD Centenario

Peru - Primera Division

02:00
Sporting Cristal Deportivo Municipal
3 1
21:15
AD Cantolao Cienciano Cuzco
23:30
Sport Huancayo Alianza Lima

Poland - Cup

18:30
Cracovia Krakow Rakow Czestochowa

Poland - Division 1

14:00
Puszcza Niepolomice Radomiak Radom
20:00
LKS Nieciecza Korona Kielce

Poland - Division 2

14:00
KS Polkowice Olimpia Grudziadz
14:00
Stal Rzeszow Garbarnia Krakow
14:00
Lech Poznan ll Znicz Pruszkow
17:30
Hutnik Krakow Blekitni Stargard Szczecinski
18:00
Bytovia Bytow Calisia Kalisz
19:00
Motor Lublin Wigry Suwalki
19:00
Sokol Ostroda SKRA Czestochowa
20:30
MKS Chojniczanka Slask Wroclaw II

Romania - Cup

19:00
Universitatea Craiova ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu

Romania - Liga 2

11:00
ACS Comuna Recea Metaloglobus
0 1
12:00
FC Olt Slatina Ripensia Timisoara
16:30
Dunarea Calarasi Mioveni
17:00
Concordia Chiajna Aerostar Bacau
17:00
Gloria Buzau Unirea Slobozia
17:00
Universitatea Cluj Pandurii Targu Jiu

Russia - 2nd Division

11:00
Chita Zenit St. Petersburg II
0 0

Russia - League U21

10:00
FC Ufa U21 FC Tambov U21
3 0
11:00
Ural Ekaterinburg U21 Dynamo Moscow U21
0 0
12:00
CSKA Moscow U21 Terek Grozny U21
12:00
Rubin Kazan U21 FC Krasnodar U21
12:00
Zenit St. Petersburg U21 FC Sochi U21
12:00
Konoplev Academy U21 Arsenal Tula U21
13:00
Lokomotiv Moscow U21 FK Rostov U21
13:00
Uor-5 U21 Chertanovo Moscow U21
15:00
Rotor Volgograd U21 Khimki U21
17:30
FC Strogino Moscow U21 Spartak Moscow U21

Saudi Arabia - Division 1

21:35
Al Jeel Al-Jabalain FC
22:00
Al Hazm Rass Al Shoalah

Slovakia - Cup

14:30
Dukla Banska Bystrica DAC Dunajska Streda
16:30
Slovan Bratislava Petrzalka 1898

South Africa - National First League

16:00
TS Sporting Sekhukhune United FC

South Korea - FA Cup

13:00
Pocheon Yangju Citizen
13:00
Daejeon Citizen Suwon Samsung Bluewings
13:00
Busan Transportation Corporation Gwangju FC
13:00
Suwon City Jeonnam Dragons
13:00
Gyeongnam FC Mokpo City FC
13:00
Incheon United FC Anyang
13:00
Ansan Greeners National Police Agency
13:00
Sangju Sangmu Phoenix Jeju United
13:00
Gimhae City FC Bucheon FC 1995
13:00
Cheongju Jikji Gangwon
13:00
Seongnam Ilhwa Chunma Busan I Park

Spain - Segunda Division

20:00
Rayo Vallecano CD Mirandes

Spain - Segunda Division B

18:00
San Fernando CDI Linares Deportivo

Spain - Tercera Division

15:00
CD Estepona Atletico Porcuna
18:30
Torremolinos Huetor Tajar
19:00
Sevilla III UB Lebrijana
19:00
Velez CD Almeria II
20:00
Castilleja CD Cabecense
20:00
CD Gerena Arcos CF
20:30
Atlético Monzon AD Sabinanigo
21:00
Las Palmas III Santa Brigida
21:30
San Fernando de Henares CD El Alamo

Switzerland - Cup

18:00
SC Kriens Servette
19:00
Grasshopper St Gallen

Switzerland - Erste Liga

20:30
FC Bavois AC Bellinzona

Syria - Premier League

15:00
Al Wahda Damascus Al-Futowa
15:00
Tishreen SC Al Jaish Damascus
15:00
Al Shorta Damascus Al Karamah
15:00
Al-Sahel SC Al-Ittihad Aleppo
15:00
Al-Horiyah Hottin Latakia

Taiwan - Premier League

11:00
Hasus TSU FC Tatung FC
0 1
14:00
Taipower FC Hang Yuen FC
14:00
Taichung Futuro FC Tainan City FC

Tunisia - League 1

15:30
CS Sfaxien Olympique de Beja
15:30
US Monastirienne Etoile Sahel
15:30
Tataouine Esperance Sportive Tunis

Turkey - 1 Lig

13:30
Menemen Belediyespor Samsunspor
16:00
Adanaspor AS Akhisar Belediyespor
19:00
Balikesirspor Istanbulspor

Turkey - 3 Lig

15:00
Edirnespor Genclik Arnavutkoy Belediyesi
15:00
Ofspor Yeni Diyarbakirspor
15:00
Halide Edip Adivarspor Fethiyespor
15:00
Karsiyaka Sile Yildizspor
15:00
Catalcas Spor Isparta Il Özel Idare
15:00
Yeni Aksarayspor Duzcespor
15:00
Bergama A. Kestelspor
15:00
Cengelkoy Futbol Karaman Belediyespor
15:00
Arhavispor Erbaaspor
15:00
Muglaspor Bayrampasa
15:00
Cankaya FK Bucaspor

UEFA - Champions League

22:00
Liverpool Real Madrid
22:00
Borussia Dortmund Manchester City

Uganda - Super League

16:00
Bright Stars Wakiso Giants
16:00
Uganda Police FC UPDF
16:00
SC Villa Express
{{notification_msg}}