ˆ

Pariuri sportive de astăzi - 11-12-2018

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

Bonus 300 RON
Arab Club Championship
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:00 Raja Casablanca-Ismaily SC 1,57 3,50 5,65
Argentina - Primera B Metropolitana
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
22:00 Club Atletico Colegiales-Deportivo Riestra 2,85 2,70 2,75
Argentina - Primera B Nacional
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
02:05 Arsenal de Sarandi-Nueva Chicago 1,91 3,05 4,50 Terminat2-0
03:00 Atletico Mitre-Deportivo Moron 1,95 2,95 4,25 Terminat1-0
Argentina - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:00 Patronato Parana-Velez Sarsfield 4,15 3,25 1,95 Terminat3-3
02:15 Belgrano de Cordoba-Club Atletico Tigre 2,15 3,15 3,50 Terminat1-2
Asia - AFF Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:45 Malaysia-Vietnam 2,80 3,20 2,45 Terminat2-2
Bangladesh - Federation Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:30 Arambagh-Brothers Union 2,25 3,00 3,25
Bolivia - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
02:30 Blooming-Nacional Potosi 1,57 4,20 4,75 Terminat3-1
Brazil - Copa Ipiranga U20
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:00 Gremio RS U20-Vasco da Gama RJ U20 2,00 3,50 3,45 Terminat (dupa pen.)2-2
21:00 Internacional RS U20-Cruzeiro MG U20 1,91 3,60 3,20
23:15 Sao Paulo SP U20-Corinthians SP U20 2,10 3,60 3,05
CONMEBOL - Copa Sudamericana
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 Mushuc Runa-SD Aucas 3,15 3,15 2,33
Egypt - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 Wadi Degla-El-Entag El-Harby 2,60 2,85 3,00 73'0-1
England - Checkatrade Trophy
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:00 Rochdale AFC-Oldham Athletic 2,30 3,15 2,90
England - Conference North
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Spennymoor Town-Stockport County 2,00 3,50 3,40
21:45 Slough Town FC-Truro City 1,77 3,80 3,95
England - Conference South
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:30 Bath City-Billericay Town 1,95 3,55 3,40
21:45 Oxford City-East Thurrock United 1,51 4,15 5,80
21:45 Weston-Super-Mare-Chelmsford City 2,85 3,75 2,20
England - County Cups
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Bournemouth U23-Portsmouth U23 1,28 4,80 6,75
15:00 Bristol Rovers II-Walsall II 1,48 4,70 4,10
21:30 Leek Town-Stoke City U23 6,25 4,70 1,30
21:45 Wimborne Town-Bideford 1,40 4,70 4,70
21:45 Royston Town-Hitchin Town 1,60 4,00 4,00
21:45 Basingstoke Town-Walton Casuals 1,80 4,10 2,95
21:45 Alfreton Town-Buxton 1,65 3,80 4,05
21:45 Belper Town FC-Gresley Rovers 1,35 4,60 5,50
England - FA Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Newport County-Wrexham 2,05 3,10 3,90
21:45 Bradford City-Peterborough United 3,00 3,45 2,25
21:45 Sunderland-Walsall 1,60 3,75 5,75 Amânat
England - FA Trophy
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Guiseley-Lancaster City 1,45 3,95 5,70
England - Isthmian Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Corinthian Casuals-Tonbridge Angels 3,15 3,40 2,00
21:45 AFC Hornchurch-Potters 2,40 3,40 2,50
21:45 Wingate & Finchley-Harlow Town 1,83 3,55 3,60
21:45 Merstham-Leatherhead FC 2,45 3,30 2,60
England - League 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Portsmouth-Charlton Athletic 1,95 3,30 4,40
England - Northern Premier Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Staines Town-Dorchester Town 2,80 3,75 2,06
England - Professional Development League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Burnley U23-Leeds United U23 4,35 6,00 1,43 Terminat3-6
England - Southern Division One
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Merthyr Town FC-Poole Town 2,20 3,75 2,55
21:45 Hendon-Metropolitan Police 2,15 3,60 2,70
21:45 Weymouth-Gosport Borough 1,32 5,15 6,05
England - Southern Premier Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Stratford Town-Tamworth 1,97 3,45 3,25
21:45 Banbury United-Stourbridge 3,70 3,65 1,77
Gibraltar - Premier Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:30 St Josephs-Lynx 1,41 4,20 5,50
India - I-League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
10:30 Real Kashmir-Shillong Lajong 1,42 4,10 6,50 Terminat6-1
India - Super League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Pune City-FC Goa 3,60 3,75 1,90 Terminat2-0
16:00 Pune FC-FC Goa
Indonesia - Indonesian Cups
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
10:00 PS Tira-PSIM Yogyakarta 1,33 4,75 5,80 Abandoned
International - Friendlies
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:00 Turkey U18-Bosnia-Herzegovina U18 1,91 3,50 3,65 Terminat2-1
International - Friendlies U18
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:00 Germany U18-Serbia U18 1,38 4,75 6,50 Terminat1-1
13:00 Belarus U18-Georgia U18 3,10 3,30 2,15 Terminat2-3
16:00 Croatia U18-Montenegro U18 1,49 4,05 5,90 Terminat1-3
International - Friendlies U20
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:00 South Africa U20-Angola U20 1,28 5,50 8,25
15:30 Zambia U20-Zimbabwe U20 1,74 3,40 4,20
Israel - Liga Alef North / South
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:15 Shimshon Kafr Qasim-Holon Yaniv 2,75 3,00 2,60 Terminat1-0
14:30 Hapoel Kaukab-Ironi Nesher 1,89 3,50 4,75 Full Time0-2
Israel - Liga Bet North / South
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:45 Hapoel Bueine-Maccabi Ahva Yarka 1,40 4,40 5,55
14:00 Faradis Abdelal-Hapoel Daliyat al-Karmel 1,01 15,00 18,00 Terminat2-1
14:30 Hapoel Kfar Qasm Shuaa-MS Tzeirey 1,49 3,75 5,40 Terminat2-1
14:30 Ironi Beit Dagan-SC Bnei Yaffo Ortodoxim 1,77 3,65 3,50 Terminat2-2
14:30 Beitar Givat Zeev-SC Maccabi Ashdod 10,50 7,00 1,13
14:30 Hapoel Kfar Bara-Beitar Ramat Gan 2,20 3,35 2,70
Italy - Lega Pro
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:30 Gubbio-Vicenza 2,30 2,88 3,35 Terminat2-0
20:00 Rimini-Monza Brianza 2,50 2,88 3,05
21:30 Unione Sportiva Fermana-Triestina 2,65 2,80 2,80
21:30 Alma Juventus Fano-Vis Pesaro 1898 2,90 2,80 2,65
21:30 AC Feralpi Salo-Imolese Calcio 2,20 3,05 3,40
21:30 Giana Erminio-Renate 1,91 3,10 3,95
21:30 Ravenna-Virtus Vecomp Verona 1,51 3,70 6,25
21:30 Teramo-Pordenone 3,85 3,20 1,92
Jamaica - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
03:35 Arnett Gardens-Humble Lions 2,10 2,85 3,90 Terminat3-0
Netherlands - Women Maches
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:30 Ajax Amsterdam Women-Heerenveen Women 1,40 4,90 6,50
20:30 ADO Den Haag Women-Achilles 29 Women 1,01 23,00 19,00
20:30 Twente Enschede Women-Telstar Women 1,10 8,50 15,00
20:30 PEC Zwolle Women-Excelisor Bar Women 1,50 4,50 4,75
Northern Ireland - Irish Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Crusaders Belfast-Ballymena United 1,92 3,60 3,50
Northern Ireland - League Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Dungannon Swifts-Linfield 7,00 4,60 1,38
Pakistan - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
09:00 Karachi Port Trust-Pakistan Air Force 5,50 3,60 1,67 Terminat0-3
12:00 NBP FC-Muslim FC 1,95 3,15 3,80 Terminat2-1
Qatar - Q League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:30 Al Sadd SC-Al-Duhail 1,93 3,60 3,60 47'1-1
Saudi Arabia - Division 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:05 Al Kawkab-Dhamk 2,40 3,00 2,75 Terminat2-2
14:15 Al Washm-Al Jabalain (KSA) 1,95 3,00 3,75 Terminat3-1
14:25 Al Orubah-Al Shoalah 2,10 3,20 3,50 Terminat0-0
14:25 Al Taee Hail-Al-Khaleej 2,40 2,90 2,85 Terminat2-0
16:30 Al Jeel-Al-Nahda 2,00 3,20 3,50
Scotland - League Two
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Edinburgh City-Peterhead 2,95 3,40 2,33
Scotland - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Aberdeen-Livingston 1,87 3,35 4,80
South Africa - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:30 Cape Town City-Chippa United 2,05 3,00 4,20
19:30 Free State Stars-Orlando Pirates 3,25 2,75 2,40
19:30 Mamelodi Sundown-Baroka FC 1,35 4,65 7,50
19:30 Polokwane City-Highlands Park 2,95 2,75 2,65
Spain - Tercera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:00 Subiza-Pamplona 3,70 3,75 1,74
Tunisia - League 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 JS Kairouanaise-Club Africain 3,05 2,75 2,50 Terminat0-2
UEFA - Champions League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:55 Galatasaray-FC Porto 2,45 3,40 3,10
19:55 Schalke 04-Lokomotiv Moscow 1,90 3,75 4,30
22:00 Barcelona-Tottenham Hotspur 2,13 3,90 3,35
22:00 Inter Milan-PSV Eindhoven 1,42 5,00 8,25
22:00 Club Brugge-Atletico Madrid 6,75 3,85 1,62
22:00 AS Monaco-Borussia Dortmund 6,65 4,35 1,55
22:00 Liverpool-Napoli 1,65 4,30 5,40
22:00 Red Star Belgrade-Paris Saint Germain 19,00 8,00 1,18
UEFA - League U19
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:00 Galatasaray U19-FC Porto U19 3,55 3,15 2,10 Terminat0-2
15:00 Schalke 04 U19-Lokomotiv Moscow U19 3,15 3,55 2,70 Terminat1-4
15:00 AS Monaco U19-Borussia Dortmund U19 1,87 3,90 3,50 Terminat1-1
15:00 Inter Milan U19-PSV Eindhoven U19 2,70 3,85 2,25 Terminat3-0
15:00 Liverpool U19-Napoli U19 1,15 7,25 12,00 Terminat5-0
17:00 Club Brugge U19-Atletico Madrid U19 4,20 4,10 1,65 77'1-1
17:00 Red Star Belgrade U19-Paris Saint Germain U19 4,70 4,50 1,55 75'0-0
17:00 Barcelona U19-Tottenham Hotspur U19 3,00 3,75 2,10 75'0-1
Uganda - Super League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Express-Kampala City Council 6,00 3,40 1,65 Terminat3-2
15:30 Ndejje-SC Villa 2,70 2,90 2,50 Terminat1-1
15:30 Bul FC-Onduparaka 2,20 3,00 3,10 Terminat1-0
15:30 Mbarara City-Tooro United 1,80 3,20 4,00 Terminat1-0
15:30 Maroons FC-Nyamityobora 1,80 3,20 4,15 Terminat2-1
15:30 Paidha Black Angels-Jinja SS 4,35 3,20 1,75 Terminat0-1