Pariuri sportive online

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

Africa - CAF - Confederations Cup

23:00
El Zamalek Renaissance Sportive De Berkane

Albania - Superliga

17:30
Kastrioti Kruje KS Teuta Durres

Algeria - Ligue 1

18:00
Olympique Medea JS Saoura

Algeria - Ligue 1 U21

18:00
Olympique Medea U21 JS Saoura U21
18:00
Paradou U21 DRB Tadjenant U21
18:00
JS Kabylie U21 CABB Arreridj U21
18:00
MC Oran U21 Na Hussein Dey U21
18:00
Belouizdad U21 USM Bel Abbes U21
18:00
ES Setif U21 MO Bejaia U21
18:00
CS Constantine U21 USM Alger U21
18:00
MC Alger U21 Ain M'lila U21

Argentina - Primera B Nacional

21:10
Club Almagro Central Cordoba Santiago

Argentina - Superliga Cup

00:45
Atletico Tucuman Club Atletico Tigre
0 1

Armenia - Premier League

16:00
Pyunik Ararat Yerevan

Australia - ACT Premier League

08:00
Canberra FC Cooma Tigers
1 1
08:00
Canberra Olympic Woden Valley
2 1

Australia - FFA Cup

06:00
South Hobart Olympia FC Warriors

Australia - Northern NSW Premier League

07:30
Charlestown City Broadmeadow Magic FC
3 1
07:30
Edgeworth Eagles Lampton Jaffas
2 0
07:30
Hamilton Olympic FC Valentine Phoenix
1 1
07:30
Lake Macquarie Weston Workers Bears
0 4
07:30
Newcastle Jets U21 Maitland
1 2

Australia - NSW Premier League

08:00
Manly United South Coast Wolves
0 4
08:00
Rockdale City Suns Sydney United
2 3

Australia - NSW Premier League Women

09:30
Macarthur Rams Women Manly United Women
3 1
09:30
Sydney University Women Bankstown City Lions Women
3 2

Australia - Victoria Premier League

09:00
South Melbourne Bentleigh Greens
3 2

Australia - Victoria Premier League Women

10:00
Bulleen Lions Women Geelong Galaxy Women
8 0

Austria - Bundesliga

18:00
LASK Linz Austria Wien
18:00
Red Bull Salzburg SKN St Polten
18:00
Wolfsberger AC Sturm Graz

Austria - Erste Liga

11:30
SV Ried Austria Klagenfurt
1 1
11:30
SK Vorwarts Steyr Blau-Weiss Linz
2 3

Belarus - Cup

17:00
FC Vitebsk Shakhtyor Soligorsk

Belgium - Pro League

15:30
Antwerp Royal Charleroi

Brazil - Campeonato Paulista A2

01:00
Sao Jose SP Atletico Mogi Das SP
16:00
Flamengo SP Suzano SP
16:00
Independente SP Brasilis SP
16:00
Assisense SP Elosport SP
16:00
America SP Tupa SP
16:00
AA Francana SP Catanduvense SP
16:00
Jabaquara SP Mauaense SP

Brazil - Campeonato Paulista U20

21:00
Sao Bento SP U20 Palmeiras SP U20
21:00
Santos SP U20 Santo Andre SP U20

Brazil - Campeonato Paulista Women

21:00
Audax SP Women Ferroviaria SP Women

Brazil - Serie A

01:00
Gremio RS Atletico Mineiro MG
1 0
22:00
Flamengo RJ Atletico PR
22:00
Santos SP Internacional RS

Brazil - Serie B

01:00
Brasil de Pelotas RS America Mineiro MG
2 1
01:00
Operario PR Botafogo SP
0 2
22:00
Atletico GO Vitoria BA

Brazil - Serie C

00:00
Sao Jose RS (Porto Alegre) Juventude RS
1 1
01:15
Santa Cruz PE ABC RN
2 1
21:30
Ypiranga RS Tombense MG
22:00
Remo PA Atletico Acreano
23:00
Luverdense MT Volta Redonda RJ
23:00
Globo RN Treze PB
23:00
Sampaio Correa MA Ferroviario AC Fortaleza

Brazil - Serie D

00:00
Joinville Avenida RS
1 0
00:00
Ferroviaria SP Metropolitano Maringa PR
0 1
01:00
Sinop FC Palmas FR
1 1
01:00
Coruripe Fluminense de Feira BA
0 1
01:00
Caldense MG Vitoria BA
0 0
01:00
Caldense MG Vitoria ES
01:00
Fast Clube Manaus Barcelona RO
1 1
02:30
Real Ariquemes Manaus FC
1 1
21:00
SC Gaucho Brusque
21:00
Itaborai RJ Hercilio Luz
21:30
Brasiliense Taguatinga Ituano SP
21:30
Ipora Corumbaense
22:00
Campinense ASA Arapiraca
22:00
Vitoria PE Jacuipense BA
22:00
AE Altos PI Central PE
22:00
Tubarao Sao Caetano SP
22:00
Cianorte SER Caxias RS
22:00
CA Patrocinense Rondonopolis
22:00
Foz do Iguacu PR Boavista RJ
22:00
Interporto TO Itabaiana
22:00
Santa Cruz RN River Teresina
22:00
America PE Serrano PB
23:00
Sergipe Salgueiro AC

Chile - Primera B

00:00
Cobreloa Magallanes
0 0
01:00
Deportes La Serena Rangers De Talca
2 0
02:00
San Luis de Quillota Barnechea
0 2
05:00
Deportes Copiapo Union San Felipe
0 1
22:30
Nublense Deportes Santa Cruz
22:30
Deportes Temuco SADP Deportes Valdivia
22:30
Santiago Wanderers Santiago Morning

Chile - Primera Division

02:30
Colo Colo Audax Italiano
3 0
19:30
Deportes Iquique Universidad de Chile
22:00
Curico Unido Palestino

Chile - Segunda Division

01:00
Deportes Vallenar San Marcos Arica
1 1
01:00
Colchagua Arturo Fernández
22:45
Independiente Cauquenes Lautaro de Buin
23:00
CDSC Iberia CSD San Antonio Unido

China - League 1

10:00
Baoding Yingli Beijing Ligong
5 1
11:00
Hunan Xiangtao Zhenjiang Huasa
1 3
14:30
Qingdao Huanghai Changchun Yatai
0 0

China - Super League

10:30
Dalian Aerbin Shanghai Shenhua
1 0
12:30
Guangzhou Evergrande Shenzhen Red Diamonds
1 0
14:35
Shandong Luneng Guangzhou R&F
0 0
14:35
Shanghai East Asia Beijing Gouan
0 0

Colombia - Liga Postobon

01:00
Los Millonarios Deportivo Pasto
1 0

Colombia - Torneo Postobon (Primera B)

23:15
Deportes Quindio Boyaca Chico

Costa Rica - Liga de Ascenso

20:00
AD Guanacasteca ADR Jicaral

Croatia - 1. HNL

20:00
Dinamo Zagreb Hajduk Split
20:00
Lokomotiva Zagreb HNK Gorica
20:00
Osijek Inter Zapresic

Czech Republic - 3. Liga (CFL - MSFL)

11:15
Unex Unicov Spartak Hulin
3 0
11:30
FC Karlovy Vary FK Kraluv Dvur
3 2
18:00
Sokol Brozany Olympia HK
18:00
Stechovice Litomerice
18:00
Sfk Vrchovina MFK Vyskov

Czech Republic - League U19

13:00
Zbrojovka Brno U19 Sparta Prague U19
0 3

Czech Republic - League U21

12:30
Zbrojovka Brno U21 Bohemians 1905 U21
3 1
16:00
Hradec Kralove U21 Slovacko U21
16:00
MFK Karvina U21 Teplice U21

Czech Republic - Synot Liga

16:00
FK Baumit Jablonec Slovan Liberec
16:00
Slavia Prague Sparta Prague
16:00
Viktoria Plzen Banik Ostrava

Denmark - 2nd Division

14:00
Kolding IF 2 AGF Aarhus
16:00
AB Copenhagen Skive
19:00
Bramming Ringkobing II

Denmark - 3F Ligaen Women

14:00
Aalborg Women B93 Women
0 3

Denmark - DS Pulje

16:00
Aarhus Fremad II Holstebro

Denmark - Superliga

19:00
AGF Aarhus Randers FC

Ecuador - Serie A

01:15
El Nacional Quito Macara Ambato
1 2
03:30
Deportivo Cuenca Guayaquil City
2 0
20:00
SD Aucas Tecnico Universitario
22:15
Mushuc Runa Emelec Guayaquil

Ecuador - Serie B

00:00
LDU Loja CD Independiente Juniors
1 3
23:00
Orense SC Manta FC

England - League 1

17:00
Sunderland Charlton Athletic

Faroe Islands - Premier League

17:00
B36 Torshavn AB Argir
17:00
KI Klaksvik EB Streymur

FIFA - World Cup U20

16:30
Mexico U20 Japan U20
19:00
Ecuador U20 Italy U20
19:00
Senegal U20 Colombia U20
21:30
Poland U20 Tahiti U20

Finland - Kakkonen

15:00
RoPS A GBK Kokkola
15:00
VPS-J Akatemia FCV
18:30
Grankulla IFK P-Lirot Rauma
18:30
Kajha Seinajoen JK II

Finland - Naisten Liiga Women

14:00
HJK Helsinki Women TPS Women
0 0

Finland - Veikkausliiga

18:30
HJK Helsinki KPV Kokkola
18:30
IFK Mariehamn VPS Vaasa

Germany - Oberliga

16:00
Altona 93 Heider SV

Germany - Oberliga Mittelrhein

16:00
Bergisch Gladbach Viktoria Arnoldsweiler
16:15
SpVg Frechen Breinig
16:15
SSV Merten Wegberg Beeck
16:30
Siegburger SV 04 Borussia Freialdenhoven
16:30
SV Deutz 05 FC Hennef 05
16:30
Vichttal DJK BW Friesdorf

Germany - Oberliga Niederrhein

16:00
Bocholt Schwarz-Weiss Essen
16:00
SpVg Schonnebeck MSV Duisburg
16:00
Meerbusch SSVg Velbert
16:00
TuRU Dusseldorf Ratinger SV
16:00
Union Nettetal TV Jahn Hiesfeld
16:00
VfB Hilden Duesseldorf West
16:00
VfB Speldorf Sportfreunde Baumberg
16:30
FC Monheim Kleve
16:30
SC Velbert VfB Homberg

Germany - Oberliga Westfalen

16:00
ASC 09 Dortmund Schalke 04 II
16:00
FC Gievenbeck Eintracht Rheine
16:00
Gutersloh 2000 Hammer SpVgg
16:00
Holzwickeder SC Bruenninghausen
16:00
Rot Weiss Ahlen TUS Ennepetal
16:00
Sportfreunde Siegen TSG Sprockhovel

Germany - Regional Cups

15:00
Karlsruher Waldhof Mannheim

Germany - Regionalliga

17:00
Bayern Munchen II VfL Wolfsburg II

Guatemala - Liga Nacional

20:30
Antigua GFC Deportivo Malacateco

Iceland - 2. Deild

17:00
Leiknir Faskrudsfjordur KFG Gardabaer

Iceland - Urvalsdeild

20:00
IA Akranes Stjarnan Gardabaer
22:15
Fylkir FH Hafnarfjordur
22:15
Valur Reykjavik Breidablik

Iceland - Urvalsdeild Women

19:00
Keflavik Women Thor Akureyri Women

Indonesia - Super League

16:30
PSIS Semarang Persija Jakarta

International - COSAFA Cup

15:00
Mozambique Namibia
17:30
Malawi Seychelles

International - Friendlies Women

19:00
USA Women Mexico Women

Israel - Liga Leumit

20:15
Hapoel Acre Maccabi Herzliya

Italy - Lega Pro

16:00
Rimini Virtus Vecomp Verona

Italy - Serie A

19:00
Sampdoria Juventus
21:30
Atalanta Sassuolo
21:30
Fiorentina Genoa
21:30
Spal 2013 AC Milan
21:30
Cagliari Udinese
21:30
Inter Milan Empoli

Italy - Serie B

22:00
Pescara Hellas Verona

Italy - Serie D

17:00
Matelica Recanatese
17:00
ASD Lanusei Latte Dolce Calcio

Japan - Cup

07:00
Blaublitz Akita Meiji University
0 3
07:00
Hokkaido University Ryutsu Keizai University
0 2
07:00
Kataller Toyama FC Kariya
2 0
07:00
Nagano Parceiro Niigata University
1 0
07:00
Nara Club Ritsumeikan University
1 2
07:00
Roasso Kumamoto Hoyo Oita
2 0
07:00
Veertien Kuwana Kwansei Gakuin
2 2
07:00
Grulla Morioka Yamanashi Gakuin
1 0
07:00
Gifu University FC FC Hokuriku
07:00
Matsuyama University Okinawa SV
0 2
07:00
Giravanz Kitakyushu Tokuyama University
6 0
07:00
Gainare Tottori International Pacific Uni
2 2

Japan - J League

07:00
Yokohama F Marinos Jubilo Iwata
4 0
08:00
Sagan Tosu Kashima Antlers
1 0
08:00
Urawa Red Diamonds Sanfrecce Hiroshima
0 4
09:00
Nagoya Grampus Matsumoto Yamaga
0 1
09:00
Vissel Kobe Shonan Bellmare
4 1
10:00
Oita Trinita Kawasaki Frontale
0 1

Japan - J2 League

07:00
Kagoshima United FC Avispa Fukuoka
0 1
08:00
Montedio Yamagata Zweigen Kanazawa
0 0
08:00
Tochigi SC Okayama
1 1
09:00
Kashiwa Reysol Omiya Ardija
1 1
13:00
FC Gifu Machida Zelvia
0 2

Japan - L1 League Womens

07:00
Jumonji Ventus Women Fukushima Women

Kazakhstan - Premier League

13:00
FC Taraz Tobol Kostanay
0 1
14:00
Okzhetpes Kokshetau FC Astana
0 1
14:30
Zhetysu Taldykorgan Kaisar Kyzylorda
0 0
15:00
Irtysh Pavlodar FK Atyrau
15:00
Shakhtyor Karagandy Kairat Almaty
17:00
FK Aktobe Ordabasy Shymkent

Kenya - Premier League

13:00
Bandari Sofapaka
0 0
14:00
Kenya Commercial Bank Ulinzi Stars
1 1
15:00
Kariobangi Sharks Nakumatt
15:00
Administration Police Wazito FC
16:15
AFC Leopards Tusker

Latvia - Virsliga

15:00
Metalurgs Liepaja Valmieras Fk Bss
17:00
Ventspils Caramba

Lithuania - Cup

13:00
Kauno Zalgiris Trakai
1 1
17:00
Atlantas Klaipeda Zalgiris Vilnius

Macedonia - Prva Liga

17:30
Academy Pandev Vardar Skopje
17:30
Sileks Kratovo Belasica Strumica
17:30
Rabotnicki Shkupi Skopje

Malaysia - Super League

17:00
Johor Darul Takzim Kedah FA
17:00
Kuala Lumpur FA PKNP FC

Moldova - National Division

17:00
FC Sfintul Gheorghe CS Petrocub
19:00
Milsami Orhei Sheriff Tiraspol

Netherlands - Topklasse Saturday

15:30
OJC Rosmalen JVC Cuijk

Nicaragua - Primera Division

04:00
Managua FC Real Esteli
3 3

Nigeria - Premier League

18:00
Rivers United Bendel Insurance

Norway - 1st Division

16:00
Sogndal IK Start
19:00
Kongsvinger Nest Sotra
19:00
Notodden FK Raufoss
19:00
Skeid Sandnes Ulf
19:00
Strommen Sandefjord
19:00
Ullensaker Kisa Ham Kam
0 0

Norway - 2nd Division

15:00
Kvik Halden Egersund
15:00
Alta Fram Larvik
15:30
Stjordals Blink Vidar FK
16:00
Kjelsaas Floro SK
17:00
FK Senja Mjolner
18:00
Levanger FK Sola
18:30
Asane Fotball Grorud IL

Norway - 3rd Division

14:00
Valerenga II Ullern IF
2 0
15:00
Bodo-Glimt 2 Skjervøy
16:00
Skjetten Finnsnes IL
17:00
Sunndal Krakeroy

Norway - Tippeligaen

19:00
Mjondalen IF Haugesund
19:00
Ranheim Stromsgodset
19:00
Kristiansund BK Bodo-Glimt

Panama - Liga Nacional de Ascenso

01:00
Atletico Chiriqui Leones De America

Panama - Primera Division

04:00
San Francisco FC Tauro FC
1 0

Peru - Primera Division

01:45
AD Cantolao Universidad San Martin
3 1
04:00
Sport Boys Alianza Universidad
1 2
21:30
Deportivo Municipal Molinos El Pirata
22:00
Cesar Vallejo Carlos Manucci
1 0

Romania - Liga 1

18:00
Dunarea Calarasi Gaz Metan Medias
21:00
Concordia Chiajna CSMS Iasi

Romania - Liga 2

14:00
UTA Batrana Doamna Petrolul Ploiesti
2 1

Russia - 2nd Division

14:00
Kaluga FC Khimki II
1 0
14:00
Kolomna Tekstilshchik Ivanovo
1 0
16:00
Energomash Belgorod Rotor-Volgograd-2
16:00
Strogino Zorkiy Krasnogorsk
16:00
FK Pskov 747 Veles Moscow
17:00
Sokol Saratov Metallurg Lipetsk
17:00
Torpedo Moscow Saturn Ramenskoe
17:00
Zvezda Ryazan Dynamo Bryansk
17:00
Kvant Obninsk Khimik Novomoskovsk
17:00
FK Leningradets Torpedo Vladimir
17:30
Znamya Truda Dolgie Prudy

Russia - League U21

09:00
Anzhi Makhachkala U21 Ural Ekaterinburg U21
1 0

Russia - Premier League

14:00
Zenit St. Petersburg Yenisey Krasnoyarsk
1 0
14:00
CSKA Moscow Krylya Sovetov Samara
1 0
14:00
Dynamo Moscow Arsenal Tula
2 1
14:00
FC Krasnodar Rubin Kazan
0 0
14:00
Lokomotiv Moscow FC Ufa
1 0
14:00
Akhmat Grozny FK Rostov
1 0
14:00
Anzhi Mahachkala Ural Ekaterinburg
0 0
14:00
Gazovik Orenburg Spartak Moscow
1 0

Scotland - Play Offs

17:00
Saint Mirren Dundee United

Serbia - PRVA Liga

17:00
Dinamo Vranje Indija

Slovenia - 2nd SNL

18:00
Brezice ND Beltinci
18:00
Fuzinar Drava Ptuj
18:00
Nafta Ilirija Ljubljana
18:00
Roltek Dob NK Radomlje
18:00
Rogaska Jadran Dekani
18:00
Tabor Sezana NK Krka

South Korea - K-League Challenge

09:00
National Police Agency Gwangju FC
0 0

South Korea - K-League Classic

11:00
Daegu FC Suwon Samsung Bluewings
0 0
13:00
Jeonbuk Hyundai Motors Gyeongnam
3 0

Spain - Segunda Division

13:00
Almeria AD Alcorcon
0 0
17:00
Gimnastic Tarragona Elche
19:00
Tenerife Real Ovedio
21:00
Extremadura UD CD Lugo

Spain - Segunda Division B

13:00
Celta Vigo II Alcoyano
1 0
13:00
Atletico Madrid B CD Mirandes
0 0
13:00
Fuenlabrada Recreativo Huelva
3 0
19:00
Jumilla Real Union
19:00
Barakaldo Hercules
19:30
Racing Santander Atletico Baleares
19:30
Villarreal II UD Melilla
20:15
UD Cornella Ponferradina

Spain - Tercera Division

12:00
Beti Kozkor Mallorca II
0 0
12:30
Alcobendas Sport Hoya Lorca
1 1
12:30
Mostoles Pena Sport
1 0
13:00
Cadiz II Osasuna II
0 1
13:00
Socuellamos Merida UD
0 0
13:00
Alaves II SD Compostela
1 0
13:00
CD Covadonga Bergantinos
0 2
13:00
UD Poblense CD Tropezon
4 2
13:00
CD Sarinena Lorca Deportiva
1 0
13:30
Tamaraceite SCR Pena Deportiva
1 1
14:00
Tenerife B Linares Deportivo
0 0
14:00
CF Union Viera Caudal Deportivo
0 0
18:00
SD Tarazona Orihuela CF
18:30
Racing Ferrol Real Jaen
19:00
CD Lealtad Getafe CF II
19:00
Alondras CF Mensajero
19:00
Mutilvera Naxara
19:00
Saguntino Las Rosas
19:00
Real Zaragoza B Arandina CF
20:00
Yeclano Deportivo UM Escobedo
20:00
Algeciras CE L`Hospitalet
20:00
UD Logrones II CF La Nucia
20:00
Toledo Sestao River
20:30
Zamora CF Haro Deportivo
20:30
CD Coria Villarrubia CF
21:00
Utrera Antequera
21:00
Villarrobledo Olimpic Xativa

Sweden - Allsvenskan

16:00
Djurgardens Ostersunds FK
18:30
Kalmar FF Elfsborg

Sweden - Division 1

17:00
Torns IF Landskrona Bois
17:00
Umea FC Nykopings BIS
18:00
Sandvikens IF Linkoping City
18:00
Vasalunds IF Rynninge IK

Sweden - Division 2

14:00
FC Gute IFK Mora
16:00
Raaslatts SK Husqvarna FF
16:00
Enkopings SK Sundbybergs IK
18:00
Värmbols FC Enskede IK

Sweden - Division 3

13:00
IK Sleipner Torstorps IF
2 0
14:30
Syrianska IF Kerburan Brottby SK
15:00
IFK Grimslov IFK Klagshamn
15:00
Harads IF Notvikens IK
17:00
FBK Karlstad Kungsors BK
19:00
IFK Eskilstuna Tullinge

Sweden - Superettan

16:00
Mjallby GAIS Goteborg
18:30
Trelleborgs FF Osters IF

Switzerland - Challenge League

17:00
Aarau FC Rapperswil-Jona
17:00
Lausanne Sport Vaduz
17:00
FC Wil 1900 Chiasso
17:00
Winterthur Schaffhausen
17:00
Servette SC Kriens

Thailand - Division 1

14:00
Khonkaen FC Air Force Central
0 0
14:00
Sisaket BEC Tero Sasana
1 0
15:00
Rajnavy Rayong Bangkok Glass

Thailand - Premier League

14:00
Bangkok United Pattaya United
0 1
14:00
Chonburi Ratchaburi FC
1 0
15:00
Buriram United Muang Thong United

Tunisia - League 1

17:00
CS Hammam-Lif Ben Guerdane
17:00
Etoile Sahel AS Gabes
17:00
JS Kairouanaise CS Sfaxien
17:00
Stade Gabesien Tataouine
17:00
Stade Tunisien Etoile Metlaoui