Pariuri sportive online - alaltăieri

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

AFC - Champions League

08:00
Pohang Steelers Nagoya Grampus
3 0
13:00
Jeonbuk Hyundai Motors Ulsan Hyundai
2 3

Africa - CAF - Champions League

18:00
Hearts of Oak Wydad Casablanca
1 0
19:00
FC Nouadhibou ES Setif
3 1

Africa - CAF - Confederations Cup

16:00
AS Kigali Motema Pembe
1 2
16:00
Cffa Interclube Luanda
0 3

Andorra - Premier Division

12:00
FC Santa Coloma FC Ordino
14:30
Inter Escaldes UE Engordany
19:30
AC d'Escaldes UE Santa Coloma

Argentina - Liga Profesional

00:00
Lanus Banfield
1 1
02:15
Atletico Huracan Boca Juniors
0 3
21:45
Atletico Tucuman Argentinos Juniors
4 3
21:45
Colon de Santa Fe Talleres De Cordoba
1 0

Argentina - Primera B Metropolitana

21:00
Talleres Remedios Escalada Villa San Carlos
2 2
21:00
Canuelas Club Atletico Los Andes
1 1

Argentina - Primera B Nacional

20:00
Almirante Brown Deportivo Maipu
1 0
22:00
Chacarita Juniors Quilmes
1 3
22:00
Independiente Rivadavia All Boys Floresta
2 2
22:00
Guillermo Brown Instituto de Cordoba
1 1
22:00
San Martin San Juan Tristan Suarez
4 0
22:00
Nueva Chicago Agropecuario
1 2

Argentina - Torneo Federal A

22:00
Olimpo Bahia Blanca Penarol de San Juan
0 2
22:00
Defensores Pronunciamiento Juventud Unida De Gualeguaychu
3 0
22:30
Sansinena Villa Mitre
0 1
22:45
Sportivo Desamparados Ciudad Bolivar
2 1
23:00
CA Juventud Unida San Luis Ferro Carril Oeste General Pico
1 0
23:30
Central Norte Gimnasia Concepcion Uruguay
4 0

Armenia - Premier League

15:00
Ararat Armenia Ararat Yerevan
3 0

Australia - Brisbane Premier League

10:30
Albany Creek Bayside United
3 4

Australia - FFA Cup

07:30
Adelaide Olympic Adelaide United
0 1

Australia - Queensland Premier League

10:00
Queensland Lions Moreton Bay Jets
4 1

Australia - Queensland Premier League Women

09:00
Gold Coast United Women Capalaba Women
1 2

Austria - Bundesliga

15:30
LASK Linz Wolfsberger AC
0 1
15:30
WSG Wattens TSV Hartberg
2 2
18:00
Sturm Graz SV Ried
1 0

Austria - Erste Liga

11:30
Blau-Weiss Linz Austria Wien II
3 1

Azerbaijan - Premier League

15:30
Sumgayit Neftchi Baku
1 1
17:45
Sabah Baku Karabagh
1 2

Bahrain - Premier League

17:45
Al Hala Muharraq Manama Club
2 4
20:20
Al Riffa Al Khalidiyah
1 0

Belarus - First League

13:30
Gomelzheldortrans Orsha
2 1
15:30
Shakhtar Pietrykaw II FC Lida
2 0
17:30
Dnepr Mogilev Volna Pinsk
3 1

Belarus - Premier League

13:00
FC Minsk FC Gomel
0 0
15:00
Rukh Brest Dinamo Minsk
1 3
17:00
FC Energetik-BGU Dinamo Brest
0 0
19:30
Shakhtyor Soligorsk Torpedo Zhodino
3 1

Belgium - 2nd Division

17:00
Lommel United Mouscron Peruwelz
3 0
21:00
FC Molenbeek Brussel Westerlo
1 2

Belgium - Pro League

14:30
Sint-Truidense Anderlecht
2 2
17:00
Beerschot-Wilrijk KV Mechelen
0 1
19:30
Royal Charleroi Racing Genk
2 0
22:00
KAA Gent Eupen
2 0

Bolivia - Liga Nacional B

21:30
Torre Fuerte Deportivo Kivon
4 1
22:00
Universitario Sucre Atletico Bermejo
6 0
22:30
Wilstermann Cooperativas Deportivo Shalon
1 1
23:00
Club Garcia Agreda Mojocoya
6 5

Bosnia-Herzegovina - Premijer Liga

18:00
FK Sarajevo HSK Posusje
1 0
18:00
Siroki Brijeg Rudar Prijedor
2 1

Brazil - Campeonato Brasileiro U20

22:00
Botafogo RJ U20 Atletico Mineiro MG U20
0 0

Brazil - Campeonato Gaucho B

21:00
GE Bage Lajeadense RS
1 3
21:00
Uniao Frederiquense RS Veranopolis ECREC
1 1
21:00
Farroupilha Igrejinha
0 0
21:00
Avenida RS Sao Paulo RS
0 0
21:00
Guarani RS Venancio Guarany de Bage
0 3
21:00
Sao Gabriel RS Inter Santa Maria
2 1

Brazil - Campeonato Paulista A2

16:00
Vocem Matonense SP
0 0
21:00
Gremio Prudente Uniao Suzano AC SP
2 3

Brazil - Campeonato Paulista Women

03:00
Ferroviaria SP Women Corinthians Women
0 1
17:00
Santos SP Women Sao Paulo SP Women
0 1

Brazil - Copa Do Nordeste

02:00
Imperatriz Fluminense RJ U20
6 5

Brazil - Serie A

01:00
Chapecoense Fortaleza CE
1 2
03:00
America Mineiro MG Bahia BA
0 0
22:00
Atletico PR Fluminense RJ
0 1
22:00
Palmeiras SP Internacional RS
1 0

Brazil - Serie B

00:30
Operario PR Londrina
0 0
03:00
Confianca Aracaju Avai
3 1

Brazil - Serie C

01:00
Criciuma Botafogo PB
0 0

Brazil - Serie D

21:00
Ferroviaria SP Uniclinic
3 4

Bulgaria - A PFG

17:00
Cherno More Varna Slavia Sofia
1 1
19:15
CSKA Sofia Botev Plovdiv
3 2

Canada - Premier League

01:00
Pacific FC Valour Winnipeg
3 2
21:00
York 9 Edmonton
1 1
23:00
Cavalry FC HFX Wanderers
0 0

Chile - Primera B

01:00
Arturo Fernandez Magallanes
0 1

Chile - Primera Division

02:00
Deportes Melipilla Deportes La Serena
1 1

Chile - Segunda Division

01:00
Colchagua CDSC Iberia
1 2
18:00
Lautaro de Buin Independiente Cauquenes
2 0

Colombia - Liga Postobon

00:00
America de Cali Deportivo Cali
1 1
02:05
Deportivo Pereira Once Caldas
3 0
04:10
Atletico Nacional Medellin Independiente Medellin
1 1
22:00
Deportivo Pasto Deportes Quindio
1 0

Colombia - Torneo Postobon (Primera B)

23:00
Atletico FC Boca Juniors De Cali
2 1

Costa Rica - Liga de Ascenso

03:00
Municipal Santa Ana Cariari Pococi
3 0
20:00
AS Puma Generalena San Jose FC
4 1

Costa Rica - Primera Division

05:00
Herediano LD Alajuelense
0 0
20:00
AD Grecia Deportivo Saprissa
1 1
23:00
AD Guanacasteca Santos de Guapiles
1 3

Croatia - 1. HNL

16:00
Slaven Belupo Koprivnica Osijek
0 2
18:30
HNK Sibenik Hajduk Split
2 0

Cyprus - 1st Division

17:00
Omonia Nicosia Apollon Limassol
1 0
19:00
AEL Limassol Anorthosis Famagusta
2 1

Czech Republic - 3. Liga (CFL - MSFL)

11:15
Sigma Olomouc II Sfk Vrchovina
5 1
11:15
Slovacko II Dolni Benesov
4 0
11:15
Dukla Prague II Teplice II
3 0
11:15
Hradec Kralove II Slovan Velvary
1 1
11:15
FK Pardubice II Bohemians 1905 U21
2 1
11:15
Chlumec NC Jiskra Usti nad Orlici
1 1
11:15
Admira Prague FK Kraluv Dvur
2 2
11:15
Slavia Prague II Slavoj Vysehrad
1 2
11:30
Pribram II FC Karlovy Vary
0 2
11:30
Viktoria Plzen U21 Pisek
3 1
15:30
SK Zapy Baumit Jablonec II
0 3

Czech Republic - First League

17:00
Teplice Viktoria Plzen
0 1
17:00
Fastav Zlin Hradec Kralove
2 3
17:00
Sigma Olomouc MFK Karvina
2 0
20:00
FK Pardubice Sparta Prague
2 4

Czech Republic - FNL

11:15
Viktoria Zizkov MFK Chrudim
1 2
16:30
MAS Taborsko SK Lisen
0 2
16:30
FK Varnsdorf Dukla Prague
1 3

Denmark - 1st Division

15:00
Lyngby BK Hobro
1 1
16:00
AC Horsens Vendsyssel FF
1 1

Denmark - 2nd Division

14:00
AB Copenhagen Middelfart BK
2 2
14:00
Naestved BK B93 Copenhagen
6 3

Denmark - 3F Ligaen Women

14:00
Koge Women KoldingQ Women
4 2

Denmark - DS Pulje

15:00
Silkeborg KFUM IF Lyseng
1 2
15:00
Ringkobing VRI
2 0

Denmark - Superliga

14:00
Nordsjaelland Midtjylland
2 2
15:00
Odense BK Randers FC
17:00
Brondby IF Vejle Boldklub
3 2
19:00
Sonderjyske FC Copenhagen
1 1

Ecuador - Serie A

01:30
SD Aucas Universidad Catolica Quito
1 2
04:00
Macara Ambato LDU Quito
2 1
22:00
Mushuc Runa Tecnico Universitario
0 1

El Salvador - Primera Division

03:00
Chalatenango Atletico Marte
2 2
03:45
Luis Angel Firpo Municipal Limeno
1 1
04:00
AD Isidro Metapan Santa Tecla
1 1

England - Championship

14:00
Swansea Cardiff City
3 0

England - Premier League

16:00
Everton West Ham United
0 1
18:30
Newcastle United Tottenham Hotspur
2 3

England - Premier League 2

15:00
Middlesbrough U23 W.B.A. U23
1 2

Estonia - Esiliiga

13:00
Welco Elekter Nomme United
2 3
13:00
Levadia Tallinn II Parnu Vaprus
3 2

Estonia - Esiliiga B

13:00
JK Tallinna Kalev II K-Jarve JK Jarve
5 3

Estonia - Meistriliiga

13:00
Kuressaare Tallinna JK Legion
0 2
15:00
Paide Linnameeskond Flora Tallinn
1 1

Ethiopia - Premier League

14:00
Hawassa City SC Jimma Aba Jifar FC
1 0
18:00
Dire Dawa FC Welayta Dicha SC
1 0

Faroe Islands - 1. Deild

17:00
HB Torshavn II EB Streymur II
4 1

Faroe Islands - Premier League

17:00
NSI Runavik 07 Vestur Sorvagur
2 0
17:00
Vikingur Gota IF Fuglajordur
3 2

Finland - Kakkonen

13:00
RoPS Rovaniemi II PS Kemi Kings
1 0
14:00
JBK GBK Kokkola
3 2
15:00
Ilves Kissat FC Honka Akatemia
0 5
19:00
SC Kufu 98 Atlantis FC Helsinki
1 1

Finland - Ykkonen

18:30
Klubi 04 Helsinki Mikkelin Palloilijat
2 0

France - Ligue 1

16:00
Strasbourg Saint Etienne
5 1
18:00
Montpellier Lens
1 0

France - U19 Matches

13:30
Toulouse U19 Cannes U19
0 2
16:00
Chambly Thelle U19 Pryve Hilaire U19
4 0
16:00
JA Drancy U19 Evreux U19
2 0
16:00
Le Havre U19 Feignies U19
4 2
16:00
Dijon FCO U19 Clermont U19
2 0
16:00
Nancy U19 Dijon ASPTT U19
2 1
16:00
Lyon U19 Bourg-en-Bresse U19
2 1
16:00
Troyes U19 Metz U19
16:00
Ajaccio U19 Nimes U19
3 0
16:00
Istres U19 Marseille U19
3 3

Germany - Bundesliga

16:30
Bayer Leverkusen Bayern Munchen
1 5
18:30
Augsburg Arminia Bielefeld
1 1

Germany - Bundesliga 2

14:30
Dynamo Dresden Nurnberg
0 1
14:30
SV Darmstadt 98 Werder Bremen
3 0
14:30
Hansa Rostock SV Sandhausen
1 1

Germany - Bundesliga 2 Women

12:00
Borussia Bocholt Women FFV Leipzig Women
1 9
12:00
FSV Gutersloh 2009 Women Bayern Munchen II Women
3 1
12:00
Ingolstadt Women Nurnberg Women
1 2
12:00
SV 07 Elversberg Women Henstedt Ulzburg Women
1 2
12:00
SV Meppen Women VfL Wolfsburg II Women
2 0
15:00
SG 99 Andernach Women MSV Duisburg Women
3 1

Germany - Bundesliga 3

14:00
Turkgucu Ataspor SV Wehen Wiesbaden
1 0
15:00
Viktoria Koln Wurzburger Kickers
1 1

Germany - Bundesliga U19

12:00
Carl Zeiss Jena U19 FC Viktoria 1889 Berlin U19
0 1
12:00
Holstein Kiel U19 Eimsbutteler U19
1 0
12:00
Schalke 04 U19 Wuppertaler SV U19
8 0
12:00
Fortuna Dusseldorf U19 Alemannia Aachen U19
2 1
12:00
MSV Duisburg U19 Viktoria Koln U19
2 1
12:00
Rot Weiss Oberhausen U19 Preussen Munster U19
4 2
12:00
FSV Mainz 05 U19 SV Darmstadt 98 U19
0 0
12:00
Hessen Kassel U19 SC Freiburg U19
0 5
14:00
Astoria Walldorf U19 Kaiserslautern U19
4 2
15:00
Greuther Furth U19 FC Heidenheim U19
0 3

Germany - Bundesliga Women

14:00
TSG Hoffenheim Women VfL Wolfsburg Women
2 1
14:00
SC Sand Women Turbine Potsdam Women
0 1
17:00
Eintracht Frankfurt Women Bayern Munchen Women
3 2
17:00
FC Koln Women Carl Zeiss Jena Women
2 0

Germany - Oberliga Baden Wuerttemberg

16:00
SV Oberachern FSV 08 Bissingen
3 1

Germany - Oberliga Bayern North

16:00
SV Steinbach TSV Eintracht Stadtallendorf
1 4

Germany - Oberliga Bremen

12:00
BSC Hastedt Werder Bremen III
2 3
12:00
Geestemunde Blumenthaler SV
2 5
15:00
SV Hemelingen FC Union 60 Bremen
2 1
16:00
SC Borgfeld BTS Neustadt
0 0
16:00
TuS Komet Arsten Bremer SV
1 5
16:30
Vatan Sport Bremen Habenhauser FV
1 4
16:30
SFL Bremerhaven TuS Schwachhausen
1 1

Germany - Oberliga Hamburg

11:45
USC Paloma Wandsbeker Concordia
2 2
11:45
Hamburg Eimsbutteler BC Hamburger SV III
6 2
16:00
TSV Sasel VfL Lohbrugge
6 1
16:00
Union Tornesch SV Rugenbergen
3 1

Germany - Oberliga Hessen

16:00
SV Zeilsheim Rot-Weiss Hadamar
4 3
16:00
VFB Ginsheim Bad Vilbel
0 2

Germany - Oberliga Mittelrhein

16:00
FC Hurth SV Deutz 05
3 1
16:00
Borussia Freialdenhoven FC Pesch 1956
0 1
16:00
FC Hennef 05 FC Duren
0 2
16:00
SV Eilendorf Wesseling-Urfeld
1 3
16:00
Bergisch Gladbach Breinig
8 0
16:00
Viktoria Arnoldsweiler Siegburger SV 04
1 3
16:30
DJK BW Friesdorf BCV Glesch-Paffendorf
1 4
16:30
SpVg Frechen VfL Alfter
0 0
16:30
Vichttal Fortuna Koln II
3 0

Germany - Oberliga Niederrhein

16:00
Kleve TuRU Dusseldorf
2 1
16:00
Cronenberger SC FSV Duisburg
2 1
16:00
Sportfreunde Baumberg Ratinger SV
2 4
16:00
Meerbusch Teutonia St Tonis
2 1
16:00
TVD Velbert Sterkrade Nord
4 1
16:00
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld SSVg Velbert
2 1
16:30
FC Bocholt FC Kray
3 0
16:30
Duesseldorf West FC Monheim
1 4

Germany - Oberliga Niedersachsen

16:00
SVG Gottingen MTV Wolfenbuettel
1 4
16:00
U.L.M. Wolfsburg Germania Egestorf-Langreder
2 2
16:00
TuS Bersenbruck Blau Weis Lohne
2 0

Germany - Oberliga NOFV North

14:30
TSG Neustrelitz Eintracht Mahlsdorf
2 1
15:00
Lok Stendal Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
0 4
15:00
CFC Hertha 06 SV Victoria Seelow
1 0
15:00
Greifswalder RSV Eintracht
2 2

Germany - Oberliga NOFV South

15:00
SV Merseburg 99 Grimma
0 3
15:00
Wacker Nordhausen FSV Martinroda

Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

16:00
SV Gonsenheim Alemannia Waldalgesheim
3 2
16:30
Kaiserslautern II Hassia Bingen
0 3

Germany - Oberliga Schleswig-Holstein

15:00
Flensburg 08 TSV Bordesholm
0 2
15:00
SV Eichede PSV Neumunster
1 1
15:00
SV Todesfelde VfB Lubeck II
5 2
16:00
Turkspor Kiel Eckernforder SV
3 1

Germany - Oberliga Westfalen

16:00
FC Kaan-Marienborn Eintracht Rheine
5 2
16:00
ASC 09 Dortmund Hammer SpVgg
3 0
16:00
Holzwickeder SC Sportfreunde Siegen
0 2
16:00
RSV Meinerzhagen TuS Haltern am See
2 3
16:00
Paderborn II TuS Erndtebruck
5 0
16:00
SG Finnentrop-Bamenohl TSG Sprockhovel
2 1
16:00
Victoria Clarholz SG Wattenscheid 09
1 2
16:00
Westfalia Rhynern SpVgg Vreden
6 0
16:15
TUS Ennepetal SV Schermbeck
0 0
16:15
Westfalia Herne Gutersloh 2000
1 2

Germany - Regionalliga Bavaria

13:15
TSV Buchbach TSV 1860 Rosenheim
1 0
15:00
TSV 1860 Munchen II Kirchanschoring
0 1
16:00
DJK Bamberg ASV Neumarkt
3 2

Germany - Regionalliga North

14:00
Hannover 96 II SSV Jeddeloh
2 0
15:00
Altona 93 Holstein Kiel II
0 3
16:00
VfV Borussia 06 Hildesheim Luneburger Hansa
1 1
16:00
Hannoverscher SC BSV Rehden
2 1

Germany - Regionalliga North East

14:00
Eilenburg Germania Halberstadt
3 1
14:00
Berliner AK 07 SV Lichtenberg 47
2 1
14:00
Tennis Borussia Berlin Chemie Leipzig
0 1

Germany - Regionalliga Southwest

15:00
SG Sonnenhof Grossaspach VfB Stuttgart II
1 1
15:00
VfR Aalen SV Elversberg
1 4
15:00
TSG Balingen Kickers Offenbach
1 6

Greece - Super League

16:00
Panetolikos OFI Crete
1 2
16:00
PAOK Thessaloniki Niki Volos
4 4
20:30
AEK Athens Atromitos Athens
3 0
20:30
PAS Giannina Olympiakos Piraeus
1 2

Guatemala - Liga Nacional

03:00
Antigua GFC Solola FC
4 0
19:00
Coban Imperial Nueva Concepcion
2 0
20:30
Deportivo Malacateco CSD Municipal
1 0
21:00
CSD Comunicaciones Achuapa
0 0

Guatemala - Primera Division

00:00
Aurora FC Chimaltenango FC
0 0
00:30
Mixco Deportivo Sacachispas
2 1
20:00
Deportivo Mictlan Juventud Pinulteca
1 0
20:00
Marquense Xinabajul
2 1
20:00
Deportivo Sanarate FC Deportivo Zacapa
3 0
20:00
Suchitepequez Plataneros La Blanca
2 1
20:00
Deportivo Amatitlan Deportivo Reu
0 3

Honduras - Liga Nacional

04:00
Real Espana CD Platense
2 1
04:15
CD Vida CD Olimpia
2 1

Hong Kong - 1st Division

08:30
Central & Western Happy Valley
3 2
08:30
Dreams Metro Gallery Hoi King
1 3
10:30
Eastern District Rainbow Legend North District
3 2
10:30
Sham Shui South China
0 1
10:30
Shatin Citizen AA
2 1
10:30
Wing Yee Yuen Long
0 1
10:30
Wong Tai Sin Wofoo Tai Po
0 4

Hong Kong - Sapling Cup

10:30
Southern District RSA Eastern AA
3 3
13:00
Hong Kong U23 Hong Kong FC
2 1

Hungary - NB 1

15:30
Kisvarda FC Ujpest
0 0
18:00
Mezokovesd Zsory Debrecin VSC
1 0

Hungary - NB 1 Women

16:00
Puskas Akademia Women Astra Hungary Women
2 3

Hungary - NB 2

14:00
BFC Siofok Bekescsaba
2 2
14:00
Budaorsi Szentlorinci
1 1
14:00
Kecskemeti TE Nyiregyhaza Spartacus
0 0
14:00
Soroksar Szombathelyi Haladas
1 0
18:00
Pecsi MFC Budafok
3 1
18:00
Szolnoki Mav Gyori ETO
0 2
18:00
Diosgyori VTK Dorogi FC
2 0
18:00
Csakvari TK Szeged Csanad Grosics Akademia
3 1

Hungary - NB 3

12:00
Gyori ETO II Zalaegerszeg TE II
5 1
12:00
Budapest Honved II ESMTK Budapest
1 2
12:00
Diosgyori VTK II Tallya
4 0
14:00
Mohacsi TE Dunakanyar Vac
0 2
14:00
Budapesti VSC Komaromi
2 0

Indonesia - Super League

11:15
PSM Makassar Persisam Putra Samarinda
2 1
14:15
Persija Jakarta Arema Cronus
0 1
16:30
PS Tira Pusamania Borneo
3 0

Iran - Division 1

14:45
Baderan Mes Kerman
15:00
Khosheh Talaei FC Vista Turbine
1 0

Ireland - FAI Cup

13:00
Killester United Cherry Orchard
3 2
13:00
Glenville Portlaoise
13:00
Tek United Inchicore Athletic
13:00
Drumcondra Ardmore Rovers

Israel - Premier League

19:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Hadera
0 1
20:15
Hapoel Beer Sheva Maccabi Petach Tikva
1 0

Italy - Campionato Primavera

11:45
Cagliari U19 Sassuolo U19
0 1
13:30
Hellas Verona U19 Fiorentina U19
0 3

Italy - Lega Pro

15:30
Campobasso Bari
1 3
15:30
Turris Neapolis Palermo
3 0
15:30
Foggia Monopoli
1 0
15:30
Fidelis Andria AS Avellino
1 1
15:30
Catanzaro Taranto
3 0
15:30
Juve Stabia AZ Picerno ASD
2 3
15:30
Vibonese Latina
2 0
15:30
Monterosi Paganese
1 0
15:30
Potenza Messina
2 3
15:30
Pro Patria Sudtirol
0 0
15:30
Triestina US Fiorenzuola
1 0
15:30
Virtus Francavilla Catania
1 1
18:30
Giana Erminio Virtus Vecomp Verona
1 1
18:30
Padova Trento
2 1
18:30
Piacenza Pro Sesto
1 2
18:30
Pergolettese Albinoleffe
1 0
18:30
Juventus U23 USD 1913 Seregno
2 1
18:30
AC Feralpi Salo Legnago Salus
5 1
18:30
Mantova Lecco
1 1

Italy - Serie A

Italy - Serie B

15:00
Cremonese Benevento
1 1
17:15
Parma Monza Brianza
0 0
21:30
Cittadella Spal 2013
0 0

Italy - Serie D

15:30
Carbonia Calcio Giugliano
0 3
16:00
Arezzo Foligno
3 2
16:00
Caratese Virtus Bergamo
1 1
16:00
Cartigliano ASD Clodiense
1 2
16:00
AC Mestre Levico
1 1
16:00
Bisceglie Lavello
1 2
16:00
USD Caravaggio Villa D'Alme
3 0
16:00
Delta Porto Tolle ASD Union Arzignanochiampo
0 4
16:00
Sorrento Calcio Nocerina
0 0
16:00
Montebelluna Adriese
1 0
16:00
Real Hyria Nola Bitonto
1 2
16:00
Brusaporto Ponte San Pietro
0 0
16:00
Ligorna Novara
2 2
16:00
Caronnese Casale
1 1
16:00
Cannara Flaminia Civita Castellana
1 1
16:00
Pro Livorno FC Rieti
0 0
16:00
Pianese Pomezia
4 2
16:00
Varese Chieri 1955
1 1
16:00
SSD Casarano Виртус Матино
1 0
16:00
ACD Nardo Casertana
1 2
16:00
Scandicci Lornano Badesse
0 0
16:00
Ambrosiana Campodarsego
0 1
16:00
Cjarlins Muzane Cattolica Calcio
4 1
16:00
Caldiero Terme San Martino Speme
3 0
16:00
Poggibonsi Sporting Trestina
1 0
16:00
Tritium Carpi
3 3
16:00
Nuova Sangiorgese Rotonda
1 1
16:00
San Donato Tavarnelle US Gavorrano
3 3
16:00
Citta di Fasano FC Francavilla
2 1
16:00
Nova Guissano ASD Sona
2 3
16:00
Spinea Vigontiona Calcio
0 3
16:00
Sangiovannivaldarno ASD Cascina
0 2
16:00
Atletico SFF Tolentino
1 0
16:00
Castelnuovo Vomano Aurora Alto Casertano
3 1
16:00
Recanatese ASD Pineto
1 1
16:00
Trastevere Montegiorgio
3 0
16:00
Vastese Castelfidardo
0 1
16:00
Arzachena AS Ostia Mare
0 2
16:00
Felice Gladiator SS Formia Calcio ASD
4 0
16:00
Team Nuova Florida 2005 Cassino
2 1
16:00
Vis Artena ASD Lanusei
1 0
16:00
Rende Cittanovese
0 1
16:00
Santa Maria Cilento Citta di Sant Agata
2 1
16:00
Troina Cavese
2 1
16:00
Unione Sanremo AC Saluzzo Calcio
2 0
16:00
Citta DI Messina Trapani
1 1
17:00
Gravina Audace Cerignola
0 1
17:00
Team Altamura US Mariglianese
2 2

Japan - J League

08:00
Oita Trinita Vegalta Sendai
2 0

Japan - J2 League

07:00
Okayama Matsumoto Yamaga
3 0
08:00
JEF United Ichihara Omiya Ardija
2 1
08:00
Renofa Yamaguchi Mito Hollyhock
2 2
08:00
Zweigen Kanazawa Ventforet Kofu
1 2
08:00
Tochigi SC Jubilo Iwata
1 1
10:00
Thespakusatsu Gunma Kyoto Sanga
1 1

Japan - J3 League

07:00
Gainare Tottori Yokohama SCC
1 2
07:00
Kataller Toyama Kamatamare Sanuki
1 0
07:00
Tegevajaro Miyazaki Kagoshima United FC
3 2
07:00
Vanraure Hachinohe Fukushima Utd
1 1
08:00
Nagano Parceiro Fujieda MYFC
1 3
10:00
FC Gifu Grulla Morioka
2 2

Japan - L1 League Womens

07:00
Harima Albion Women Cerezo Osaka Women
1 1
07:00
Angeviolet Hiroshima Women Ehime FC Women
0 1
07:00
NGU Nagoya Women Yokohama Seagulls Women
0 1
07:00
Nittaidai Women Orca Kamogawa Women
0 0
07:00
Speranza Takatsuki Women IGA Kunoichi Women
1 2
07:00
Yamato Sylphid Women Setagaya Sfida Women
1 1
07:00
INAC Kobe Leonessa Women Nojima Stella Women
1 0