ˆ

Pariuri sportive de astăzi - 29-06-2017

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

Bonus 1500 RON
Bolivia - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
03:30 Club Bolivar-Oriente Petrolero 1,13 7,75 14,75 Terminat1-0
03:30 Blooming-The Strongest 2,55 3,50 2,60 Terminat4-1
22:00 Sports Boys Warnes-Universitario Sucre 1,61 3,70 5,20
Brazil - Campeonato Brasileiro U20
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Cruzeiro MG U20-Palmeiras SP U20 2,90 3,50 2,15
Brazil - Campeonato Brasileiro Women
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
23:00 Rio Preto SP Women-Corinthians Women 2,75 3,65 2,15
Brazil - Campeonato Pernambucano
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
03:45 Salgueiro AC-Sport Club do Recife 3,95 3,65 1,80 Terminat0-1
Brazil - Copa Do Brasil
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:30 Gremio RS-Atletico PR 1,38 4,30 9,00 Terminat4-0
03:45 Flamengo RJ-Santos SP 1,60 3,85 5,90 Terminat2-0
03:45 Palmeiras SP-Cruzeiro MG 1,83 3,40 4,50 Terminat3-3
Colombia - Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
03:00 Jaguares De Cordoba-Junior Barranquilla 3,20 3,15 2,25
CONMEBOL - Copa Sudamericana
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:15 Defensa y Justica-Chapecoense 1,65 3,40 6,05 Terminat1-0
03:45 Patriotas FC-Corinthians SP 3,15 2,90 2,75 Terminat1-1
Ecuador - Serie A
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
03:45 Barcelona Guayaquil-Emelec Guayaquil 2,20 3,25 3,30 Terminat2-1
Egypt - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:30 Al Mokawloon Arab Contractors-Aswan 2,30 2,80 3,20
17:30 Misr El Maqasha-Nasr Taadeen 1,38 4,10 6,90
17:30 Tanta-El Sharkeyah 2,10 3,15 3,40
17:30 Wadi Degla-El Daklyeh 2,10 3,00 3,65
Estonia - Esiliiga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 Welco Elekter-Tartu FC Santos 4,50 5,00 1,45
19:00 Maardu FC Starbunker-JK Tallinna Kalev 1,87 4,10 3,15
FIFA - Confederations Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:00 Germany-Mexico 1,98 3,60 4,15
Finland - Kakkonen
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:30 Tampere United-FC Jazz 1,57 4,30 4,20
Finland - Veikkausliiga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:30 PS Kemi Kings-RoPS Rovaniemi 2,30 3,25 3,15
Iceland - 1. Deild
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
22:15 IR Reykjavik-Leiknir Reykjavík 2,50 3,40 2,60
22:15 Grotta Seltjarnarnes-Keflavik 4,80 3,85 1,56
Iceland - 2. Deild
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
22:15 Huginn-KF Fjardabyggd 1,26 6,00 7,00
22:15 UMF Njardvik-Vidir 1,74 4,00 3,50
Iceland - Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
22:15 Fylkir-FH Hafnarfjordur 3,90 3,65 1,80
International - Club Friendlies Men
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:00 Yenisey Krasnoyarsk-Khimki 1,80 3,80 3,95 Pauză0-0
13:00 Slask Wroclaw-GKS Katowice 1,65 3,95 4,75
14:00 Zvezda Ryazan-Torpedo Vladimir 2,35 3,75 2,60
15:00 Kuban Krasnodar-Rotor Volgograd 1,87 3,70 3,70
15:00 Javor Ivanjica-Buducnost Podgorica 2,70 3,75 2,30
16:00 Volga Ulyanovsk-Lada Tolyati 1,56 4,15 5,25
17:00 Kolos Kovalivka-Illichivec Mariupol 4,00 3,90 1,77
18:00 AGF Aarhus-Brabrand 1,60 4,00 5,45
19:00 FC Copenhagen-Partizan Belgrade 2,05 3,50 3,20
19:00 Apollon Limassol-Mlada Boleslav 2,70 3,45 2,40
19:00 Napredak Krusevac-Gaz Metan Medias 2,15 3,40 3,15
19:00 Farmtech Verzej-Dinamo Bucharest 7,50 4,45 1,39
19:00 Piast Gliwice-Hapoel Beer Sheva 3,00 3,55 2,15
19:00 Spartaks Jurmala-APOEL Nicosia 5,35 4,20 1,54
19:00 Bayern Munchen II-Dynamo Moscow 3,15 3,50 2,10
19:00 Aluminij-Viitorul Constanta 4,00 4,15 1,71
19:30 Greuther Furth-FSV Zwickau 1,61 3,90 5,05
20:00 Rudar Velenje-Hajduk Split 4,05 4,00 1,74
International - Friendlies
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
04:00 Mexico-Ghana 2,40 3,30 3,10 Terminat1-0
18:00 Malawi-Angola 3,30 3,50 2,20
18:00 Tanzania-Mauritius 1,85 3,35 4,20
Norway - 2nd Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:00 Valerenga II-Kjelsaas 2,50 3,90 2,25
Norway - 3rd Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 FK Senja-Sortland 2,00 4,50 2,48
20:00 Lura-Staal Jørpeland 2,30 4,40 2,15
20:00 Steinkjer-Kolstad 2,20 4,60 2,20
20:00 Rodde FK-Sverresborg 1,85 4,70 2,75
20:00 Varegg-Fyllingsdalen 2,20 4,65 2,20
20:30 Orkla-Strindheim 2,35 4,60 2,15
Singapore - S-League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:30 Tampines Rovers FC-Geylang International 1,40 4,60 6,25
Sweden - Damallsvenskan
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:00 Eskilstuna United Women-Linkopings Women 3,00 3,55 2,10
20:00 Kopparbergs-Goteborg Women-Limhamn Bunkeflo Women 1,80 3,65 3,65
20:00 Hammarby IF Women-Vittsjo GIK Women 2,65 3,50 2,30
20:00 Pitea Women-Rosengard Women 4,90 4,30 1,55
Sweden - Division 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:00 Linkoping City-Rynninge IK 1,67 4,15 3,70
20:00 Morön BK-Pitea 4,10 4,40 1,60
20:00 IS Halmia-Tvaakers IF 2,20 3,95 2,45
20:00 Lerums IS-Stenungsunds IF 3,90 4,10 1,65
20:00 Trollhattan-Vargarda IK 1,56 4,10 4,45
20:00 IFK Berga-Rappe GOIF 1,51 4,35 4,60
20:00 Nordvarmland FF-IFK Uddevalla 3,45 3,95 1,77
20:30 IF Sylvia-IFK Haninge - Brandbergen 2,18 3,65 2,80
20:30 Motala AIF-Assyriska Norrkoping 1,53 4,25 4,60
20:30 BK Forward-BKV Norrtalje 1,18 6,80 8,75
Sweden - Division 3
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:00 IFK Klagshamn-Sölvesborgs GoIF 3,20 4,30 1,74
20:00 Gotene IF-IFK Falkoping FF 2,40 4,20 2,10
20:00 Märsta IK-IFK Osterakers 2,00 3,85 2,70
20:00 Trollhattans BoIS-Landvetter IS 2,15 4,00 2,45
UEFA - Europa League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Shirak Gyumri-ND Gorica 2,80 3,20 2,60
17:00 Irtysh Pavlodar-Dunav Ruse 1,40 4,25 8,00
17:45 Kairat Almaty-Atlantas Klaipeda 1,14 7,50 19,25
18:00 Ventspils-Valur Reykjavik 2,05 3,20 3,20
18:00 Partizani Tirana-Botev Plovdiv 2,20 2,95 3,20
18:00 Pyunik-Slovan Bratislava 6,00 3,75 1,55
18:20 Trencin-Torpedo Kutaisi 1,45 4,30 7,00
18:30 Levadia Tallinn-Cork City 3,60 3,25 1,95
18:30 Dinamo Minsk-NSI Runavik 1,13 8,00 17,00
19:00 VPS Vaasa-NK Olimpija Ljubljana 2,70 3,20 2,55
19:00 Shakhtyor Soligorsk-Suduva 1,25 5,10 12,00
19:00 Dinamo Batumi-Jagiellonia Bialystok 5,10 3,70 1,65
19:00 Shkendija-Dacia Chisinau 1,65 3,35 4,90
19:00 Chikhura Sachkhere-Rheindorf Altach 4,00 3,25 1,91
19:30 JK Nomme Kalju-B36 Torshavn 1,30 5,00 9,00
19:30 Lyngby-Bangor City 1,05 11,00 27,50
19:45 Beitar Jerusalem-Vasas Budapest 1,75 3,60 4,45
19:45 Ferencvarosi-Jelgava 1,20 5,55 14,00
20:00 Odds BK-Ballymena United 1,20 7,50 11,50
20:00 Zira-Differdange 1,75 3,35 4,75
20:00 Olimpia Balti-FK Sarajevo 2,55 2,95 2,60
20:00 Levski Sofia-Sutjeska 1,25 5,20 13,00
20:00 UE Santa Coloma-Osijek 23,00 10,00 1,06
20:00 Haugesund-Coleraine 1,10 8,00 21,00
20:00 AEK Larnaca-Lincoln Red Imps 1,08 9,00 20,00
20:30 Fola Esch-Milsami Orhei 2,55 3,20 2,70
21:00 Gap Connahs Quay-HJK Helsinki 10,00 5,05 1,28
21:00 Bala Town-Vaduz 8,50 6,00 1,26
21:00 KI Klaksvik-AIK Solna 9,00 5,60 1,25
21:00 Midtjylland-Derry City 1,15 7,00 17,00
21:00 Vojvodina-MFK Ruzomberok 1,55 3,80 5,75
21:00 Skenderbeu Korce-UE Sant Julia 1,08 8,25 15,75
21:00 IFK Norrkoping FK-FC Prishtina 1,14 7,50 14,75
21:00 Maccabi Tel Aviv-KF Tirana 1,08 8,50 14,75
21:30 Mladost Lucani-Inter Baku 2,20 3,40 3,10
21:30 Domzale-Flora Tallinn 1,55 3,75 6,00
21:30 Siroki Brijeg-Ordabasy Shymkent 2,75 3,20 2,55
21:30 Tre Penne-Rabotnicki 9,00 5,50 1,22
21:30 Mladost Podgorica-Gandzasar 1,87 3,30 4,40
21:30 Red Star Belgrade-Floriana FC 1,08 9,00 21,00
21:45 St. Johnstone-Trakai 1,40 4,50 7,25
21:45 Crusaders Belfast-Metalurgs Liepaja 2,35 3,45 2,75
21:45 Valletta FC-SS Folgore-Falciano 1,20 6,15 14,50
21:45 Lech Poznan-Pelister Bitola 1,08 7,25 20,75
21:45 Videoton-Balzan Youths 1,18 6,05 13,25
21:45 Glasgow Rangers-Progres Niedercorn 1,05 12,00 22,50
21:45 FK Zeljeznicar-Zeta Golubovci 1,44 4,25 7,00
21:45 St Josephs-AEL Limassol 16,75 6,30 1,12
22:15 KR Reykjavik-Seinajoen JK 1,91 3,40 3,85
22:15 Stjarnan Gardabaer-Shamrock Rovers 1,95 3,55 3,50
USA - National Premier Soccer League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Seacoast Utd Mariners-Boston FC 2,20 3,80 2,70
USA - NWSL Women
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:00 Washington Spirit II Women-Fredericksburg Women 1,10 10,50 14,50
02:00 Sky Blue Women-Orlando Pride Women 2,20 3,30 3,05 Terminat2-3
04:00 Houston Dash Women-Boston Breakers Women 1,80 3,45 3,80 Terminat0-0
05:00 Portland Thorns Women-Kansas City Women 1,92 3,40 3,40 Terminat3-0
05:30 Seattle Reign Women-Chicago Red Stars Women 2,20 3,40 2,85 Terminat2-1
USA - US Open Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:30 Houston Dynamo-Sporting Kansas City 2,90 3,35 2,30 Terminat0-2
02:30 Miami Blues-Atlanta United 2,40 3,45 2,75 Terminat3-2
02:30 New England Revolution-Washington DC United 1,95 3,50 4,00 Terminat2-1
03:00 FC Cincinnati-Chicago Fire 5,60 3,95 1,65 Terminat (dupa pen.)0-0
03:00 New York Red Bulls-Philadelphia Union 1,53 4,00 6,00 Terminat (dupa pen.)1-1
05:30 LA Galaxy-Sacramento Republic 1,69 3,90 4,35 Terminat2-0
05:30 San Jose Earthquakes-Seattle Sounders 1,67 3,90 5,10 Terminat2-1