ˆ

Pariuri sportive de astăzi - 23-09-2018

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

Bonus 300 RON
Argentina - Primera B Metropolitana
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:30 Estudiantes de Buenos Aires-Tristan Suarez 1,83 3,05 4,50
Argentina - Primera B Nacional
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:05 Sarmiento-Central Cordoba Santiago 2,20 2,80 3,55 Terminat1-1
02:30 Santamarina Tandil-Gimnasia Jujuy 2,90 2,65 2,85 Terminat2-2
17:00 Nueva Chicago-Olimpo Bahia Blanca 2,10 2,80 3,85
17:00 Brown De Adrogue-Club Atletico Los Andes 1,69 3,25 5,60
21:00 Independiente Rivadavia-CA Platense 2,15 2,70 3,80
21:30 CA Temperley-Arsenal de Sarandi 2,25 2,88 3,60
21:35 Quilmes-Club Almagro 2,70 2,80 2,80
Argentina - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
02:00 Banfield-CA Independiente 3,60 3,00 2,25 Terminat1-1
17:00 Club Atletico Tigre-Atletico Huracan 2,40 3,00 3,30
17:00 San Martin Tucuman-Argentinos Juniors 2,55 2,95 3,05
19:15 Gimnasia La Plata-Rosario Central 2,90 2,90 2,65
19:15 San Martin San Juan-Atletico Tucuman 2,90 2,95 2,70
23:45 Boca Juniors-River Plate 2,45 2,95 3,15
Armenia - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Shirak Gyumri-FC Artsakh 1,95 3,30 3,40
16:00 Avan Academy-Banants Yerevan 2,05 3,30 3,10
Australia - Victoria Division 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
05:30 Green Gully Cavaliers-Moreland City 1,87 3,65 3,65 In-Play0-1
Australia - Victoria Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:30 Heidelberg United-Avondale Heights SC 2,20 3,45 2,80
Austria - Bundesliga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:30 Wacker Innsbruck-Trenkwalder Admira 1,77 4,00 4,25
15:30 Austria Wien-LASK Linz 2,40 3,40 2,80
18:00 Red Bull Salzburg-Rapid Vienna 1,39 4,70 7,50
Austria - Erste Liga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:30 FC Pasching-FC Liefering 4,75 4,20 1,57
Austria - Regional Leagues
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 SCR Altach II-VfB Hohenems 1,55 4,90 3,90
17:30 Trenkwalder Admira II-OMV Stadlau 2,25 3,70 2,50
17:30 SKN St Polten II-Mattersburg II 2,50 3,70 2,25
Azerbaijan - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:30 Keshla FK-Sumgayit 2,40 3,00 2,75
19:30 Karabagh-Qabala 2,33 3,20 3,00
Bahrain - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:30 Al Riffa-East Riffa 1,83 3,05 4,50
18:30 Al Hadd-Manama Club 2,45 3,40 2,50
Belarus - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:45 Dinamo Minsk-Luch Minsk 1,26 5,05 8,75
Belgium - 2nd Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 KV Mechelen-Westerlo 1,85 3,65 4,15
Belgium - Derde Klasse
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Dender-Rupel Boom 2,35 3,65 2,50
16:00 RFC Liege-Dessel Sport 2,30 3,65 2,50
Belgium - Derde Klasse A
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Royal Boussu Dour Borinage-Wallonia Walhain 1,50 3,90 4,70
16:00 RRC Hamoir-Waremmien 1,40 4,25 5,10
16:00 Tilleur-Saint-Gilles-Olympic Charleroi 2,20 3,60 2,55
16:00 Londerzeel SK-Olympia Wijgmaal 2,75 3,60 2,08
16:00 Olsa Brakel-Menen 1,80 3,40 3,60
16:00 Sint-Eloois-Winkel-Eppegem 1,70 3,60 3,80
16:00 Cappellen FC-Hades 2,20 3,60 2,55
16:00 Berchem Sport-Sint-Niklaas 1,55 3,60 4,90
16:00 Temse-Duffel 1,60 3,70 4,25
16:00 Vosselaar-Merksem 1,90 3,60 3,10
16:00 Diegem Sport-Sparta Petegem 5,80 4,00 1,40
Belgium - Pro League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:30 KAA Gent-Club Brugge 2,80 3,35 2,50
19:00 Anderlecht-Standard Liege 2,16 3,45 3,35
21:00 Cercle Brugge-Racing Genk 4,90 3,65 1,75
Bolivia - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:15 The Strongest-Nacional Potosi 1,24 5,65 9,50 Terminat2-0
22:00 Jorge Wilstermann-Sports Boys Warnes 1,35 4,50 7,50
22:00 Real Potosi-Bolivar 4,50 3,85 1,62
Bosnia-Herzegovina - Premijer Liga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:30 Mladost Doboj Kakanj-FK Zeljeznicar 4,75 3,75 1,57
20:30 Celik Zenica-Tuzla City 2,10 3,20 3,10
20:30 Siroki Brijeg-Zvijezda Brgule 1,20 6,50 8,00
Brazil - Campeonato Paulista A2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:30 Sao Jose SP-Comercial SP 2,60 3,20 2,55
Brazil - Campeonato Paulista U20
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 Guarani SP U20-Agua Santa SP U20 1,60 4,00 4,00
21:00 Novorizontino SP U20-Corinthians SP U20 3,00 3,75 2,00
Brazil - Gaucho Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:30 Pelotas RS-Cruzeiro RS (Porto Alegre) 1,90 3,20 3,60
Brazil - Serie A
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 Gremio RS-Ceara 1,35 4,20 11,75
22:00 Atletico PR-Parana 1,62 3,55 5,90
22:00 Corinthians SP-Internacional RS 2,60 2,85 3,05
22:00 Flamengo RJ-Atletico Mineiro MG 1,83 3,35 4,50
Brazil - Serie B
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Guarani SP-CS Alagoano 1,84 3,35 4,60 Terminat1-0
03:00 Avai-Sampaio Correa MA 1,59 3,50 6,20 Terminat3-1
Brazil - Serie C
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Cuiaba MT-Operario PR 2,00 3,25 3,85 Terminat0-1
Bulgaria - A PFG
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Vereya-Dunav Ruse 3,70 3,35 1,95
17:30 Cherno More Varna-Slavia Sofia 2,20 3,25 3,25
20:00 Botev Plovdiv-Ludogorets Razgrad 6,40 4,50 1,42
Chile - Primera B
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:00 Deportes Puerto Montt-Deportes Copiapo 1,95 3,15 3,75 Terminat2-0
21:30 Cobresal-Deportes Melipilla 1,53 3,65 5,75
22:00 Deportes Valdivia-Magallanes 1,95 3,15 3,80
22:00 Nublense-Barnechea 1,95 3,30 3,60
23:00 Union San Felipe-Cobreloa 1,95 3,15 3,75
Chile - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
02:00 Universidad Catolica-San Luis de Quillota 1,57 3,80 5,80 Terminat2-1
18:00 Universidad de Concepcion-Universidad de Chile 2,63 3,20 2,70
21:00 Curico Unido-O'Higgins 2,00 3,25 3,75
23:30 Colo Colo-Antofagasta 1,70 3,55 4,90
China - League 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
10:30 Yanbian Baekdu-Beijing Baxy 2,05 3,25 3,35
10:30 Liaoning Whowin-Meixian Hakka 1,69 3,85 4,05
14:00 Dalian Transcendence-Harbin Yiteng 1,60 3,80 5,20
14:30 Shijiazhuang Yongchang-Wuhan Zall 3,05 3,35 2,10
14:30 Meizhou Meixian Techand-Shenzhen Red Diamonds 3,20 3,30 2,25
14:35 Nei Mongol Zhongyou-Anhui Litian 1,74 3,55 4,05
China - Super League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:35 Tianjin Teda-Guizhou Renhe 2,30 3,35 3,05
14:35 Guangzhou R&F-Chongqing Lifan 2,00 3,90 3,40
Colombia - Liga Postobon
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:30 Aguilas Doradas-Deportivo Rionegro 1,45 3,80 8,00 Terminat2-1
02:00 Independiente Medellin-Independiente Santa Fe Bogota 2,15 2,95 3,75 Terminat2-2
03:45 Los Millonarios-Once Caldas 2,00 3,15 3,85 Terminat2-2
Colombia - Torneo Postobon (Primera B)
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:30 Universitario de Popayan-Cortulua 2,43 3,10 2,75
23:00 Valledupar FC-Llaneros FC 1,95 3,10 3,55
23:15 Real Cartagena-Union Magdalena Santa Marta 2,90 3,15 2,35
23:30 Atletico FC-Barranquilla FC 2,38 3,05 2,80
Costa Rica - Liga de Ascenso
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:00 Sporting San Jose-AD Turrialba 1,65 3,50 4,70 Terminat1-0
20:00 Municipal Liberia-ADR Jicaral 3,00 3,55 2,00
23:00 Cariari Pococi-AS Puma Generalena 4,35 4,00 1,59
23:00 AD Guanacasteca-Municipal Santa Ana 2,10 3,60 2,80
Costa Rica - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
03:00 AD San Carlos-Limon FC 1,69 3,65 4,30 Terminat2-0
05:00 Santos de Guapiles-Deportivo Saprissa 4,55 3,60 1,67 51'0-0
20:00 CS Cartagines-AD Carmelita 1,91 3,40 3,55
20:05 LD Alajuelense-AD Grecia 1,27 5,20 8,75
Croatia - 1. HNL
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:30 Dinamo Zagreb-Inter Zapresic 1,14 6,90 15,50
20:00 Istra 1961-Hajduk Split 4,20 3,65 1,75
Croatia - 2. HNL
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:30 Hajduk Split II-Dinamo Zagreb II 2,70 2,95 2,40
17:30 NK Lucko-Zadar 1,91 3,20 3,45
17:30 NK Dugopolje-Osijek II 2,50 3,15 2,50
17:30 BSK Budasevo-NK Medimurje Cakovec 2,70 3,05 2,35
Cyprus - 1st Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:00 APOEL Nicosia-Doxa Katokopias 1,10 7,50 19,25
20:00 Alki Oroklinis-Anorthosis Famagusta 6,60 4,25 1,39
Czech Republic - 3. Liga (CFL - MSFL)
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:15 Unex Unicov-FC Hlucin 1,74 3,95 3,50
11:30 FC Karlovy Vary-Litomerice 2,05 3,65 2,85
16:30 Sfk Vrchovina-RSM Hodonin-Sardice 2,35 3,50 2,55
17:30 Dolni Benesov-TJ Sokol Zapy 4,55 4,35 1,57
17:30 Sokol Brozany-Stechovice 2,55 3,60 2,25
17:30 SK Viktoria Jirny-Pisek 2,15 3,60 2,75
Czech Republic - FNL
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Hradec Kralove-Viktoria Zizkov 1,53 3,90 5,65
17:30 FK Varnsdorf-Trinec 1,87 3,45 3,75
17:30 MAS Taborsko-Ceske Budejovice 3,40 3,25 2,05
Czech Republic - League U21
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:15 Zbrojovka Brno U21-Slovacko U21 2,70 5,05 1,83
11:30 Banik Ostrava U21-MFK Karvina U21 1,74 5,10 2,90
12:00 Teplice U21-Slavia Prague U21 1,59 4,55 4,00
14:00 Sigma Olomouc U21-Vysocina Jihlava U21 2,00 4,60 2,70
Czech Republic - Synot Liga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 Slavia Prague-Bohemians 1905 1,20 6,15 15,25
Denmark - 1st Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:45 Naestved-Fremad Amager 2,10 3,45 3,45
14:45 Roskilde-Hvidovre 2,33 3,50 2,85
14:45 Fredericia-Lyngby 2,28 3,60 2,95
14:45 Silkeborg IF-Nykoebing FC 1,77 3,75 4,30
14:45 Thisted-Viborg FF 4,75 4,00 1,70
14:45 HB Koge-Helsingor 2,20 3,40 3,15
Denmark - 2nd Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Ringkobing IF-Vejgaard BSK 1,60 3,65 4,95
16:00 Slagelse BI-Middelfart 2,88 3,25 2,25
16:00 AB Copenhagen-Marienlyst 1,48 3,95 5,60
Denmark - DS Pulje
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:00 Vinder Vatanspor-AaB Aalborg II 2,00 3,60 2,80
Denmark - Superliga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:00 Sonderjyske-Midtjylland 3,75 3,70 1,95
15:00 Hobro-AaB Aalborg 3,50 3,30 2,15
17:00 FC Copenhagen-Nordsjaelland 1,52 4,40 5,80
19:00 AGF Aarhus-Brondby IF 3,70 3,55 2,00
Ecuador - Serie A
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:30 Guayaquil City-SD Aucas 3,05 3,15 2,28 Terminat0-2
03:00 Delfin-Emelec Guayaquil 2,30 3,20 2,95 Terminat2-1
20:00 LDU Quito-Barcelona Guayaquil 2,05 3,30 3,45
Egypt - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:30 Haras El Hodood-Nojom Al Mostabel FC 2,05 2,80 4,15
22:00 El Zamalek-Al Mokawloon Arab Contractors 1,56 3,65 6,00
El Salvador - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:00 Pasaquina-Luis Angel Firpo 1,85 3,60 4,10 Terminat1-0
03:30 Chalatenango-CD Aguila 2,90 3,20 2,55 Terminat1-1
20:00 Sonsonate-Alianza San Salvador 3,00 3,25 2,10
England - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:30 West Ham United-Chelsea 5,85 4,40 1,60
18:00 Arsenal-Everton 1,44 5,00 7,00
England - Premier League 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Everton U23-Tottenham Hotspur U23 2,00 3,80 2,90
15:00 Middlesbrough U23-Manchester United U23 2,75 3,80 2,15
England - Super League Women
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:15 Brighton & Hove Albion Women-Liverpool Women 3,75 3,90 1,74
16:00 Manchester City Women-Bristol Women 1,08 9,25 17,25
16:00 Reading Women-Birmingham Women 2,20 3,35 2,85
16:00 Arsenal Women-West Ham United Women 1,08 9,25 16,00
16:00 Everton Women-Chelsea Women 11,50 7,00 1,15
Estonia - Meistriliiga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 JK Tallinna Kalev-JK Nomme Kalju 9,50 5,80 1,20
Faroe Islands - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 AB Argir-07 Vestur Sorvagur 2,05 3,95 2,55
17:00 KI Klaksvik-HB Torshavn 2,20 3,60 2,60
19:15 B36 Torshavn-EB Streymur 1,34 4,75 5,80
Finland - Kakkonen
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 FC Honka Akatemia-Grankulla IFK 2,40 3,75 2,35
15:00 PEPO-LPS 1,07 9,00 14,25
15:00 Tampere United-JS Hercules 2,85 4,00 2,05
15:00 Narpes Kraft-PK-37 3,50 4,15 1,74
15:00 GBK Kokkola-SC Kufu 98 1,30 5,60 6,45
15:00 OLS-TPV 3,85 4,25 1,65
18:30 Mikkelin Palloilijat-MyPa 2,25 3,95 2,40
Finland - Naisten Liiga Women
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:00 PK-35 Vantaa Women-Aland United Women 1,71 3,90 3,70
16:00 HJK Helsinki Women-JyPK Women 1,17 6,40 11,00
16:00 Ilves Tampere Women-Pallokissat Women 1,36 5,25 5,40
Finland - Veikkausliiga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 IFK Mariehamn-TPS Turku 2,25 3,20 3,20
Finland - Ykkonen
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:30 EIF Ekenas-HIFK Helsinki 2,75 3,20 2,50
France - Division 1 Women
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Montpellier Women-Paris Saint Germain Women 3,60 3,60 1,83
France - Ligue 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Rennes-Paris Saint Germain 7,00 4,95 1,41
18:00 Guingamp-Bordeaux 2,40 3,25 3,05
22:00 Lyon-Marseille 2,00 3,65 3,60
France - U19 Matches
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Lens U19-Paris FC U19 1,65 3,75 4,00
16:00 Amiens SC U19-Le Havre U19 1,65 3,75 4,00
16:00 Paris Saint Germain U19-US Orleans U19 1,50 4,00 5,00
16:00 Lille U19-USM Saran U19 1,15 7,00 9,00
16:00 Nantes U19-Chateauroux U19 1,55 4,00 4,40
16:00 Ajaccio U19-Ajaccio GFCO U19 2,25 3,75 2,50
17:00 Torcy U19-Troyes U19 2,40 3,75 2,30
Germany - Bundesliga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:30 Bayer Leverkusen-FSV Mainz 05 1,59 4,00 6,00
19:00 Eintracht Frankfurt-RB Leipzig 3,00 3,50 2,35
Germany - Bundesliga 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:30 Paderborn-FC Magdeburg 1,88 3,50 4,20
14:30 MSV Duisburg-Erzgebirge Aue 2,05 3,30 3,80
14:30 Hamburger SV-Jahn Regensburg 1,61 3,95 5,50
14:30 FC Heidenheim-Greuther Furth 2,25 3,25 3,35
Germany - Bundesliga 3
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:00 FSV Zwickau-VfL Osnabruck 2,55 3,20 2,95
15:00 Hallescher-VfR Aalen 1,74 3,65 4,45
Germany - Bundesliga U19
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:00 Dynamo Dresden U19-VfL Osnabruck U19 1,40 4,20 5,00
12:00 Karlsruher U19-Augsburg U19 2,14 3,80 2,48
12:00 Paderborn U19-Borussia Dortmund U19 8,00 6,40 1,15
12:00 Rodinghausen U19-FC Koln U19 4,20 4,20 1,50
12:00 Schalke 04 U19-MSV Duisburg U19 1,50 4,40 3,80
14:00 Bayern Munchen U19-Nurnberg U19 1,10 8,00 9,50
14:00 Bayer Leverkusen U19-Rot Weiss Essen U19 1,80 3,60 3,25
14:00 Preussen Munster U19-Fortuna Dusseldorf U19 2,45 3,55 2,23
15:00 FSV Mainz 05 U19-VfB Stuttgart U19 1,80 3,60 3,25
Germany - Bundesliga Women
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:00 FFC Frankfurt Women-TSG Hoffenheim Women 1,95 3,60 3,25
14:00 Bayern Munchen Women-MSV Duisburg Women 1,01 16,00 25,25
15:00 SC Freiburg Women-Borussia Monchengladbach Women 1,07 11,25 13,75
15:00 Turbine Potsdam Women-SC Sand Women 1,61 3,80 4,75
16:00 SG Essen-Schonebeck Women-VfL Wolfsburg Women 8,75 5,05 1,27
Germany - Oberliga Bayern North
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 DJK Bamberg-Würzburger FV 3,35 3,95 1,77
Germany - Oberliga Bayern South
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 TSV Schwabmünchen-Turkgucu Ataspor 2,45 3,90 2,05
Germany - Oberliga Hamburg
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:45 Teutonia Ottensen-SV Rugenbergen 1,45 4,35 4,35
15:00 Niendorfer TSV-Wedeler 1,25 5,40 6,00
15:00 Altona 93-HSV Barmbek-Uhlenhorst 1,54 4,10 3,90
16:00 VfL Pinneberg-Osdorf 4,60 4,60 1,40
Germany - Oberliga Mittelrhein
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Borussia Freialdenhoven-DJK BW Friesdorf 2,05 3,50 2,65
16:00 Bergisch Gladbach-Dueren 1,48 4,35 4,10
16:00 Breinig-VfL Alfter 2,04 3,70 2,60
16:15 SpVg Frechen 20-Vichttal 2,50 3,70 2,08
16:30 SV Deutz 05-Viktoria Arnoldsweiler 1,77 3,80 3,10
16:30 Siegburger SV 04-FC Hennef 05 2,50 3,75 2,06
Germany - Oberliga Niederrhein
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 SC Velbert-FC Monheim 1,57 3,90 3,90
16:00 Bocholt-VfB Hilden 1,27 5,30 5,75
16:00 Ratinger SV-Duesseldorf West 1,63 4,10 3,40
16:00 Sportfreunde Baumberg-Kleve 1,61 3,90 3,70
16:00 VfB Speldorf-SpVg Schonnebeck 3,75 3,95 1,60
16:00 TuRU Dusseldorf-TV Jahn Hiesfeld 1,81 3,90 2,95
16:00 Schwarz-Weiss Essen-MSV Duisburg 1,41 4,35 4,75
16:00 VfB Homberg-SSVg Velbert 1,49 4,10 4,20
Germany - Oberliga Niedersachsen
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Eintracht Braunschweig II-BV Cloppenburg 1,95 3,90 2,63
16:00 MTV Wolfenbuettel-VfV Borussia 06 Hildesheim 2,10 3,75 2,45
16:00 Gifhorn-Spelle-Venhaus 1,86 3,80 2,85
16:00 Hannoverscher SC-Heeslinger SC 1,54 4,10 3,90
16:00 Hagen-Uthlede-Eintracht Northeim 3,05 3,70 1,81
16:00 Arminia Hannover-Wunstorf 1,35 4,50 5,30
16:00 Oythe-TuS Bersenbruck 2,65 3,80 1,96
Germany - Oberliga NOFV North
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:30 TSG Neustrelitz-Staaken 1,89 3,70 2,85
15:00 Strausberg-Greifswalder 1,87 3,80 2,85
15:00 CFC Hertha 06-Tennis Borussia Berlin 2,33 3,75 2,20
15:00 SV Altludersdorf-SV Lichtenberg 47 4,90 4,35 1,40
15:00 Hertha Zehlendorf-Anker Wismar 1,60 3,95 3,75
15:00 Hansa Rostock II-DJK BW Friesdorf 1,52 3,75 4,60
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Eintracht Trier-TuS Koblenz 1,83 3,75 2,95
Germany - Regionalliga North
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Eintracht Norderstedt-ETSV Weiche Flensburg 3,30 3,45 2,05
15:00 TSV Havelse-Luneburger Hansa 2,30 3,35 2,80
16:00 Holstein Kiel II-SSV Jeddeloh 1,91 3,65 3,40
16:00 VfL Oldenburg-U.L.M. Wolfsburg 2,35 3,15 2,95
Germany - Regionalliga North East
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:30 Budissa Bautzen-Chemnitzer FC 5,60 4,00 1,53
14:30 Hertha Berlin II-BFC Dynamo 2,05 3,55 3,10
14:30 ZFC Meuselwitz-Union Fürstenwalde 1,65 4,00 4,65
14:30 Wacker Nordhausen-Rot Weiss Erfurt 1,71 3,45 4,65
Germany - Regionalliga Southwest
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 TSG Hoffenheim II-FSV Mainz 05 II 1,83 3,75 3,65
Greece - Super League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Skoda Xanthi-OFI Crete 2,05 3,05 3,80
19:00 Panatinaikos-Levadiakos 1,61 3,50 5,90
20:30 PAOK Thessaloniki-AEK Athens 1,85 3,25 4,60
Guatemala - Liga Nacional
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
03:00 CSD Comunicaciones-Petapa 1,51 3,70 5,25 Terminat1-1
05:00 Xelaju MC-Deportivo Iztapa 1,70 3,45 4,40 51'0-0
21:00 Deportivo Malacateco-Coban Imperial 1,80 3,20 3,95
Honduras - Liga Nacional
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
23:00 Juticalpa-CD Vida 2,50 3,00 2,60
Hong Kong - 1st Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
08:30 Dreams Metro Gallery-Mutual 5,00 4,00 1,50
08:30 Happy Valley-Double Flower 2,30 3,75 2,40
10:30 Central & Western-Wong Tai Sin 2,90 4,00 1,91
10:30 Citizen AA-South China 2,60 4,00 2,10
Hungary - Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:00 Cigand SE-Videoton 24,25 14,00 1,01
16:00 Csepel FC-Szombathelyi Haladas 10,75 7,25 1,13
16:00 Egri-Dunaujvaros-Palhalma ASE 3,60 4,30 2,10
16:00 ESMTK Budapest-Diosgyori VTK 10,75 7,25 1,13
16:00 Hatvan-Cegledi VSE 5,55 4,55 1,41
16:00 Heviz-Papai Perutz 2,75 4,45 1,91
16:00 Szeol SC-Balmazujvaros 4,30 4,20 1,50
16:00 Szolnoki Mav-Várda SE 8,50 5,00 1,26
Iceland - Urvalsdeild
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 FH Hafnarfjordur-Valur Reykjavik 3,15 3,70 2,10
17:00 IBV Vestmannaeyjar-Stjarnan Gardabaer 4,65 4,10 1,60
17:00 KR Reykjavik-Fylkir 1,51 4,20 5,75
17:00 KA Akureyri-Grindavik 1,83 3,55 4,05
17:00 Fjolnir-Breidablik 3,15 3,40 2,20
17:00 Keflavik-Víkingur Reykjavík 6,05 4,75 1,45
Indonesia - Super League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:30 PSM Makassar-Sriwijaya FC 1,53 4,05 5,00
11:30 PSIS Semarang-Perseru Serui 1,77 3,40 4,25
11:30 Persib Bandung-Persija Jakarta 1,74 3,40 4,25
Iran - Division 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:00 Mes Kerman-Shahrdari Bam 2,25 3,00 3,00
14:15 Sardar Bukan-Shahrdari Hamedan 2,20 2,85 3,25
14:30 Aluminium Arak-Gol Gohar FC 2,40 2,95 2,70
15:15 Choka Talesh-Fajr Sepasi 2,50 2,85 2,75
15:15 Naft Gachsaran-Persepolis Ganaveh 2,35 2,90 2,90
15:30 Esteghlal Ahvaz-Caspian Qazvin 2,10 3,00 3,25
15:45 Gostaresh Foolad-Oxin Alborz 6,75 3,55 1,43
16:00 Arvand Khorramshahr-Fajr Sepasi 2,50 2,95 2,60
Iran - Pro League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:15 Persepolis-Rasht 1,27 4,35 14,00
18:30 Padideh Shandiz-Tractor Sazi 2,15 2,70 4,00
Italy - Campionato Primavera
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:00 AC Milan U19-AS Roma U19 2,25 3,60 2,65
12:00 Cagliari U19-Juventus U19 2,90 3,45 2,00
Italy - Lega Pro
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:30 Olbia Calcio-Pro Patria 2,15 3,10 3,40
15:30 Ravenna-Sudtirol 2,85 3,00 2,50
15:30 AC Feralpi Salo-Unione Sportiva Fermana 1,67 3,45 4,90
15:30 Giana Erminio-Imolese Calcio 2,00 3,25 3,65
15:30 AC Cuneo 1905-Gozzano 2,40 3,10 2,88
15:30 Renate-Vicenza 2,60 3,00 2,60
17:30 Alessandria-Pro Piacenza 2,05 3,25 3,85
17:30 Pistoiese-Lucchese Libertas 2,05 3,20 3,45
19:30 Virtus Vecomp Verona-Monza Brianza 2,75 3,05 2,45
19:30 Teramo-Sambenedettese 2,95 3,10 2,40
19:30 Vis Pesaro 1898-Gubbio 2,40 3,05 2,88
19:30 Albinoleffe-Pordenone 2,55 3,00 2,70
Italy - Serie A
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:30 Torino-Napoli 4,50 3,70 1,83
16:00 Bologna-AS Roma 5,40 3,70 1,69
16:00 Chievo-Udinese 3,05 3,20 2,55
16:00 Lazio-Genoa 1,46 4,55 6,90
19:00 AC Milan-Atalanta 2,00 3,55 3,95
21:30 Frosinone-Juventus 14,75 6,35 1,21
Italy - Serie B
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
22:00 Padova-Cremonese 2,35 3,00 3,40
Ivory Coast - Ligue 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:30 Asec Mimosas-WAC Adjame 1,35 4,00 9,00
Jamaica - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
23:30 Dunbeholden-Montego Bay United 2,35 3,00 2,80
23:30 Tivoli Gardens-Reno 1,50 3,50 6,00
Japan - J League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:00 Urawa Red Diamonds-Vissel Kobe 2,35 3,40 3,00
13:00 Consadole Sapporo-Kashima Antlers 2,75 3,55 2,40
Japan - J2 League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
08:00 FC Gifu-Tokyo Verdy 3,75 3,55 1,91
08:00 Mito Hollyhock-Albirex Niigata 2,30 3,20 3,25
08:00 Matsumoto Yamaga-Roasso Kumamoto 1,56 3,90 5,85
08:00 Kamatamare Sanuki-Omiya Ardija 4,75 3,85 1,65
09:00 JEF United Ichihara-Yokohama FC 2,75 3,45 2,40
Japan - J3 League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
07:00 Blaublitz Akita-Gamba Osaka U23 1,95 3,60 3,25
08:00 Fukushima Utd-Yokohama SCC 2,05 3,15 3,75
11:00 Nagano Parceiro-SC Sagamihara 1,91 3,40 3,50
Kazakhstan - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Akzhayik Uralsk-FC Astana 6,90 4,25 1,36
Kenya - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:00 Wazito FC-Kericho Zoo 2,80 3,20 2,25
15:00 Nzoia United-Thika United 1,56 3,40 5,50
15:00 Tusker-Mathare United 1,91 3,20 3,60
Kuwait - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:15 Al-Shabab-Al Naser 5,05 5,00 1,40
18:15 Al Salmiyah-Al Jahra 1,83 3,55 3,55
Latvia - Virsliga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Jelgava-Spartaks Jurmala 4,20 3,60 1,69
16:00 Valmieras Fk Bss-Ventspils 10,50 7,25 1,15
18:00 Metalurgs Liepaja-Caramba 3,20 3,45 2,00
Lebanon - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Al Ahed-Safa Beirut 1,45 3,75 6,50
Macedonia - Prva Liga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:30 Pobeda Junior-Academy Pandev 1,45 4,30 5,20
16:30 Sileks Kratovo-Shkendija 4,90 3,75 1,57
16:30 Renova-Belasica Strumica 1,59 3,50 5,20
16:30 Shkupi Skopje-Makedonija Gjorce Petrov 1,40 4,40 5,70
Malaysia - Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Pahang-Johor Darul Takzim 4,05 3,75 1,70
Malta - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 Gzira United-Paola Hibernians 2,50 3,40 2,48
21:00 Floriana FC-Birkirkara FC 2,70 3,30 2,30
Mexico - Liga de Ascenso
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Zacatepec-Leones Negros 2,30 3,15 2,90 Terminat0-1
03:00 Alebrijes de Oaxaca-Dorados de Sinaloa 2,23 3,30 3,15 Terminat1-0
03:00 Estudiantes de Altamira-Mineros de Zacatecas 2,80 3,35 2,35 Terminat0-1
Mexico - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Toluca-Necaxa 1,91 3,55 3,70 Terminat3-2
03:00 Club Leon-Lobos BUAP 1,53 4,10 5,65 Terminat0-1
05:00 Cruz Azul-Atlas 1,57 3,85 6,00 46'1-0
05:05 Club Tijuana-Pachuca 2,10 3,30 3,35 Pauză0-0
Mexico - Segunda Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:00 Tuzos UAZ-Real Zamora 2,20 3,25 2,90 Terminat2-0
00:00 Tuxtla FC-Sporting Canamy 1,50 4,00 5,35 Terminat5-0
00:00 CD Cuautla-Mineros de Zacatecas II 3,75 3,75 1,72
00:00 Loros Universidad Colima-Murcielagos 2,30 3,40 2,60
00:00 Albinegros Orizaba-Tlaxcala 2,10 3,30 3,00 Terminat1-1
01:00 Correcaminos II-Tepatitlan 2,40 3,25 2,60
03:00 Inter Playa del Carmen-Cruz Azul Hidalgo 1,85 3,40 3,60 Terminat2-1
Mexico - U20 League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 Guadalajara Chivas U20-Queretaro U20 2,10 3,40 2,90
19:00 Santos Laguna U20-Tiburones Rojos Veracruz U20 1,40 4,35 5,80
Montenegro - First League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Sutjeska-Buducnost Podgorica 2,35 2,95 2,90
16:30 FK Mornar Bar-Grbalj Radanovici 3,90 3,00 1,91
Morocco - Botola Pro GNF I
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 Olympique Khouribga-Chabab Rif Hoceima 1,65 3,40 5,00
Myanmar - National League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:30 Magwe-Rakhine United 2,20 3,25 2,80
Netherlands - Eredivisie
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:15 Feyenoord-Utrecht 1,48 4,60 6,25
15:30 Groningen-AZ Alkmaar 3,75 3,75 1,95
15:30 FC Emmen-PEC Zwolle 2,75 3,50 2,50
17:45 PSV Eindhoven-Ajax Amsterdam 2,50 3,55 2,65
Nicaragua - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
03:00 Walter Ferreti-Real Madriz 1,90 3,40 3,45 Terminat1-1
04:00 Real Esteli-ART Municipal Jalapa 1,35 4,20 6,10 90'0-1
Norway - 1st Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Viking-Sogndal 2,10 3,50 3,50
17:00 Nest Sotra-Floro SK 1,75 3,75 4,30
17:00 Jerv-Strommen 2,05 3,55 3,40
19:00 Ullensaker Kisa-Asane Fotball 1,71 4,10 4,30
19:00 Sandnes Ulf-Notodden FK 1,75 3,85 4,40
19:00 Kongsvinger-Tromsdalen 1,60 4,20 5,10
19:00 Ham Kam-Levanger FK 1,60 4,15 5,40
Norway - 2nd Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:00 Vard Haugesund-Stjordals Blink 2,95 3,80 2,00
14:00 Fram Larvik-Mjolner 2,00 3,80 3,05
15:00 Brattvåg-Arendal 2,40 3,80 2,40
16:00 Valerenga II-Kjelsaas 2,40 3,65 2,48
16:30 Bryne-Hodd 2,28 3,75 2,60
17:00 Raufoss-Fredrikstad 2,20 3,95 2,60
Norway - 3rd Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Stålkameratene-Korsvoll 3,80 4,55 1,65
16:00 Finnsnes IL-Lyn Oslo 4,10 4,10 1,57
16:00 Lorenskog-Vestfossen 1,34 5,25 5,40
16:30 Skarp-Junkeren 3,20 4,20 1,90
17:00 Harstad-Melbo 1,57 4,35 3,95
17:00 Bjornevatn-Kvik Halden 5,30 5,35 1,34
Norway - Tippeligaen
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 Brann-Sandefjord 1,33 5,20 9,50
19:00 Stromsgodset-Molde 2,60 3,50 2,65
19:00 Bodo-Glimt-IK Start 1,65 3,70 5,80
19:00 Kristiansund BK-Haugesund 2,65 3,45 2,65
19:00 Stabaek-Ranheim 1,86 3,80 4,00
21:00 Rosenborg-Sarpsborg 08 1,45 4,40 8,00
Norway - Toppserien Women
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 Grand Bodo Women-Roa Women 5,10 5,35 1,39
Oman - Omani League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:15 Sur Club-Dhofar Salalah 2,75 3,25 2,25
16:30 Majees-Mrbat 3,50 3,25 1,91
19:05 Al-Shabab Seeb-Al Arouba 1,80 3,25 4,00
19:30 Al Suwaiq-Muscat 1,80 3,40 3,75
Panama - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
05:00 San Francisco FC-Tauro FC 2,35 3,20 2,75 52'2-2
Paraguay - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:45 Olimpia Asuncion-3 de Febrero 1,37 4,80 7,00 Terminat1-0
03:00 Deportivo Santani-Libertad Asuncion 3,50 3,40 2,05 Terminat1-0
Peru - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:45 Sport Rosario-Comerciantes Unidos 1,44 4,25 6,15 Terminat1-1
04:00 Sport Boys-Real Garcilaso 2,33 3,30 2,95 Terminat3-1
19:00 Sporting Cristal-Deportivo Municipal 1,49 4,00 6,40
Poland - Division 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:30 Podbeskidzie Bielsko Biala-Sandecja Nowy Sacz 2,50 3,10 2,80
13:45 GKS Katowice-Puszcza Niepolomice 2,30 3,10 3,20
Poland - Division 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 Blekitni Stargard Szczecinski-Gornik Leczna 2,55 3,10 2,38
Poland - Ekstraklasa
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:30 Slask Wroclaw-Piast Gliwice 2,15 3,35 3,35
19:00 Gornik Zabrze-Jagiellonia Bialystok 3,30 3,35 2,15
Portugal - Liga de Honra
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:15 Vitoria Guimaraes B-Leixoes 2,60 3,15 2,80
18:00 Academico Viseu-Famalicao 2,20 3,10 3,40
19:00 Estoril Praia-Mafra 1,60 3,80 5,90
19:00 Farense-Academica Coimbra 2,55 3,05 2,95
19:00 Pacos Ferreira-Sporting Covilha 1,47 4,10 6,95
Portugal - Primeira Liga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:00 CD Feirense-CD Nacional Madeira 1,95 3,35 4,10
18:00 CD Tondela-Moreirense 2,20 3,25 3,40
20:30 Benfica-CD Aves 1,15 8,00 19,75
22:30 Portimonense-Vitoria Guimaraes 2,45 3,35 2,85
Romania - Liga 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:00 FCSB-Dunarea Calarasi 1,34 4,80 10,25
Romania - Liga 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:00 Chindia Targoviste-Farul Constanta 1,32 5,20 8,25
18:00 Universitatea Cluj-Petrolul Ploiesti 2,40 3,15 2,75
Romania - Liga 3
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:00 Gloria Buzău-Stiinta Miroslava 1,85 3,50 3,50
Russia - 1st Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
10:00 Luch Energiya Vladivostok-Sibir Novosibirsk 1,92 3,00 4,50
13:00 Tom Tomsk-Chertanovo 1,83 3,20 4,40
13:30 Spartak Moscow II-SKA Energiya Khabarovsk 2,40 3,10 2,95
14:00 Zenit St. Petersburg II-Baltika Kaliningrad 3,90 3,05 2,00
16:00 Avangard Kursk-Tyumen 1,74 3,30 4,80
16:00 Khimki-Torpedo Armavir 1,83 3,25 4,25
17:00 Shinnik Yaroslavl-Mordovya Saransk 1,91 3,10 4,10
17:00 FC Sochi-Tambov 2,55 3,15 2,65
18:00 Rotor Volgograd-Volga Olimpiyets 2,40 2,90 3,05
18:00 Fakel Voronezh-FC Krasnodar II 2,10 3,30 3,25
Russia - 2nd Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:00 Chelyabinsk-Volga Ulyanovsk 2,50 3,20 2,50
14:00 FC Ufa U21-KamAZ 6,80 4,00 1,39
15:00 Nosta Novotroitsk-Ural Ekaterinburg II 1,69 3,40 4,55
15:00 Legion Dynamo-Mashuk-KMV Pyatigorsk 2,25 3,20 2,80
16:00 Spartak Vladikavkaz-SKVO Rostov-na-Donu 1,57 3,75 4,90
17:00 Kuban Krasnodar-Biolog Novokubansk 1,30 4,60 8,00
Russia - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:30 Zenit St. Petersburg-Lokomotiv Moscow 1,67 3,65 5,30
19:00 CSKA Moscow-Spartak Moscow 2,35 3,25 3,05
Scotland - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:30 Kilmarnock-Celtic 8,50 4,25 1,42
17:00 Glasgow Rangers-St. Johnstone 1,33 5,10 9,50
Serbia - Super Liga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:00 Partizan Belgrade-Red Star Belgrade 3,10 3,10 2,15
Singapore - S-League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:30 Albirex Niigata FC-Hougang United 1,07 8,75 18,75
12:30 Home United-Warriors FC 1,69 4,05 3,85
Slovakia - Superliga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 DAC Dunajska Streda-Spartak Trnava 1,87 3,50 3,85
Slovenia - Prva Liga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Triglav-Rudar Velenje 2,30 3,40 2,75
17:00 NK Celje-NK Mura 2,35 3,25 2,75
19:15 Olimpija Ljubljana-Aluminij 1,34 5,00 7,00
South Africa - National First League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Jomo Cosmos-Richards Bay 2,20 2,85 3,20
16:00 Tshakhuma-Platinium Stars FC 2,20 2,85 3,40
16:00 Uthongathi FC-Witbank Spurs 2,45 2,80 3,00
South Africa - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Supersport United-Black Leopards 2,00 2,80 4,50
16:00 Bloemfontein Celtic-Maritzburg United 2,00 2,85 4,80
South Korea - K-League Challenge
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
09:00 Gwangju FC-Daejeon Citizen 2,45 3,10 2,90
09:00 FC Anyang-Suwon City 2,55 3,00 2,80
South Korea - K-League Classic
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
08:00 Jeju United-Gangwon 2,20 3,40 3,05
10:00 Jeonnam Dragons-Ulsan Hyundai 3,35 3,55 2,05
10:00 Suwon Samsung Bluewings-Jeonbuk Hyundai Motors 4,30 3,75 1,74
Spain - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:00 Levante-Sevilla 3,40 3,70 2,15
17:15 Villarreal-Valencia 2,40 3,35 3,20
21:00 Real Betis-Athletic Bilbao 2,25 3,40 3,50
21:45 Barcelona-Girona 1,08 12,50 31,00
Spain - Segunda Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:00 Mallorca-Albacete Balompie 2,00 3,05 4,30
17:00 Real Ovedio-Elche 1,80 3,30 5,30
19:00 Numancia-Almeria 1,95 3,20 4,40
19:00 Las Palmas-Malaga 2,30 3,05 3,45
19:00 Reus Deportiu-Gimnastic Tarragona 2,20 3,05 3,65
21:00 Cadiz-AD Alcorcon 2,00 3,20 4,25
Spain - Segunda Division B
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:30 Malaga II-Granada CF II 2,85 3,15 2,30
12:30 Real Valladolid II-Las Palmas B 2,15 3,10 3,30
12:30 Almeria B-Don Benito 2,25 3,10 3,05
13:00 Sporting Gijon B-Real Sociedad II 2,20 3,15 3,15
13:00 AD Union Adarve-UD Salamanca 2,25 3,10 3,10
13:00 Celta Vigo II-Rapido Bouzas 1,36 4,40 7,00
13:00 Fuenlabrada-Coruxo 1,61 3,50 5,20
13:00 Internacional de Madrid-Pontevedra CF 2,25 3,05 3,05
13:00 Real Murcia-UD Ibiza 1,57 3,55 5,55
13:00 Peralada-Atletico Baleares 2,75 3,10 2,45
13:00 UD Melilla-Balompedica Linense 2,25 3,10 3,20
18:00 Tudelano-SD Leioa 2,10 3,15 3,35
18:00 Navalcarnero-Atletico Madrid B 2,15 3,10 3,25
18:00 Burgos CF-Deportivo La Coruna II 2,10 3,05 3,30
18:00 Cultural Leonesa-Real Madrid II (Castilla) 2,20 3,15 3,35
18:00 CE Sabadell-Ontinyent 2,10 3,05 3,55
18:00 UE Olot-Valencia II 2,45 3,10 2,75
18:30 CD Vitoria-Racing Santander 3,45 3,15 2,10
18:30 Jumilla-FC Cartagena 3,00 3,15 2,40
19:00 CD Castellon-CD Ebro 1,85 3,25 4,10
19:00 CD Calahorra-UD Logrones 2,95 3,20 2,30
19:00 Gimnastica de Torrelavega-Amorebieta 2,10 3,25 3,30
19:00 Langreo-CD Mirandes 2,95 3,15 2,30
19:00 CF Salmantino-CD Guijelo 1,87 3,25 3,90
19:00 Ponferradina-UD San Sebastian Reyes 1,83 3,40 3,85
19:00 Barakaldo-Arenas Getxo 1,85 3,40 4,00
19:00 Villanovense-San Fernando CDI 2,15 3,05 3,25
19:00 Recreativo Huelva-UCAM Murcia 2,35 3,10 2,95
19:00 Badalona-Levante II 2,05 3,15 3,70
19:00 Alcoyano-RCD Espanyol II 1,80 3,25 4,45
19:00 Lleida-UD Cornella 2,10 3,05 3,60
19:30 Atletico Sanluqueno-Marbella FC 2,45 3,00 2,80
20:00 Hercules-Teruel 1,50 4,00 6,70
20:00 Badajoz-El Ejido 2,15 3,05 3,25
Spain - Superliga Femenina
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:00 Sevilla Women-Sporting de Huelva Women 2,10 3,40 2,90
14:00 CDEF Logrono Women-Real Sociedad Women 7,25 4,90 1,30
14:00 UDG Tenerife Sur Women-Valencia Women 3,05 3,45 2,00
16:00 Malaga Women-Real Betis Women 4,15 3,60 1,69
Sweden - Allsvenskan
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 AIK Solna-Hammarby IF 1,91 3,70 3,90
18:30 Malmo-Kalmar FF 1,44 4,65 8,00
Sweden - Damallsvenskan
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:00 Vittsjo GIK Women-Limhamn Bunkeflo Women 1,69 3,75 4,40
15:00 Rosengard Women-Kristianstads Women 1,36 4,80 6,25
16:00 Djurgardens Women-Pitea Women 3,10 3,40 2,15
Sweden - Division 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Lunds BK-Tvaakers IF 2,30 3,55 2,80
16:00 Mjallby-Husqvarna FF 1,14 7,50 13,25
16:00 Carlstad United-Syrianska FC 3,70 4,15 1,71
17:00 FK Karlskrona-Grebbestads IF 1,95 3,60 3,25
17:00 Ljungskile-Atvidabergs 1,85 3,75 3,95
17:00 Angelholms FF-Skovde AIK 2,05 3,50 3,35
17:00 Assyriska-Vasteras SK 6,50 5,30 1,40
Sweden - Division 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 Eskilstuna City FK-AFK Linkoping 2,45 3,95 2,20
Sweden - Division 3
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 Vaksala-Syrianska IF Kerburan 1,71 4,45 3,15
Sweden - Elitettan Women
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:30 Assi Women-Lidkopings Women 2,30 3,85 2,40
16:30 Kungsbacka DFF Women-Umea Women 1,34 5,80 5,35
17:00 Asarums Women-Uppsala Women 2,60 4,35 2,00
17:00 Orebro Women-Ljusdals Women 1,18 7,25 8,00
Sweden - Superettan
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Falkenbergs FF-Jonkopings Sodra 1,91 3,25 4,15
16:00 Varbergs BoIS-Gefle IF 1,60 4,10 5,45
18:30 Orgryte-IK Brage 2,10 3,45 3,30
18:30 Helsingborg-IK Frej 1,24 5,90 10,75
Switzerland - Challenge League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 Vaduz-Winterthur 1,87 3,65 3,65
Switzerland - Super League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 FC Zurich-Luzern 2,05 3,35 3,60
17:00 St Gallen-Lugano 2,30 3,40 3,05
17:00 Young Boys-Basel 1,83 3,90 4,00
Thailand - Division 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:00 Kasetsart-Nong Bua Pitchaya 2,00 3,40 3,10
14:00 Ang Thong FC-Sisaket 2,40 3,20 2,60
14:00 Army United-Lampang FC 2,10 3,00 3,30
14:00 Thai Honda-Khonkaen FC 2,80 3,30 2,20
Thailand - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:00 Air Force Central-Bangkok Glass 5,05 4,10 1,53
14:00 Chiangrai United-Rajnavy Rayong 1,34 5,20 6,05
15:00 Bangkok United-Sukhothai FC 1,35 5,05 6,15
15:00 Ubon UMT United-Chonburi 3,60 3,65 1,83
Trinidad and Tobago - TT Pro League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Defence Force-Point Fortin FC 1,38 4,40 5,80 Terminat3-1
03:00 Club Sando-Caledonia AIA 1,90 3,50 3,35
Turkey - 1 Lig
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:30 Eskisehirspor-Gaziantep BB 6,05 4,45 1,45
19:30 Afjet Afyonspor-Balikesirspor 2,00 3,60 3,30
19:30 Altay Izmir-Giresunspor 2,25 3,40 3,05
Turkey - Super League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Kasimpasa-Alanyaspor 1,74 3,90 4,40
19:00 Antalyaspor-Sivasspor 2,35 3,50 2,80
19:00 Akhisar Belediyespor-Galatasaray 4,50 3,80 1,75
Turkey - U21 Matches
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:00 Kasimpasa U21-Alanyaspor U21 2,15 3,75 2,60
14:00 Afjet Afyonspor U21-Balikesirspor U21 3,40 3,75 1,80
14:00 Altay SK U21-Giresunspor U21 2,90 3,75 2,00
15:00 Akhisar Belediyespor U21-Galatasaray U21 3,50 4,00 1,72
Ukraine - Division 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Rukh Vynnyky-Hirnyk-Sport 1,87 3,10 3,70
16:00 Obolon-Brovar-Avanhard Kramatorsk 1,83 3,10 3,85
17:00 Inhulets Petrove-Volyn Lutsk 2,25 3,10 2,75
18:00 FC Prykarpattia-Ahrobiznes Volochysk 1,80 3,20 3,95
Ukraine - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 Shakhtar Donetsk-Chornomorets Odesa 1,08 11,00 15,50
17:00 Dynamo Kiev-Desna Chernihiv 1,14 7,75 14,75
19:30 Vorskla Poltava-Zorya Lugansk 2,75 3,15 2,50
Uruguay - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
22:00 CA River Plate-Defensor Sporting 2,70 3,30 2,45
22:00 CA Cerro-Racing Club Montevideo 2,05 3,30 3,35
22:00 Penarol Montevideo-Torque 1,42 4,25 6,70
22:00 CA Boston River-Rampla Juniors 2,55 3,25 2,55
USA - Major League Soccer
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:00 New York Red Bulls-Toronto 1,54 4,70 5,05 Terminat2-0
02:00 Atlanta United-Real Salt Lake 1,32 5,90 8,50 Terminat2-0
02:30 New England Revolution-Chicago Fire 1,57 4,25 5,25 Terminat2-2
02:30 Columbus Crew-Colorado Rapids 1,27 5,60 10,50 Terminat2-1
02:30 Montreal Impact-New York City 2,25 3,65 2,90 Terminat1-1
02:30 Orlando City-Houston Dynamo 2,10 3,70 3,25 Terminat0-0
03:00 Minnesota United-Portland Timbers 2,10 3,80 3,20 Terminat3-2
20:00 Philadelphia Union-Sporting Kansas City 2,95 3,70 2,30
USA - USL
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
02:00 Charlotte Independence-New York Red Bulls II 2,45 3,90 2,48 Terminat1-1
02:30 Tampa Bay Rowdies-Richmond Kickers 1,61 4,05 4,35 Terminat3-0
02:30 Louisville City FC-Ottawa Fury 1,83 3,65 3,55 Terminat4-0
03:00 Colorado Springs Switchbacks-Phoenix Rising 3,15 4,00 1,87 Terminat1-2
03:00 Tulsa Roughnecks-Swope Park 3,75 3,75 1,77 Terminat1-1
03:30 Nashville-Charleston Battery 2,05 3,40 3,20 Terminat1-1
03:30 Saint Louis FC-San Antonio Scorpions 1,95 3,45 3,45 Terminat2-0
05:00 Fresno-Portland Timbers II 2,70 3,50 2,25 45'0-2
05:30 LA Galaxy II-Real Salt Lake II 3,05 3,65 2,00 33'1-0
Uzbekistan - PFL
Ora Gazde - Oaspeti