ˆ

Pariuri sportive de astăzi - 24-03-2017

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

Bonus 1500 RON
Algeria - Ligue 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 DRB Tadjenant-MO Bejaia 1,58 3,30 6,25 Terminat1-1
Algeria - Ligue 1 U21
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:00 DRB Tadjenant U21-MO Bejaia U21 4,25 3,60 1,66
12:00 JSM Bejaia U21-JSM Skikda U21 1,40 3,80 7,00
Algeria - Ligue 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 ASO Chlef-MC El Eulma 2,25 2,88 3,60 Terminat1-1
16:00 JSM Bejaia-JSM Skikda 1,83 3,10 4,33 Terminat1-0
16:00 Biskra-MC Saida 1,61 3,15 5,45 Terminat1-1
16:00 Bordj Bou Arreridj-CRB Ain Fekroun 1,66 3,20 5,25 Terminat1-0
16:00 ASM Oran-RC Arbaa 1,54 3,40 6,00 Terminat3-1
16:00 As Khroub-Paradou 3,30 2,82 2,45 Terminat0-2
16:00 Boufarik-Mascara 1,83 3,10 4,15 Terminat1-1
16:00 Amal Bou Saada-USM Blida 2,25 2,75 3,15 Terminat0-0
Argentina - Primera B Nacional
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:00 Club Atletico Los Andes-CA Douglas Haig 2,10 2,90 4,00 Pauză1-0
Australia - A League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
10:50 Western Sydney Wanderers-Melbourne City 2,40 3,55 2,85 Terminat3-1
Australia - FFA Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
09:15 Oakleigh Cannons U20-South Melbourne U20 10,50 8,00 1,14 Full Time2-1
Australia - Queensland Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:30 Brisbane City-Western Pride 1,52 4,70 5,50 Terminat2-2
Australia - Tasmania Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:00 Hobart Zebras-South Hobart 2,45 4,25 2,20 Terminat3-0
Australia - Victoria Division 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:30 Richmond SC-Box Hill United 2,05 3,80 2,75
11:30 Dandenong City SC-Nunawading City 1,44 4,80 5,25 Full Time5-1
Australia - Victoria Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:15 Bentleigh Greens-St. Albans Saints 1,25 6,30 9,25 Terminat3-0
11:15 Pascoe Vale SC-Kingston City 2,10 3,55 3,25 Terminat2-0
11:30 Melbourne Knights-Port Melbourne Sharks 2,05 3,60 3,35 Terminat4-0
11:30 Oakleigh Cannons-South Melbourne 2,80 3,45 2,40 Terminat1-0
Australia - Victoria Premier League U20
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
09:15 Bentleigh Greens U20-St Albans U20 1,59 4,40 4,00 Full Time4-0
09:15 Melbourne Knights U20-Port Melbourne Sharks U20 2,10 3,85 2,60 Full Time4-1
09:15 Pascoe Vale U20-Kingston U20 1,91 4,00 2,95 Full Time3-2
09:30 Dandenong City U20-Nunawading U20 1,65 4,40 3,45
Australia - W-League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
09:45 Cumberland United Women-Adelaide University SC Women 9,00 6,85 1,20
11:30 Salisbury Women-Metro United FC Women 12,00 8,50 1,13
11:30 Fulham United Women-West Adelaide Women 6,50 5,70 1,33 Full Time0-3
12:30 Capalaba Women-Peninsula Power Women 1,55 5,00 3,60
12:30 Souths United BPL Women-Logan Lightning Women 10,00 7,00 1,17
Austria - Regional Leagues
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 Union St. Florian-SC Kalsdorf 2,05 3,70 3,05 Terminat1-0
19:30 SV Grodig-SAK 1914 1,05 11,50 23,00 Terminat0-0
19:45 SV Grieskirchen-SC Weiz 2,50 3,75 2,30 Terminat0-0
19:45 SC Gleisdorf-SK Vorwarts Steyr 1,74 4,00 3,60 Terminat3-3
19:45 FC Pasching-Austria Klagenfurt 1,70 4,35 3,90 Terminat5-1
19:45 SV Seekirchen-FC Kufstein 2,00 3,75 3,10 Terminat2-0
19:45 Trenkwalder Admira II-SV Schwechat 1,44 4,50 5,55 Terminat0-1
19:45 SKU Amstetten-OMV Stadlau 1,90 3,70 3,40 Terminat1-1
19:45 SC Mannsdorf-FCM Traiskirchen 1,75 3,75 4,00 Terminat2-1
19:45 ASK Ebreichsdorf-Parndorf 1,95 3,70 3,60 Terminat2-2
Belgium - 2nd Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:30 Oud-Heverlee Leuven-Tubize 2,32 3,35 2,95 25'0-0
Belgium - Derde Klasse
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:30 Royal Excelsior Virton-Kermt-Hasselt 1,50 3,85 5,50
21:30 Seraing United-Hamme VW 1,78 3,80 3,45
21:30 Beerschot-Wilrijk-White Star Bruxelles 1,14 6,40 13,00
21:30 Patro Eisden-Dender 2,85 3,85 2,00
21:30 Oosterwijk-Dessel Sport 3,95 3,75 1,69
Belgium - Derde Klasse A
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:30 Thes Sport-Spouwen-Mopertingen 1,61 3,95 4,40
Belgium - Super League Women
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:30 Standard Liege Women-KAA Gent Women 1,55 4,25 4,40 67'1-0
Brazil - Campeonato Brasileiro U20
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:30 Botafogo RJ U20-Fluminense RJ U20 2,30 3,60 2,70 Terminat0-0
Brazil - Campeonato Carioca
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
02:45 Botafogo RJ-Fluminense RJ 2,40 3,20 2,90 Terminat2-3
Brazil - Campeonato Gaucho
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:30 Brasil de Pelotas RS-SER Caxias RS 2,30 3,00 3,30 Terminat1-1
01:30 Sao Paulo RS-Sao Jose RS (Porto Alegre) 2,50 3,00 2,90 Terminat1-3
Brazil - Campeonato Gaucho B
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Guarani MG-Internacional RS 2,55 3,20 2,38
Brazil - Campeonato Paranaense
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:30 Coritiba PR-Parana STC 1,25 5,55 10,50 Terminat2-0
Brazil - Campeonato Paulista A2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Rio Claro SP-Agua Santa SP 2,20 3,10 3,00 Terminat2-2
Costa Rica - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
04:00 Universidad De Costa Rica-Deportivo Saprissa 7,00 4,40 1,42 Terminat0-2
Denmark - DS Pulje
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:30 Herlev IF-Stenlose 1,57 4,20 4,55 Terminat2-1
19:30 Kolding BK-SSV Hojfyn 1,43 4,95 5,70 Terminat1-1
England - Premier League 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Barnsley U23-Charlton U23 2,95 3,50 2,00 Terminat1-0
21:00 Nottingham Forest U23-Watford U23 1,73 3,80 3,50 Pauză0-0
England - Southern Premier Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Hayes & Yeading United-St. Neots Town 2,25 3,75 2,60 3'0-0
FIFA - World Cup CONMEBOL
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Paraguay-Ecuador 2,50 3,30 3,00 Terminat2-1
01:00 Uruguay-Brazil 3,75 3,30 2,20 Terminat1-4
01:30 Argentina-Chile 1,40 5,00 9,25 Terminat1-0
01:30 Venezuela-Peru 2,67 3,50 2,70 Terminat2-2
FIFA - World Cup UEFA
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 Georgia-Serbia 5,75 3,80 1,67 Terminat1-3
19:00 Turkey-Finland 1,45 4,35 9,50 Terminat2-0
21:45 Austria-Moldova 1,16 8,00 23,00 10'0-0
21:45 Kosovo-Iceland 13,00 6,50 1,25 9'0-0
21:45 Croatia-Ukraine 1,55 4,00 7,50 11'0-0
21:45 Liechtenstein-Macedonia 8,00 4,50 1,45 11'0-0
21:45 Italy-Albania 1,21 6,10 19,75 10'0-0
21:45 Spain-Israel 1,11 10,00 29,00 10'0-0
21:45 Ireland-Wales 2,75 3,00 2,95 8'0-0
France - Championnat National
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:00 GS Consolat Marseille-Chateauroux 3,10 3,00 2,25 Pauză1-2
21:00 Avranches-Lyon Duchere 2,20 2,90 3,35 Pauză0-1
21:00 Paris FC-SAS Epinal 1,75 3,00 5,05 Pauză0-0
21:00 Belfort-Boulogne 3,35 2,90 2,20 Pauză0-1
21:00 Sedan-Pau 2,15 2,82 3,75 Pauză2-0
21:00 Bastia CA-Quevilly 2,80 2,95 2,55 Pauză0-0
21:00 Beziers-Chambly Thelle 2,45 2,70 3,35 45'0-0
21:00 Creteil-Vendée Les Herbiers 2,25 3,00 3,30 Pauză1-2
Germany - Oberliga Bayern North
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:00 Feucht-DJK Ammerthal 2,50 3,60 2,35 LIVE
Germany - Oberliga Hamburg
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:30 Victoria Hamburg-TuS Dassendorf 2,90 4,00 2,00 69'2-2
21:00 Suderelbe-TSV Buchholz 4,33 4,50 1,65 Pauză1-1
Germany - Regionalliga Bavaria
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:30 FV Illertissen-Wacker Burghausen 2,65 3,25 2,50 Terminat1-0
20:00 FC Schweinfurt 05-SpVgg Unterhaching 4,75 3,80 1,65 Terminat2-1
Germany - Regionalliga Southwest
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:00 Hessen Kassel-TSV Steinbach 3,60 3,25 2,04 Terminat0-0
Germany - Regionalliga West
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:00 SC Verl-Rot Weiss Essen 2,95 3,10 2,33 Terminat0-0
Greece - Super League U20
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:00 Skoda Xanthi U20-Panetolikos U20 2,50 3,50 2,63 Full Time1-1
Hungary - NB 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Várda SE-Szolnoki Mav 2,00 3,35 3,50 Terminat1-0
International - Club Friendlies Men
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:00 Soproni Vasutas SE-Szombathelyi Haladas 3,55 3,60 1,91 Terminat1-3
12:30 Cegledi VSE-Paksi SE 5,15 3,75 1,61 Terminat0-2
13:00 Albirex Niigata FC-Young Lions 1,17 7,50 10,25
14:00 Debrecin VSC-Zemplin Michalovce 2,05 3,40 3,50 Full Time3-1
14:00 Diosgyori VTK-Nyiregyhaza Spartacus 1,62 4,00 4,50 Terminat2-4
14:00 Vysocina Jihlava-Vitkovice 1,77 4,05 3,75 Terminat1-2
14:00 PSCS Cilacap-Bhayangkara FC 4,95 3,65 1,62 Full Time0-0
15:00 St Gallen-Austria Lustenau 1,70 3,70 4,70 Terminat3-1
15:00 Dalkurd FF-Karlstad BK 1,20 6,55 9,50 Terminat3-0
15:30 Vasas Budapest-Cigand SE 1,28 5,75 7,50 Terminat2-1
16:00 Hammarby IF-Ilves Tampere 1,45 4,55 7,00 Terminat4-0
16:00 Sint-Truidense-Royal Charleroi 2,60 3,10 2,60 Terminat1-1
16:00 Mattersburg-Blau-Weiss Linz 1,67 4,05 4,20 Terminat4-0
16:00 SV Ried-Dukla Prague 2,75 3,25 2,45 Terminat2-1
16:00 Eintracht Braunschweig-Berliner AK 07 1,38 4,55 7,75 Terminat6-0
16:00 Mouscron Peruwelz-Union Saint-Gilloise 1,67 3,85 4,45 Terminat1-1
16:00 FSV Mainz 05-Karlsruher 1,56 4,10 5,00 Terminat1-1
16:00 Lille-Red Star 93 1,48 4,40 6,05 Terminat3-0
16:15 HJK Helsinki-Tallinna Infonet 1,40 4,65 7,00 Terminat3-0
16:30 Gornik Zabrze-Frydek Mistek 2,45 3,45 2,55 Terminat4-1
17:00 Borussia Monchengladbach-St. Pauli 1,75 3,85 4,30 Terminat4-4
17:00 TSV 1860 Munchen-Wacker Innsbruck 1,80 4,00 4,25 Terminat2-0
17:00 Wisla Krakow-Podhale Nowy Targ 1,10 8,25 16,00 Terminat3-0
17:00 Arendal-Jerv 3,95 3,60 1,85 Terminat2-3
18:00 Lillestrom SK-Kristiansund BK 1,85 3,50 3,95 Terminat1-1
18:00 Helsingborg-Nordsjaelland 1,60 4,00 5,25 Terminat3-1
18:00 Orgryte-Landskrona Bois 1,95 3,60 3,75
19:00 Roeselare-Waasland Beveren 2,45 3,40 2,75 Terminat0-2
19:00 Erzgebirge Aue-Dinamo Brest 1,83 4,33 3,30 Terminat0-0
19:00 Eintracht Frankfurt-Wurzburger Kickers 1,87 3,75 3,65 Terminat0-1
International - Club Friendlies U19
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
09:00 Krasnodar Region U19 Women-Azerbaijan U19 Women Terminat1-2
International - Club Friendlies Women
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:00 Trondheims Orn Women-Sandviken Women 2,40 3,75 2,30
17:00 Grand Bodo Women-Arna Bjornar Women 3,05 4,20 1,80
International - Friendlies
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:00 Libya-Togo 3,30 3,05 2,30 Terminat0-0
18:00 Russia-Ivory Coast 1,80 3,40 5,00 Terminat0-2
18:00 Qatar U19-England U18 9,50 6,00 1,18
20:00 Tunisia-Cameroon 2,60 2,95 3,30 90'0-1
21:00 Guinea-Gabon 2,60 2,95 3,05 Pauză1-1
22:00 Morocco-Burkina Faso 1,70 3,45 5,50
International - Friendlies U16
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:00 Italy U16-Germany U16 4,75 4,50 2,05 Terminat3-2
International - Friendlies U18
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:00 Macedonia U18-Ukraine U18 4,95 3,70 1,62 Terminat1-1
15:00 Latvia U18-Norway U18 3,60 3,70 1,90 Terminat0-4
International - Friendlies U19
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:30 Estonia U19-Azerbaijan U19 4,10 3,60 1,77 Terminat0-0
International - Friendlies U20
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:15 Czech Republic U20-Denmark U20 2,70 3,25 2,45 Terminat1-2
International - Friendlies U21
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Macedonia U21-Montenegro U21 1,95 3,40 3,85 Terminat2-0
16:00 Turkey U21-Ukraine U21 2,40 3,30 2,85 Terminat1-1
17:00 Russia U21-Romania U21 1,90 3,50 4,00 Terminat5-1
17:00 Netherlands U21-Finland U21 1,32 5,20 10,75 Terminat2-0
18:00 Czech Republic U21-Slovakia U21 2,40 3,50 2,70 Terminat4-1
20:15 Portugal U21-Norway U21 1,28 5,70 13,50 79'2-1
21:00 Germany U21-England U21 1,80 3,60 4,25 Pauză1-0
21:45 Sweden U21-Serbia U21 2,40 3,30 2,90 6'0-0
International - Friendlies U23
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:00 Bahrain U23-Philippines U23 1,16 5,80 19,75
20:00 Australia U23-Austria U23 3,90 3,80 1,95
International - Friendlies Women U19
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:00 Romania U19 Women-Kazakhstan U19 Women 1,06 10,00 14,25 Terminat4-0
13:00 Belarus U19 Women-Slovenia U19 Women 2,30 3,75 2,45 Terminat2-0
15:00 Russia U19 Women-Iran U19 Women 1,38 4,55 6,00 Terminat3-0
International - Torneo de Viareggio
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Empoli U19-Spal U19 2,40 3,40 3,15 Terminat1-0
16:00 Inter Milan U19-Sassuolo U19 1,40 4,75 5,60 Terminat (dupa pen.)1-1
16:00 Napoli U19-Club Brugge U19 2,30 3,30 2,75 Terminat0-2
17:30 Atalanta U19-Torino U19 1,95 3,30 3,55 Terminat1-2
International - Youth Friendlies
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:00 Austria U21-Australia U23 1,67 3,70 4,60 Terminat1-1
Israel - Liga Alef North / South
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:00 SC Haifa Robbie Shapiro-Hapoel Beit Shean 1,53 4,40 5,25
12:15 Sport Club Tira-Hapoel Iksal Imad 5,15 4,00 1,50
12:45 Maccabi Ironi Kiryat Ata-Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye 2,25 3,10 2,75
12:45 Maccabi Daliyat El Karmel-Hapoel Migdal Haemak 2,60 3,20 2,50
13:30 SC Bnei Yaffo Ortodoxim-Hapoel Kfar Shalem 2,95 3,05 2,55
14:00 Maccabi Yafo Kabilyo Jaffa-Maccabi Yavne 2,55 3,05 2,60 Terminat0-1
14:00 Kfar Kasem-Hapoel Marmorek Ironi Rehovot 4,35 3,55 1,65 Terminat0-4
14:00 Hapoel Hod Hasharon-MS Shikun Hamizrach 1,90 3,40 3,95
14:00 Hapoel Hadera-Hapoel Asi Gilboa 1,40 4,33 6,70 Terminat2-0
14:00 Hapoel Herzliya-Maccabi Kafr Kanna 2,00 3,40 3,55 Terminat0-1
14:00 Sektzia Nes Tziona-Hapoel Mahane Yehuda 1,34 4,80 7,50
Israel - Liga Bet North / South
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:30 Beitar Kfar Kana-Hapoel Ramot Menashe Megido 19,75 9,00 1,10 Full Time0-8
12:30 AS Nordia Jerusalem-Maccabi Irony Netivot 1,22 6,00 9,00
12:30 Maccabi Ironi Sderot-SC Maccabi Ashdod 3,35 3,75 1,90
12:30 Maccabi Beer Sheva-Ironi Beit Shemesh 1,20 7,25 12,25
12:30 FC Beitar Yavne-Bney Eilat FC 2,25 3,60 2,75
12:30 Bnei Yzalel Rehovot-Beitar Ironi Maale Adumim 2,30 3,60 2,70
14:30 Holon Yaniv-Hapoel Pardesiyah Noam 1,33 5,05 7,50 Terminat4-0
14:30 Achi Akko-MS Julis 1,91 3,40 3,70 Terminat0-2
14:30 Beitar Petah Tikva-Ironi Or Yehuda 4,25 3,95 1,72 Terminat1-1
14:30 Beitar Nahariya-MSK Kiryat Yam 2,40 3,75 2,85 Terminat4-3
14:30 Maccabi Ironi Kfar Yona-AS Holon Mor 6,50 5,50 1,29
14:30 MS Ruakh Tel Aviv-MS Tzeirey 4,50 3,80 1,57
14:30 Beitar Ramat Gan-Hapoel Kiryat Ono 2,50 3,40 2,90
15:00 Hapoel Daliyat al-Karmel-Maccabi Umm Al-Fahm 2,20 3,60 2,70 Terminat2-0
15:00 Hapoel Um El Fahem-Maccabi Ahi Iksal 1,36 5,05 5,60
Mexico - Segunda Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:00 UNAM Pumas II-Puebla II 1,62 3,60 4,75 Terminat2-0
18:00 Club Leon II-Pachuca II 1,70 3,80 4,50 Terminat0-0
18:00 Tijuana II-Murcielagos II 2,10 3,30 3,00
18:00 Jaguares Chiapas II-Club America II 4,20 3,60 1,67
23:30 Monarcas Morelia II-Necaxa II 1,25 5,50 7,50
Netherlands - Women Maches
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:30 Achilles 29 Women-Heerenveen Women 3,30 4,65 1,75 65'4-0
20:30 PEC Zwolle Women-Telstar Women 4,75 5,50 1,43 63'3-1
20:30 PSV Eindhoven Women-Ajax Amsterdam Women 4,00 4,80 1,62 66'1-0
Northern Ireland - Premiership
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Glentoran-Carrick Rangers 1,60 4,00 5,50 7'0-0
Norway - NM Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:30 Varhaug-Vaulen 1,91 5,20 2,60
19:30 Langevåg-Bergsoy 4,65 6,40 1,35
19:30 Randaberg-Aalgaard FK 1,55 5,50 3,85
20:00 Eiger-Brodd 2,55 5,30 1,95 LIVE
Oman - Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:30 Al Nassr FC-Al Nahda 3,65 3,40 1,90
Paraguay - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
23:00 Sol de America-Sportivo Trinidense 1,63 3,75 4,90
Poland - Division 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 Podbeskidzie Bielsko Biala-Stomil Olsztyn 2,00 3,30 3,65 Terminat2-2
Poland - Division 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 Energetyk Rybnik-Rakow Czestochowa 3,60 3,40 1,90 Terminat1-2
19:00 Radomiak Radom-Olimpia Zambrow 1,43 4,05 7,00 Terminat1-1
Romania - Liga 3
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Mioveni II-Atletic Bradu 2,50 3,40 2,45 Terminat0-1
15:00 CS Kosarom Pascani-Petrotub Roman 2,45 3,75 2,60 Terminat4-3
15:00 Gaz Metan ll-ASA Targu Mures II 1,62 3,75 4,75 Terminat5-2
15:00 Nuova Mama Mia Becicherecu Mic-Industria Galda 4,75 3,75 1,67
15:00 Gloria Bistrita-FC Zalau 8,50 5,50 1,22
15:00 Metalurgistul Cugir-CS Osorhei 1,40 5,00 8,50
15:00 CNS Cetate Deva-CS National Sebis 2,65 3,40 2,50
15:00 Unirea Alba Iulia-Poli Timisoara II 2,15 3,50 3,40
15:00 Modelu-Viitorul Domnesti 2,75 3,50 2,25
Spain - Tercera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
23:00 CF Union Viera-Arucas CF 1,83 3,60 4,00
23:00 Panaderia-Estrella CF 1,61 3,70 6,50
UEFA - European Championship U17 Women
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:00 Belgium U17 Women-Greece U17 Women 1,74 3,40 5,00
20:00 France U17 Women-Russia U17 Women
UEFA - European Championship U19
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
12:00 Austria U19-Hungary U19 1,60 3,80 4,75 Terminat1-3
16:00 Spain U19-England U19 2,35 3,30 2,90 Terminat0-3
16:00 Norway U19-Belarus U19 1,45 4,20 6,50 Terminat2-1
17:30 Israel U19-Bosnia-Herzegovina U19 2,30 3,15 2,80 Terminat1-1
18:00 Czech Republic U19-Scotland U19 1,85 3,40 4,00 Terminat1-0
20:00 France U19-Bulgaria U19 1,10 8,50 20,50 Terminat1-2
United Arab Emirates - Division 1
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:40 Al Thaid-Al Arabi Umm Al Quwain 1,77 3,75 3,55
15:40 Dubba Al-Husun-Dubai CSC 2,60 3,60 2,25
15:45 Al Shaab-Al Fujairah Dubai 3,85 4,35 1,61