ˆ

Pariuri sportive de astăzi - 16-01-2017

Aici găsiți oferta pariurilor sportive pentru ziua în curs și cea de maine.
Pagina cu oferta pariurilor de astăzi funcționează precum un livescore, pe lânga cotele celor mai importante agenții licențiate în Romania găsiti și rezultate live sau finale.
De asemenea sunt disponibile cotele și rezultatele evenimentelor din ultimele 2 zile.
Observație: cotele de la Betfair nu corespund cu cele de pe site-ul lor pentru că noi am extras comisionul perceput de ei in valoare de 6.5%.

Bonus 1500 RON
Africa - CAF - Nations Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:00 Ivory Coast-Togo 1,52 4,00 8,85
21:00 DR Congo-Morocco 3,25 2,90 2,55
Antigua and Barbuda - Premier Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Greenbay Hoppers FC-Liberta SC 1,10 7,50 13,00 Terminat2-1
Bahrain - Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:00 Al Tadamun Buri-Busaiteen 4,50 4,00 1,55
17:00 Al Riffa-Al-Muharraq SC 2,90 3,25 2,30
17:00 Al Hadd-Al Shabab Manama 1,73 3,75 3,60
Brazil - Sao Paulo Youth Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:00 Juventude RS U20-Bragantino SP U20 1,87 4,00 3,25
CONCACAF - Copa Centro Americana
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Panama-Nicaragua 1,25 4,70 10,25 Terminat2-1
Costa Rica - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
01:00 Deportivo Saprissa-Universidad De Costa Rica 1,48 5,25 9,50 Terminat1-0
Cyprus - 1st Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 AE Zakakiou-Aris Limassol 4,75 3,50 2,00
England - Conference North
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Curzon Ashton-Worcester City 2,20 3,50 2,96
England - Premier League 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:30 Norwich City U23-Fulham U23 3,71 3,90 1,91
21:00 Aston Villa U23-Middlesbrough U23 1,80 3,90 3,34
21:00 Brighton & Hove Albion U23-West Ham United U23 2,65 3,45 2,25
21:00 Everton U23-Reading U23 1,51 3,80 5,50
21:00 Liverpool U23-Manchester United U23 1,95 4,30 3,75
21:00 Southampton U23-Arsenal U23 2,76 3,60 2,20
21:00 Swansea U23-Newcastle Utd U23 1,79 3,95 3,55
21:00 Wolverhampton Wanderers U23-Blackburn U23 1,77 3,95 3,50
England - Ryman Division One
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Chatham Town FC-Faversham Town 4,50 5,00 1,45
England - Southern Premier Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Hitchin Town-Dorchester Town 1,42 4,60 6,40
France - Ligue 2
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Valenciennes-Sochaux 2,70 2,85 2,95
Gibraltar - Premier Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:30 Mons Calpe-Glacis United FC 1,95 4,33 3,01
Greece - Football League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:00 Panserraikos-Lamia 1964 4,00 3,30 2,05
Guatemala - Liga Nacional
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
02:00 Xelaju MC-Petapa 1,62 3,40 4,90 Terminat0-2
Honduras - Liga Nacional
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:00 CD Motagua-Honduras Progreso 2,05 3,35 3,25 Terminat3-1
International - Club Friendlies Men
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:15 Universidad de Chile-Belgrano de Cordoba 2,05 3,35 3,25 Terminat1-1
01:30 Zamora FC-Atletico Venezuela 1,77 3,65 4,00 Terminat2-1
12:00 Vorskla Poltava-Helios Kharkiv 1,56 4,20 4,90 43'2-0
12:30 Cadiz-Lausanne Sport 2,70 3,30 2,45 11'0-0
13:15 FS Metta-Lu-Ventspils 7,25 4,75 1,44
13:45 Jelgava-FK Spartaks Jurmala 2,25 3,25 2,90
15:00 Borussia Dortmund II-Fortuna Koln 2,74 3,80 2,27
15:00 Zenit St. Petersburg-Changchun Yatai 1,12 7,25 16,00
16:00 Atletico Socopo-Trujillanos Valera 3,50 3,40 2,00
16:00 SV Wehen Wiesbaden-Union Berlin 4,50 3,62 1,78
16:00 Jahn Regensburg-Ceske Budejovice 1,60 4,00 5,05
17:00 Wurzburger Kickers-Vaduz 1,91 3,65 3,60
17:00 Werder Bremen II-Lokomotiv Moscow 5,86 4,20 1,59
21:30 Zamora FC II-Monagas SC 3,01 3,29 1,81
23:00 Deportivo Tachira-Deportivo Lara 2,15 3,20 3,25
International - Friendlies U17
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
11:00 Ukraine U17-Lithuania U17 1,48 4,00 5,40 84'0-2
13:15 Israel U17-Georgia U17 1,60 4,33 5,00
15:40 Latvia U17-Slovakia U17 4,80 3,90 1,62
18:00 Belarus U17-Finland U17 2,30 3,30 2,75
International - Friendlies U18
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
15:30 Kazakhstan U18-Slovenia U18 5,00 3,75 1,62
18:00 Zenit St. Petersburg U18-Slovakia U18 1,77 3,65 4,10
International - U16 Aegean Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
13:30 Turkey U16-Kosovo U16 1,08 8,50 12,00
13:30 Ukraine U16-Greece U16 2,40 3,20 2,70
Israel - Liga Leumit
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:00 Hapoel Ramat Gan-Maccabi Netanya 3,66 3,20 2,08
19:00 Hapoel Natzrat Illit-Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon 2,50 3,00 3,20
19:00 Maccabi Shaaraim-Maccabi Ahi Nazareth 2,85 2,95 2,50
Israel - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:30 Bnei Sakhnin-Hapoel Ironi Kiryat Shmona 2,60 2,95 2,85
21:00 Hapoel Tel Aviv-Maccabi Tel Aviv 14,25 5,20 1,27
Italy - Serie A
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Torino-AC Milan 2,55 3,30 3,15
Kuwait - Crown Prince Cup
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
16:50 Al-Qadsia-Al Kuwait SC 2,90 3,50 2,10
Lebanon - Premier League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
14:15 Al Akha Ahly-Al Ahed 5,40 3,80 1,55
Mexico - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:00 Toluca-Club America 2,40 3,30 2,90 Terminat2-1
02:00 Santos Laguna-Tiburones Rojos Veracruz 1,60 3,85 5,80 Terminat2-1
Netherlands - Eerste Divisie
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:00 Jong Utrecht-NAC Breda 4,18 4,09 1,79
Netherlands - Tweede Divisie
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
19:30 Jong Twente Enschede-Jong Vitesse-AGOVV 2,75 4,18 2,00
Panama - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
00:00 Santa Gema-SD Atletico Nacional 2,15 3,00 3,45 Terminat3-1
00:00 Arabe Unido-San Francisco FC 2,35 2,85 3,15 Terminat2-1
Portugal - Primeira Liga
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
22:00 Sporting Braga-CD Tondela 1,36 4,60 8,75
Scotland - SPFL U20 League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
20:00 Saint Mirren U20-Aberdeen U20 2,51 3,75 2,55
21:30 Heart of Midlothian U20-Hamilton Academical U20 4,33 4,45 1,70
Spain - Primera Division
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
21:45 Malaga-Real Sociedad 2,50 3,30 3,10
Turkey - 1 Lig
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
17:30 Giresunspor-Gaziantep BB 1,91 3,50 4,50
Turkey - Super League
Ora Gazde - Oaspeti 1 X 2 Scor
18:00 Osmanlispor FK-Besiktas 3,15 3,30 2,40